Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pil durumunda da bir değişim yok. şu anda şarjım %24 kalmış olmasına rağmen ekran 3 saat 36 dk olarak görünüyor. telefonu da 2 gün 4 saat önce şarj etmişim
  • OnePlus bize bir sürpriz yapmış arkadaşlar, dün itibari ile beta21 yayınlamışlar ve face unlock (yüz tanıma) özelliği getirmişler telefonumuza. yüklemek isteyen olursa eğerhttp://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_openbeta_21/ adresinden indirip yükleyebilirler...
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Dün itibariyle yayınlanan beta 21 sürümü yükledim arkadaşım yüz tanıma ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama kilit ekranın görünmeden açılıyor inanılmaz hızlı kısacası iş yerindeki arkadaşlar ekranın kilitli olduğuna inanmadılar ışık düşük kilit ekranı görünür gibi oluyor.

Başlatıcı 2.3 versiyona yükseltilmiş yukarı kaydırarak uygulamalar ulaşıldığı gibi yeni bir özellik gelmiş kategoriler şeklinde çıkıyor isteğe bağlı olarak bence çok abartılacak bir özellik değil ama hoş olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.1974 -- 17 Ocak 2018; 20:13:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dj_mero kullanıcısına yanıt
    Bende durum çok daha kötü. Eski sürümlere de dönmek istemiyorum. OnePlus üzdü beni.

• Antocio kullanıcısına yanıt
    hocam full yedek alıp telefonu komple sıfırlayın, hafıza dahil her şeyi. ondan sonra kendine geliyor. tahminimce bizdeki bazı uygulamalar android 8 uyumlu değil
  • Oneplus 5 olan bir arkadaşım da Oreo güncellemesi sonrası bazı uygulamalarda hata almaya başladı. Oreo'ya uyumsuz uygulamalar da yol açıyor olabilir çünkü 5 henüz yeni bir model. Onda da bu sorunun olası uygulama temelli olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.
  • Kesinlikle oreo da birçok uygulamanin uyum sorunu var.

Mesela radyonom sadece android 6 da saglikli calisiyor.

Ayni sey Spotify dada var.

• Satan ikinci el varsa uygun alabilirim arkadaşlar veya bildiğiniz bir yer var mı satan ?
  • Arkadaşlar ekrana tam uyumlu bir cam ekran koruyucu tavsiyesi verir misiniz?

• muratsen87 kullanıcısına yanıt
    Ekranı tamamen kaplayanları tavsiye etmem. Kaliteleri diğerlerine göre daha düşük. Sticker'ın tamamı ekrana yapışmıyor, sadece kenarlardan yapışıyor ve bu da zamanla ekran ve sticker arasında toz birikmesine ve dokunmatik hassasiyetinde azalmaya sebep oluyor. Oneplus'ın kendi sitesinde satılan orijinal sticker'dan almıştım ilk seferde, o bile ekranı tamamen kaplamıyordu.
  • merhaba arkadaşlar. onplus 3t telefonumun ön camı kırıldı. orijinal ön cam nerede bulabilirim ve değiştirtebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg26 -- 27 Ocak 2018; 22:50:16 >
  • eg26 E kullanıcısına yanıt
    hangi il de yaşıyorsunuz?
  • Open BETA 22 çıkmış arkadaşlar, 125 MB lik güncelleme, içerisinde işlemci güncellemesi varmış ne demekse?
  • Oneplus 3t ve diger oneplus modellerinde samsung telefonlarında olan ekranin akilli bekleme ozelligi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pithblood

Oneplus 3t ve diger oneplus modellerinde samsung telefonlarında olan ekranin akilli bekleme ozelligi varmı?

smart lock diye bir özelliği var, android yardım da nasıl çalıştığı yazıyor, ancak ben pek fayda görmedim açıkçası, samsunglardaki patentli olduğu için başka telefonlar ücret ödemeden o teknolojiyi kullanamazlar.
  • Arkadaşlar op3 kullanıcısıyim A3000 çin versiyonu kullanıyorum ve eu oxygen yüklemek istedim toolkit ile bootloder kilidini açtım fakat twrp yukleyemedim aslında cihazı ilk aldığımda yapmıştım fakat bu hafta teli formatlayip SD kartı PC uzerindende komple silerek temiz kurulum yapmak için, fakat yeniden işlem yapmak istedim fakat dediğim gibi twrp de kaldım olmadı şimdi yine h2os ile devam ediyorum fakat nasıl cozebilirim yardım edebilecek varmı .

• Arkadaşlar 2.el olarak 1000 TL ye temin etme şansım var mı bu cihazı?

O fiyat bulamadım bi cihazda.,

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    valla üstad o fiyata biraz zor, en düşük 1300 civarları bulabilirsiniz.
  • Dün akşam Oreo'dan Nougat'a sorunsuz geçiş yaptım. Oreo gerçekten tam olmamış bizim cihazda bence. Oreo'dan Nougat'a geçmeyi düşünenler için adımlar:

1. Her şeyi yedekleyin. Telefondaki her şey silinecek çünkü.

2. Orea'dan Nougat'a dönüş için Oneplus'ın hazırladığı özel build'i (special build olarak geçiyor) indirin:http://oneplusroms.s3.amazonaws.com/O2N_OBT_15811_OXYGEN_SIGN_wipe.zip?AWSAccessKeyId=AKIAJ2SIWE7D3VMMGOEQ&Expires=1539337224&Signature=BEA4IHd%2FrVFqoPd2gh7EvwaoSeg%3D

3. Kurmak istediğiniz nougat sürümünü indirin. Mesela 4.1.7 kurmak isterseniz buyrun:http://oxygenos.oneplus.net.s3.amazonaws.com/OnePlus3TOxygen_28_OTA_055_all_1708181537_507f4116c0a74095.zip

4. Bu iki dosyayı telefon hafızasına atın.

5. Recovery mode'da önce "install from internal storage" seçeneği ile özel build'i (special build) kurun.
    Şuanda Nougat Open Beta 15'dasınız. İsterseniz reboot edip böyle devam edebilirsiniz. Stabil nougat isterseniz diğer adıma geçin.

6. Üstteki gibi recovery mode'dan 4.1.7 veya kendi indirdiğiniz romu kurun.

7. Wipe kısmından "erase everything" seçeneği seçin. Reboot edin.

Orijinal rehber:https://forums.oneplus.net/threads/guide-how-to-go-from-oreo-to-stock-nougat.661713/

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

valla üstad o fiyata biraz zor, en düşük 1300 civarları bulabilirsiniz.

1300 Bulamadık :))) Türkiye garantili ONP5 1,500-1800 Bandındayken ONP3T Neden bu kadar pahalı ?
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.