Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5t gece çekimleri yerinde sayıyor bana kalsa.
    https://www.youtube.com/watch?v=NPo6aK0iKAo

2:22 mesela. Ben pek fark göremedim. Youtube'dan ne kadar iyi kıyaslanır ayrı mesele tabi. Bakalım orijinal fotoğrafları paylaşan olursa dikkatli inceleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 17 Kasım 2017; 17:44:9 >
  • 5t nasıl hocam memnun musunuz nerden aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

5t nasıl hocam memnun musunuz nerden aldınız

Hocam henüz çıkmadı telefon satışa. Ben linkini verdiğim incelemeyi kast ederek öyle dedim. Çıkınca muhtemelen ilk alanlardan olacağım, bilgilendiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5t için bende pusuda bekliyorum doğrusu.

• aranıza beni de katın 6gb/64 gb ile. cihaz muhteşem, ön kamera bi tık daha iyi olabilirdi.

bu arada cihazın arkasında 'taiwan' veya başka bir şey yazmamakta ve evo garantili geldi. şimdilik her şey harika, android'i özlememişim ama telefon için android'e geçilir tekrardan.

kapak olarak da spigen neo hybrid aldım ve inanılmaz iyi oldu. tavsiye ederim.
  • Fiyatı kaç lira olur acaba bende iPhone 7 Plus 128gb satıp alacağım inş. iPhone çok kısır

• quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Fiyatı kaç lira olur acaba bende iPhone 7 Plus 128gb satıp alacağım inş. iPhone çok kısır

Fiyat 20 dolar arttı. Bizde de 100-150tl artacak olsa iyi ihtimal 2400 kötü ihtimal 2550 olur bence. Bunun üstü bana samimi rakamlar gibi gelmiyor. Hepsiburada için konuşuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neferzade kullanıcısına yanıt
    ben de iphone dan geçtim. dün akşam 6 dan beri custom rom deniyorum bi ara cihazın beyni sulandı. bootloop da kaldı. Allahtan düzeldi şimdi. Custom romlar eğlenceli.

Cihaz çok daha eğlenceli kesinlikle tavsiye ederim.

Saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    RendeZenith kernel Ile Freedom OS ikilisini mutlaka dene.

• Bitmek bilmiyor

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Arkadaslar 5t icin fiyat arastirmasi yapiyorum dh de bi saticidan toplu fiyat alicam istanbulda yada guvenen varsa cevre illerde olabilir ben kocaeli gebzedeyim almak isteyen varsa bana ulasin

Adam istanbulda bi gun gidip istanbuldan alinabilir elden hemde guvenli de olur

• 11 saati gecti

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Arkadaslar 5t icin fiyat arastirmasi yapiyorum dh de bi saticidan toplu fiyat alicam istanbulda yada guvenen varsa cevre illerde olabilir ben kocaeli gebzedeyim almak isteyen varsa bana ulasin

Adam istanbulda bi gun gidip istanbuldan alinabilir elden hemde guvenli de olur

5t yada mate 10 almayı düşünüyorum fiyat ve teslimat süresini öğrenip banada bilgi ver arkadaşım

Tek aklıma takılan kısım imaj sabitleyicinin olmaması op5 ilk çıktığında imaj sabitleyici yok diye almadım fotoğraf kalitesi ortada madem yaptınız bir iş tam yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 18 Kasım 2017; 12:46:29 >
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Su an tek alimda aldigim fiyat 2400 2600 arasi 6 64 tabi bu 8 128 olani 2800 e cikiyor. Su an alim icin erken gibi dolarda buyuk bi dalgalanma olmazsa insallah bi 15 gun 1 ay sonra 2300 ve altina bulabiliriz kaldiki hepsiburada dan 2500 2400 alti bi rakam beklemiyorum kisa bi zaman sonra hep birlikte alinarak uygun bir fiyat yakalanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Su an tek alimda aldigim fiyat 2400 2600 arasi 6 64 tabi bu 8 128 olani 2800 e cikiyor. Su an alim icin erken gibi dolarda buyuk bi dalgalanma olmazsa insallah bi 15 gun 1 ay sonra 2300 ve altina bulabiliriz kaldiki hepsiburada dan 2500 2400 alti bi rakam beklemiyorum kisa bi zaman sonra hep birlikte alinarak uygun bir fiyat yakalanabilir

Zaten bi ciksin bakalım kronik bir sıkıntısı varmı 2k ekran op5 aynı batarya ile şarjın daha az gitmesine ve ısı sorununa sebep olacak gibi geliyor bana bu Çinlileri anlamıyorum özelliklerine baktım sadece ekran ve kamerası büyümüş geri kalan bütün özellikler op5 le aynı bari bataryayı büyütselermiş

Hocam 2k ekran mı var ben ful hd diye biliyorum

• kinay16 K kullanıcısına yanıt
    Ben de 1+1 var ve ekranı 3 kez kırmama rağmen severek kullanıyorum. Orjinal ekranı bulsam gene değiştirir onu alırım ama aldığım hiç bir ekran gorillaglass değil malesef. Elinde hard brick olmuş ama ekranı sağlam 1+1 ı olup ta satmak isteyen yok ise uygun fiyattan ötürü 3t mi yoksa 5t mi alsam?

Halen kullandığım 1+1 in kırık ekranı dışında hiç bir sorunu yok zira

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam 2k ekran mı var ben ful hd diye biliyorum

Doğru hocam full HD 2160x1080 benim aklımda 2k diye kalmıştı

katılıyorum ekranı Fullhd plus
    Hocam bana göre sadece alt üst çerçeveler incelmiş bunun dışında fazla bir şey yok hatta pil tarafında 5 den aşağıda çünkü ekran büyük en az 1 saat ekran süresi düşer

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.