Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekonomik sebeplerden ötürü telefonumu satıyorum ilgilenen olursa link..

https://forum.donanimhaber.com/sifirdan-farksiz-oneplus-5-6-64-grey--129896900#129896900

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raistl1n

telefonu yeni aldım. ben de lg g2'den geçiş yapanlar arasındayım.

instagram'a video yüklerken şöyle bir sorun var;

videoyu instagram üzerinden video modu ile (max 1 dk lık format) normal çekiyorum ancak ileri tuşuna basarak efekt ekranına geçerken video normal çekim boyutu üzerinden otomatik zumlanmış şekliyle geliyor. biraz araştırdım ancak sonuç yok her seferinde otomatik zum yaparak yükleyebiliyorum. dolayısıyla görüntü kaybına sebebiyet vermekte. benzer sorunu yaşayan var mı? ya da neden olabilir. sinir oldum açıkçası akşam akşam

problem şu ki telefon kamera lensinden video lensine otomatik geçiş yapmıyor. direk olarak çekilen videolarda da aynı problem var ekranda gördüğüm görüntüden biraz zumlu haliyle videoyu kaydediyor aslında ama ekranda geniş açıyla görüyoruz sanki fotoğraf modundaki gibi.

bu sorun nasıl aşılabilir ?

• raistl1n R kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim dediğini evet video kaydederken hafif zoomlu kaydediyor. Google kamera uygulamasıyla normal zoom olayı yok normal kaydetti.

Şurda bugu belirtmişler.
    https://forums.oneplus.net/threads/the-camera-automatically-zooms-in-on-recording-the-video.670296/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rideordie -- 16 Kasım 2017; 1:9:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus 5 128gb siparişini verdim,yakında araniza katılacağım.bir kılıf ve ekran koruyucu almak istiyorum fakat spigen kılıflarla çoğu ekran koruyucu uyumlu degilmis.spigen neo hybrid kılıfla uyumlu,kılıfa oturttugumda ekrandan çıkmayacak ekran koruyucu önerir mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rideordie

Şimdi denedim dediğini evet video kaydederken hafif zoomlu kaydediyor. Google kamera uygulamasıyla normal zoom olayı yok normal kaydetti.

Şurda bugu belirtmişler.
    https://forums.oneplus.net/threads/the-camera-automatically-zooms-in-on-recording-the-video.670296/

bu çok ciddi bir sorun. güncelleme ile vs. bir çözümü var mıdır? .

bir de tüm cihazlarda aynı sorun var mı bu zamana kadar yazılmaması ve incelemelerde buna değinilmemesi enteresan gerçekten

• Evet kayıt sonrası zoomlu oluyor video gerçekten bende hiç farketmemiştim. Umarım güncellemeyle düzeltilir bu durum. Çünkü hiç hoş değil böyle.
  • o kadar ciddi bir sorun değil yazılımsal bir sorun güncellemeyle düzelir.
    Google Kamera uygulaması kurun onda böyle bir sorun yok mesela.
  • Oneplus 5 128gl siparişini gerçekleştirmiş bulunmaktayım.Yanında bir de kılıf ve ekran koruyucu almak istiyorum fakat okuduklarıma göre spigen kılıflar ile oneplus 5 in telefon kendi çıkardığı 3d tempered glass uyumlu değilmiş.Sizin bildiğiniz spigen neo hybrid kılıf ile uyumlu koruyucu cam var mı?
  • 5t tanıtımı akşam burdan izlenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefeyx -- 16 Kasım 2017; 11:46:19 >
  • quote:

o kadar ciddi bir sorun değil yazılımsal bir sorun güncellemeyle düzelir.
    Google Kamera uygulaması kurun onda böyle bir sorun yok mesela.

Google kamera dediğiniz app 'Open Camera' programımı Google play storedan Google camera diye bir uygulama bulamadım.

Intagram olayını nasıl çözeceğiz peki Google kamerayı algılayıp onun üzerinden çalışıyor mu?
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Kayıtlı desen şimdi almıştım. :(
  • raistl1n R kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan yüklemen gerekli.
    https://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-customization-raw-support/amp/

Instagram stock kameradan çekiyor, videoyu.
  • cospero C kullanıcısına yanıt
    Kayıt işi çok kolay aslında 15 dakikada halloluyor.

• quote:

Yeni alan arkadaşlara öneri olarak üzerindeki ekran koruyucuyu çıkarmayın onunla kullanabildiğiniz kadar kullanın.

Telefona uygun, güzel bir ekran koruyucu bulmakta zorlanırsınız.

Aynen ben hala bulamadım.

• hb'den 64 gb modeli alarak aranıza katıldım an itibariyle. biliyorum hepiniz uzun zamandır bu anı bekliyordunuz.

yanına spigen nano liquid seramik kaplama ve neo hybrid de tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkoala -- 16 Kasım 2017; 17:38:42 >
  • Oneplus 5t bu aksam resmi olarak tanitiliyor acikcasi telefon almak icin 5t yi bekliyorum. Ve asil onemlisi turkiyeye ne zaman gelecek? (ithalatci yada resmi firma farketmez)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonu kullanmıyorum ama zoom olayı sabitleyici ile alakalı olabilir, öyle bir seçenek varsa deneyin
  • Bugün sonunda kavuştum OP5'ime.11.11 de n11 de 2220/250 çek ile 2050 liraya almıştım 64/6gb modelini.Teknik servisine Evo BT bakıyor.Satın alırken siyah olarak gözüküyordu fakat gray rengini göndermiş satıcı.Cihazı anlatmaya kelimeler yetmez eğer eski model bir cihazdan geçiyorsanız farkı elinize aldığınız ilk anda hissedeceksiniz.Aklınızda ufak tefek şüpheler varsa düşünmeden alın derim,eminim pişman olmazsınız.

Bu arada üstte, arkada bulunan damga konuşulmuş,bu konu da biraz şanslı olduğumu düşünüyorum zira çok küçük ve sade bir damga basılmış.

(Fotoğraf eski telefonuma aittir )

• quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Bugün sonunda kavuştum OP5'ime.11.11 de n11 de 2220/250 çek ile 2050 liraya almıştım 64/6gb modelini.Teknik servisine Evo BT bakıyor.Satın alırken siyah olarak gözüküyordu fakat gray rengini göndermiş satıcı.Cihazı anlatmaya kelimeler yetmez eğer eski model bir cihazdan geçiyorsanız farkı elinize aldığınız ilk anda hissedeceksiniz.Aklınızda ufak tefek şüpheler varsa düşünmeden alın derim,eminim pişman olmazsınız.

Bu arada üstte, arkada bulunan damga konuşulmuş,bu konu da biraz şanslı olduğumu düşünüyorum zira çok küçük ve sade bir damga basılmış.

(Fotoğraf eski telefonuma aittir )

benimkinin aynısı, arkasında nereli olduğu da yazmıyor. kutuda çin'de üretilmiştir yazıyor. ben aslında slate gray modelini arıyordum, hatta hepsiburadada sadece siyah yazdığını görünce üzülmüştüm biraz, güzel sürpriz oldu benim için slate gray göndermeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 16 Kasım 2017; 19:16:26 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.