Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani hızlı şarj özelliği olan telefonlarda bu tarz ısınmalar normaldir, ama sizinki çok ısınıyorsa bilemem. bizim telefonlarda da şarj sırasında hafif bir ısınma oluyor elbet.
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Yani durumun karışıklığı bir seneyi geçti kullanıyorum bir aydır sık olmaya başladı daha önce yoktu böyle bişey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N1rv4n4 N kullanıcısına yanıt
    ben abo sadam diye bir arap programcının yazdığı wp2+ kullanıyordum sıkıntısız kullanıyordum, başka bir uygulamaya gerek olmadan kullandım bu şekilde, siz de alternatif olarak deneyebilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Ben zaten başka bi program üzerinden kullanmıyorum ki. OxigenOS nin mi artık Android 8in mi özelliği bilmiyorum kendi paralel uygulama özelliği var. WhatsApp Viber Facebook Tinder vs gibi uygulamaların kendi paralel uygulamalarını açabiliyorduk ayarlardan. Şuana kadar sorunsuz kullandım. Dün güncellemeyi yükledikten sonra paralel WhatsApp'ta her yazdığımdan sonra uygulama hata verip kapanıyor. Hard reset yapsam düzelir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    doğru diyorsunuz ben onu hiç düşünmemiştim, geçen sene bu şekilde çalışmıştım, yani evet bu tarz geçişlerden sonra işletim sistemi bu tarz hatalar verebiliyor, hard reset tabiki de düzeltir problemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

doğru diyorsunuz ben onu hiç düşünmemiştim, geçen sene bu şekilde çalışmıştım, yani evet bu tarz geçişlerden sonra işletim sistemi bu tarz hatalar verebiliyor, hard reset tabiki de düzeltir problemi.
    Bi deneyeyim bakalım. Teşekkürler.

• bende Beta sürümden 5.0.3 sürüme geçtim. beta sürümdeki bazı hoşuma giden özellikler bu sürümde eklenmemiş, bir deneyelim bakalım...
    hocam ne yaptınız? sorunu çözebildiniz mi?
  • quote:

hocam ne yaptınız? sorunu çözebildiniz mi?
    Yok dostum ya yedekleyip reset atamadım daha. İş gezisindeyim şuan 2 haftada 4 ülke gezdim hala devam ediyor. O iş için tam günümü ayırmam lazım. Aklımda bi 10 güne yaparım büyük ihtimal. Ama hala hata veriyor her yazdığımdan sonra pararlel whatsapp kapanıyor. Paralel viber da ayarlara girdiğim de hata verip atıyor. Sürekli hata raporu gönderiyorum. Dikkatlerini çeker belki. Bir öcneki sürüm ne güzel hatasızdı. Belki resetleyince hata düzelir ama reset atmam lazım onun için işte. Bu son 5.0.3 ün üstüne yeni güncelleme gelecek mi yoksa bu son güncelleme mi?
    bende 5.0.3 e geçince bende hatalar almaya başladım. işletim sistemi eski sürümlere nazaran daha yavaş, takılmalar oluyor, uygulamalarda hatalar alıyorum sürekli, sadece whatsapptada değil, beta 28 e geri döneceğim ben yakın zamanda, daha güzel özellikleri var, görsel olarak daha iyi ve daha hızlı 5.0.3 ten. son olup olmadığını bilmiyorum açıkçası, ancak biraz oneplus forumlarına baktım, bu sorun sadece 3t için geçerli değil, 5t modelinde de bu sorun çok fazla mevcut, oneplus müşteri hizmetleri ile görüştüm, ekran görüntüsü istediler onuda gönderdim ama sonuç çıkacağını zannetmiyorum. şarj süresi konusunda da hiç iyi değil 5.0.3, yani anlayacağınız ben hiç ama hiç beğenmedim.
  • quote:

