Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

Gelen güncelleme yükleme sırasında hata mesajı alıyorum.

Hata mesajı alan başka kimse var mı?
    Bende twrp yukluydu,onun uzerinden guncellerken hata veriyordu,twrp nin yeni sürümünü yukleyince düzeldi ve yukledi hocam bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende güncelledim herhangi bi sıkıntı olmadı güncellerken.
    Bugün şarjım öncekinden daha çabuk bitti mobil ağ beklemede çok fazla şarj yemiş. Şimdi ben sıfırlamak istiyorum telefonu ama Google yedekleme çalışmıyor açık olmasına rağmen aktif görünmüyor buton. Sizde durum nedir bilgilendirirmisiniz arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhakkik

9.0.3 e güncelleyen var mı? Olumlu olumsuz değişiklik yorumu alsak?
    ben guncelledim 9.0.3 e ve pisman oldum.
    iphone isletm.sistemin ebenzemis. geri dondurme sansimiz var mi?

• drcaucasian D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, neyi ios'a benzemiş?

Teknik destek için şu konuya göz atabilirsiniz :https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/126779070

• 9.0.3 gecis sonrasi ilk gun batarya tuketimi fazla idi. Ancak sonraki gun daha iyi durumda.
    Ota ilk geciste hata aldim. Tekrar indirerek kurulum yapmak zorunda kaldim. Sanirim onbellek temizlemek gerekiyor yukleme oncesi.

9.0.3 te onbellek olarak bir baslik gorunmuyor.

• bende tuş kilidi açılışı ve parmak izi okuyucusu gözle görülür şekilde ağırlaştı. aslında bi sıfırlamam lazım telefonu ama o kadar program kurup ayar yapmaya üşeniyorum.
  • Önce pie beta 2'yi bir süre kullandım. Sonra 9.0.2'de bir hafta civarı kaldım. Şimdi de hemen hemen 1 haftadır 9.0.3'teyim. Bu bahsettiğim geçişlerin her birinden sonra wipe everything diyerek tüm hafızayı silip telefonu formatlamıştım.

Beta 2 oldukça yavaştı diyebilirim ve hatta samsungvari bir şekilde telefonu kullanılmaz mı yapacak demedim değil. Ayrıca benchmark skoru da AnTuTu'da düşük çıkmıştı. Pil tüketimi de daha kötü olmasına rağmen kabul edilebilir düzeydeydi benim için.

9.0.2'ye geçtiğimde il 3 4 gün pil performansı oldukça kötüydü, ama sonlarına doğru toparladı. Telefonun genel performansı bariz arttı ve benchmark skorları da normale döndü. Bu esnada paralel vatsap kullanmadığım için herkesin çok şikayet ettiği bu sorunu da yaşamadım.

9.0.3'te ise yine başlarda batarya çok kötü idi. 5. günün şafağında ise artık düzelmeye başlamıştı. Şu anda sorunsuz diyebilirim pil için. Herhangi bir soruna rastlamadım bunun dışında da.

Ama hem 9.0.2'de, hem de 9.0.3'de Bluetooth ile ilgili bir kararlılık sorunu var sanki. Fitbit Versa ile sürekli senkronize olmuyor. Veya gece bir türlü senkronize olmazken sabah düzelmiş oluyor. Bazen telefonu yeniden başlatınca düzeliyor vs. Ama Bluetooth kulaklık ve hoparlör ile herhangi bir sorun yaşamadım. Fitbit'ten de kaynaklanıyor olabilir saatin sorunu, kesin bir şey diyemiyorum.

Geçip sorun yaşayanlara tavsiyem mutlaka her şeyi silerek hard format atmaları ve batarya için en az bir hafta sabretmeleri. Ben genel olarak güncellemeden memnunum diyebilirim.

• Butcem sinirli. 1500 liraya 3t satiyorlar. Ne diyosunuz arkadaslar alinir mi?

• oneplus 3t A3010 ile A3003 modelleri arasında ne fark var?
    ikinci el A3010 satan biri var forumda fakat bu tereddütte kaldım
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    3003 Avrupa modeli
    3010 Çin modeli.

Farklılık 4G bandlarında oluyor. 3010 da band20 yok. O da kırsal bölgelerde 4G çekmemesine yol açıyor.

Ben böyle biliyorum.

• Muhakkik kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim,
    band 20 yoksa gerek yok almaya
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Ben yok diye biliyorum siz yine de kontrol edin :)

• Dash şarj aleti ihtiyacım var. Uygun fiyata nerede bulabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

• Oneplus 3T cihazımın arka kamerası bilmediğim sebepten dolayı fokuslamıyor. Bulanık kalıyor. Bazen telefonu sallayınca anlık fokusluyor ancak tekrar fokusu kaybediyor. Oneplus servise gelmeden yardımcı olamam kamera modülü değişecek dedi. Türkiye'de yaptırabileceğim bir yer ya da bu konu hakkında deneyimi olan biri var mı ?

• Iktsuarpok I kullanıcısına yanıt
    Hocam OnePlus forumlarında da güncelleme sonrası bu sorundan sıklıkla bahsediliyor. Ben sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bende de Android 9 güncellemesi sonrası oluştu, tüm dataları silerek format attım azaldı, son güncelleme sonrası daha da az(bu güncellemeden sonra da wipe everything diyerek format attım).

Size tavsiyem:
    1 Mevcut roma farmat atarak denemeniz,
    2 En son sorunsuz olan roma dönerek denemeniz,
    3 Android 7 romu ile de bir daha denemeniz sırası ile geçmezse.

Evet sorun donanımsal olabilir ama fabrika ayarlarına döndürme sonrası ortadan kaybolduğunu söyleyenler de mevcut benim gibi veya eski romlara dönünce. O yüzden bunları denemeden servise vermeyin derim. Neyse ki oneplusta eski romları yüklemek de çok kolay ve tüm rom dosyaları kendi resmi sitesinde mevcut.

• Merhabalar bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. wipe format atmamı serviste söylemişti ben de yaptım fakat faydası olmadı. Benim cihazımdaki sorun büyük ihtimal donanımsal çünkü 1 saat uğraşsam anca 2 fotoğraf falan çekebiliyorum. Rear kamera sensörünün yerinden oynadığını düşünüyorum. Android 9 dan sonra sorun başladı bende de. Bazen diyorum Android 9 gelmesi iyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum. Parmak izi yavaşladı yüz tanıma yavaşladı ısınma arttı bir de kamera sorun verince servise en azından kamera için vermek istedim. Fakat Türkiye'de servis bulamıyorum. Tekrardan bilgi verdiğin için teşekkür ederim hocam.

• merhabalar, tamirci telefonun ana kartı yanmış dedi. ana kart da bulamıyoruz. bu konu ile ilgili ne yapabiliriz, bilen var mıdır?
  • Arkadaşlar, Android 9 artık stabil oldu mu? Geçmeli miyim sizce? Halen 8'de kullanıyorum.

• Arkadaşlar one plus 3t telefonumun ekranimin dış kısmı çatlak nereden bulabilirim orjinale yakın ekran değiştiren veya parça için tavsiyesi olan varmı

• mustafacarli M kullanıcısına yanıt
    Xiaomi teknik servis. com
    Benim ekran kırıldığında burada yaptırmıştım.
    Sitede telefon numaraları yazıyor.
    Arayıp iletişime geçin yardımcı oluyorlar.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.