Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki hocam Çin'deki cihazlarda sanırım HydrogenOs yüklü geliyormuş. Bunu ayırt edebilir miyiz? Yoksa kendimiz kolayca OxygenOs'a geçebilir miyiz?
  • kolayca OxygenOs yukleyebilirsin, ben 10 dk içinde halletmiştim
  • Arkadaşlar,
    Silikon arka kılıf Türkiye'den alabilme şansımız var mı?
    Ben çok göremedim.
    Ya da yurtdışı sitelerden öneri var mıdır?

Link verebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkür ederim.
  • selamlar,

bu cihazın avrupa versiyonu ile çin versiyonu arasında ne farklar var bilen biri yazabilir mi? çin'den gelenlerde google play yüklü mü? oxygen os yüklü mü? kutu içeriğinde bir fark var mı?

şimdiden teşekkürler,
  • Always on var mı bu cihazda? Amoled ekran olması güzel olur, ben görmedim hiç incelemelerde falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umuttogargor U kullanıcısına yanıt
    Always on değil de "Ambient Display" denilen telefonu elinize aldığınızda saati ve bildirimleri gösteren bir özellik var.
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Bazı yazılımsal farklar ve adaptör dışında fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbilli

Bazı yazılımsal farklar ve adaptör dışında fark yok.

Cons
    Same old screen as the OnePlus 3/3T; jelly effect when scrolling
    Photos noisy even at base ISO, tele cam is no good
    EIS turns panning 1080p/30fps videos jerky, 1080p/60fps lacks EIS
    No microSD slot
    Uninspired design

bunlar için neler diyebilirsiniz
    kamerada fotoğraflardaki iso sorunu yada sizin gözlemlediğiniz negatiflikler için düşünceniz nedir?
    teşekkürler
  • realwest R kullanıcısına yanıt
    Burdan sana ekmek çıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Burdan sana ekmek çıkmaz

Niye

• simbilli S kullanıcısına yanıt
    Merhaba nasıl çalıştırıyoruz o özelliği anlatabilir misiniz teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus 5 için ince sert kılıf satan var mı elinde olan ?

AliExpress de 4-5 dolar fiyatı var ama 1 ay beklemek istemiyorum

Kargo dahil 20-25 liraya satan varsa veya satıcı olan kişiler mesaj atarsa sevinirim.

Ustteki arkadaşa baktım da maşallah 5-6 dolar olan kılıfa 50 lira yazmış :)))

• video çekimlerindeki stabil olmayan durumdan memnun musunuz
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Aynen baktim da aksesuarlara butun fiyatlar yuzde yuzden fazla kazik aliexpressden alicaz bu gidisle

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Ekran > "Bildirim Ekranı" ve "Ekranı yukarı doğru kaydırın" ikisini de açın.(Türkçe'de biraz saçmalamışlar aslında kastettiği bu değil )
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Jelly çok konuşulan bir durum. OnePlus ekranlarda varyasyon yok diye açıklama yapmasına rağmen yabancı forumlarda bundan şikayetçi olan insan sayısı çok az. Genelde herkesin yorumu dikkat edince belli oluyor tarzı. Şahsen ben neredeyse hiç fark edemedim.

Kamera konusuna gelecek olursak eis hakkında fikir sahibi olmak için bence en sağlıklısı Youtube'dan örneklerine bakmanız.https://www.youtube.com/watch?v=mdJFcxerICQ
    Kirlilik konusunu ise net bir şekilde onaylayabilirim. Düşük ışıkta diğer amiral gemilere kıyasla ciddi bir kirlilik söz konusu ama ışığın yeterli olduğu durumlarda özellikle renklerde gayet iyi bir kamera.

• 2 dolarlık kılıfı ( linki var ) Türkiye de 35 liraya satıyorlar şaka gibi GittiGidiyor üzerinde :)

Bende sinirlendim kendim 6 dolara kaliteli güzel hafif ince bir kılıf sipariş ettim AliExpress üzerinden bakalım kaç günde gelecek

Link:https://m.aliexpress.com/s/item/32822487118.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32822487118&productSubject=Original-MSVII-Case-for-oneplus-5-Phone-Back-Cover-Case-for-One-plus-5-Ultra-Thin&spm=a2g0s.9042311.0.0.z5FNCs

• Op5 için yeni renk seçeneği kesinleşti. Yakın zamanda gold renk seçeneği sunulacak. Ben sırf beyaz ya da gold için bekliyordum. Çok iyi oldu.

• Beyler Dünya da bu telefonun donanım gücüne kafa tutabilecek kaç model var şuan satışta olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Beyler Dünya da bu telefonun donanım gücüne kafa tutabilecek kaç model var şuan satışta olan?

Uyumlu çalışmayan donanımı ne yapsın millet. Kamera koymuş en kalitelisinden ama yazılım koyamamış, ekran koymuş jely efekti diye sorun hemen her cihazda az çok hissediliyor. Bir ara acil çağrı yapmıyordu onu güncelleme ile hallettiler. Kısaca 2017 nin en fiyasko modeli oldu oneplus 5. Öyle herşeyin en üst modelini bir araya toplamakla iyi telefon olunmuyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 4 Ağustos 2017; 16:0:32 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.