bende 5.0.3 e geçince bende hatalar almaya başladım. işletim sistemi eski sürümlere nazaran daha yavaş, takılmalar oluyor, uygulamalarda hatalar alıyorum sürekli, sadece whatsapptada değil, beta 28 e geri döneceğim ben yakın zamanda, daha güzel özellikleri var, görsel olarak daha iyi ve daha hızlı 5.0.3 ten. son olup olmadığını bilmiyorum açıkçası, ancak biraz oneplus forumlarına baktım, bu sorun sadece 3t için geçerli değil, 5t modelinde de bu sorun çok fazla mevcut, oneplus müşteri hizmetleri ile görüştüm, ekran görüntüsü istediler onuda gönderdim ama sonuç çıkacağını zannetmiyorum. şarj süresi konusunda da hiç iyi değil 5.0.3, yani anlayacağınız ben hiç ama hiç beğenmedim.
    Aynen ben de memnun değilim. Telefon ilk defa kasım kasım kasılmaya başladı. Ram'i boşaltıp gereksiz uygulamaları silip restart attım telefona öyle kendine geldi. Bi önceki sürüm 5.0.0a yada 5.0.1 miydi hatırlayamadım şimdi, nasıl downgrade yapabilirim resmi olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N1rv4n4 -- 11 Haziran 2018; 12:32:14 >

android güvenlik yaması eski olduğundan sorun yaşama ihtimaliniz olabilir, beta 28 e geçin bence, çok memnun kalacaksınız. en azından ben çok memnunum. ama illa 5.0 a geçeceğim derseniz aynı şekilde siteden indirin 5.0 romunu, atın hafızaya, telefonu kapatıp ses kısma ve açma tuşu ile birlikte recovery modunda açın, önce wipe cache ile temizlik yapın, reboot demeden done yazısına tıklayın, sonra install from zip seçeneği ile indirdiğiniz dosyayı gösterin. bittikten sonra yine recovery moda girerek wipe cache yapın, done diyin, ve yine en önemlisi düşük versiyona geçtiğiniz için wipe alanından erase everything demeniz gerekli. hafızadaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. telefon full resetlenmiş olacak. sonradan ayarlarınızı yapabilirsiniz.
  • quote:

android güvenlik yaması eski olduğundan sorun yaşama ihtimaliniz olabilir, beta 28 e geçin bence, çok memnun kalacaksınız. en azından ben çok memnunum. ama illa 5.0 a geçeceğim derseniz aynı şekilde siteden indirin 5.0 romunu, atın hafızaya, telefonu kapatıp ses kısma ve açma tuşu ile birlikte recovery modunda açın, önce wipe cache ile temizlik yapın, reboot demeden done yazısına tıklayın, sonra install from zip seçeneği ile indirdiğiniz dosyayı gösterin. bittikten sonra yine recovery moda girerek wipe cache yapın, done diyin, ve yine en önemlisi düşük versiyona geçtiğiniz için wipe alanından erase everything demeniz gerekli. hafızadaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. telefon full resetlenmiş olacak. sonradan ayarlarınızı yapabilirsiniz.
    Cevap için teşekkürler. Beta 28 için de aynı süreçle mi yükleme yapıyoruz?

o şekilde olursa daha iyi olur, çünkü beta 28 üzerine yükleyince 5.0.3 teki hatalar devam etti, komple sıfırlayınca düzeldi.
  • quote:

o şekilde olursa daha iyi olur, çünkü beta 28 üzerine yükleyince 5.0.3 teki hatalar devam etti, komple sıfırlayınca düzeldi.
    Tamam hocam. Haftasonu vaktim olacak. Bi Hard reset atıp deneyeceğim ne olacak bakalım ondan sonra olmazsa artık beta 28 yüklerim.

• Arkadaşlar az önce beta 29 geldi ama eskisi gibi özellikler eklenmedi sadece haziran güvenlik güncellemesi ve Oneplus switch için 89 MB'lık

• Lineage OS kullanan, deneyen var mı acaba? Varsa deneyimlerini paylaşabilir mi
  • VolkanikYanardağ kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım, özellikleri çok güzel ve gereksiz uygulama olmaması çok iyi. Ancak telefonun şarjı Oxygen os kadar iyi gitmiyor. Ayrıca kamera kalitesi de bence orijinal kadar iyi değil.

• mirohingi kullanıcısına yanıt
    O halde çok da avantajlı bir yanı yok gibi. Franco kernel denediniz mi peki? OxygenOS + Franco kernel denemek var aklımda
  • VolkanikYanardağ kullanıcısına yanıt
    XDA daki tüm popüler kernelleri denedim. Yine bence kendi orijinal kerneli daha iyi. Bunlar şahsi fikrim ona göre. Siz de farklı olabilir. En güzeli popüler rom ve kernelleri deneyip karar vermek.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.