Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yükledim ama şarj hızlı gidiyor gibi. Bakalım 2. Şarj daha 3. Şarjda belli olur herşey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quellity kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bir sıkıntı yok fakat Pixel Experience güncelleme almış iki gün önce onu deneyebilirim.
  • peocawe kullanıcısına yanıt
    Haber verirsin nasıl durumlar gerçi bugün pil durumum düzeldi gibi

• Franco kernel'da ne gibi farklılıklar var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peocawe kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm var sende Franco. Bendeki berbat durumda şarj su gibi gidiyor 5 saat ekran alırken kendi kerneliyle çok daha iyiydi.

Ben Xiaomi Mi 8'e geçtim ama bende son sürümü vardı hocam r44

• almayı düşünen varsa gg da sıfır gibi bir ilan var axess ile baya uyguna geliyor
    Hocam şu konular hakkında Mi 5s ile kıyaslar mısınız bunu.

1. Hoparlör ve kulaklık ses çıkışı

2. Ekran kalitesi

3. Şarj ve ekran durumu

4. Titreşim gücü

5. Hız, performans ve ısınma durumu

6. Kamera durumu

7. Wi-fi ve mobil hat çekim gücü

Son olarak 64 lük mi 5s in üstüne 400 tl verilerek garantisi bitmiş 128 lik OP 3t ye geçilmesi mantıklı mı

Şimdiden teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayvargel -- 30 Kasım 2018; 1:12:24 >
  • bayvargel B kullanıcısına yanıt
    açıkçası bu tercih sebebi, ancak özellikleri birbirine çok yakın. aşağıda karşılaştırma listesi mevcut, oradan bir fikir edinebilirsiniz.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/68495-101410/xiaomi-mi-5s-64gb_oneplus-3t-128gb/
    Bana sorarsan mi 5s op3t arasinda buyuk fark var yani mi 5s sd821 performansini veren bir cihaz değil.Sd 821 babası google pixel ve op3t'dir. Diğer sd821 kullanan cihazlar bunların kaynaklarindan yararlanir (genel olarak).

Diger konuya gelirsek mi 5s varken +400 lira verip geçmek inanilmaz mantiksiz bir hareket olur. +100/200 civari verilip gecilebilir. Saygilarimla

• Arkadaşlar oneplus 3t a3003 cihazımı satıyorum, çevrenizde almak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir. Nokta hatasız pasaport kayıtlı.

• Yeni guncelleme yayinlanmis ve kasim ayi guvenlik yamasi gelmis. Ama guncelleme cok uzun surdu ve sonrasinda telefonum biraz tuhaf davranmaya basladi. Simdi reset atip tum veriyi sildim, muhtemelen duzelecektir.

Kanada vpn'i ile guncellemeyi indirdim.
    Dış hoparlörler olarak 3t daha güçlü keza kulaklık sesi olarakta. Ekran kalitesi için renkler daha canlı diyebilirim amoled olduğu için onun dışında öyle aman aman fark yok. Şarj için ise 5s de 6 saat ekran alıyordum bunda da aynı kullanımla 6 saat ekran alıyorum. Titreşim olarak bir fark yok ancak yanda Apple vari tuşla direk sessize titreşime geçmek çok iyi. Hız olarak ve performans olarak 3t biraz daha iyi kesin. Alan daha geniş olduğu için daha az ısınıyor. Kamera olarak ön kamerada daha iyi arka kamerada ise gündüz aynı gece ise 5s biraz daha önde. Hat ve wifi çekiminde bir fark görmedim Vodafone kullandığım için 4g hızları daha yüksek. 400 TL verilerek asla geçilmez 500 verilip Op5 e geçilebilir. 3t ye geçmek için ise maks verilecek rakam 200 dür. 200 verilip geçilmesi ise fazlasıyla mantıklı

Bilgilendirme için teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

5.0.7 sürümü:

https://otafsg.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus3TOxygen/OnePlus3TOxygen_28.A.69_GLO_069_1811182037/OnePlus3TOxygen_28_OTA_069_all_1811182037_391e82a9a0d.zip

MD5: 9a6894a2da3fe45e97660352a2253dfd
    Bu son sürüm mü hocam? Ben de beta yüklü, normal sürüme nasıl geçirebilirim telefonu? Kamera canımı sıkıyor betada. Çekim sırasında görüntüyü odaklama sorunu var. Manuel odaklama da yapmıyor. Bi fotoğraf çekmek için 10-15 saniye uğraşıyorum. Bilgisayardan mı geçebilirim güncel normal sürüme?

• Arkadaşlar batarya değişimi yapan var mı hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: N1rv4n4

Bu son sürüm mü hocam? Ben de beta yüklü, normal sürüme nasıl geçirebilirim telefonu? Kamera canımı sıkıyor betada. Çekim sırasında görüntüyü odaklama sorunu var. Manuel odaklama da yapmıyor. Bi fotoğraf çekmek için 10-15 saniye uğraşıyorum. Bilgisayardan mı geçebilirim güncel normal sürüme?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 3T'ye ilgi tamamen bitti mi yahu? :) Yok mu bu postu cevaplayabilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: _S_R_

Arkadaşlar batarya değişimi yapan var mı hiç?
    Ben de merak ediyorum bulamadım batarya kendim değiştiricem bulsam

• Oneplus 3t batarya alisveris sitelerinde bulunmakta.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.