Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Oreo'da Wifi'da değilken Telefon Beklemesi/Cell Standby aşırı derecede şarj harcıyor. Oneplus forumlarında zaten birçok kişi feedback vermiş. Bugüne kadarki en iyi yazılım hala OxygenOS 4.1.7

Geçmeye değecek bir şey yok bence.

sana tamamen katılıyorum. bence de en iyi sürüm 4.1.7. bu sürüm 5.0 da şöyle bir problem farkettim, bu başıma 2 defa geldi, instagram ya da facebook farketmiyor, oralarda gezinirken telefon çalıyor cevaplıyorum bir müddet sonra konuşma bitip telefonu kapatmak istediğimde dokunmatik çalışmıyor. ekranı kilitleyip tekrar açınca çalışıyor böyle bir sorunla karşılaştım. şarjı da öyle aman aman gitmiyor yani. ekran süresi 4.5 saatte kalıyor, 4.1.7 den sonra çıkan bütün sürümlerde aynı muhabbet. 6 - 6.5 saat ekran sürem vardı 3 günde bir şarj ediyordum, şimdi 2 günde bir şarj ediyorum.

• freeboyy kullanıcısına yanıt
    Eksiklikleri sende biliyorsundur.

İp68 sertifikası yok

Titresim bence biraz zayif

Sd kart takilamiyor ama cihaz min 64 gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Oreo'da Wifi'da değilken Telefon Beklemesi/Cell Standby aşırı derecede şarj harcıyor. Oneplus forumlarında zaten birçok kişi feedback vermiş. Bugüne kadarki en iyi yazılım hala OxygenOS 4.1.7

Geçmeye değecek bir şey yok bence.

sana tamamen katılıyorum. bence de en iyi sürüm 4.1.7. bu sürüm 5.0 da şöyle bir problem farkettim, bu başıma 2 defa geldi, instagram ya da facebook farketmiyor, oralarda gezinirken telefon çalıyor cevaplıyorum bir müddet sonra konuşma bitip telefonu kapatmak istediğimde dokunmatik çalışmıyor. ekranı kilitleyip tekrar açınca çalışıyor böyle bir sorunla karşılaştım. şarjı da öyle aman aman gitmiyor yani. ekran süresi 4.5 saatte kalıyor, 4.1.7 den sonra çıkan bütün sürümlerde aynı muhabbet. 6 - 6.5 saat ekran sürem vardı 3 günde bir şarj ediyordum, şimdi 2 günde bir şarj ediyorum.

Oreo ya gecisi vpn ilemi yaptiniz?

Bana halen guncelleme gelmedi.

Bu sorunlardan dolayi oneplus durdurmus olabilirmi?

• pithblood P kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi durdurma olmadı. Dalga dalga geliyor sadece. Opera vpn ile kanada üzerinden güncelleyebilirsiniz.

• pithblood P kullanıcısına yanıt
    bir önceki sayfada link vermiştim oradan yükledim ben
  • Yalnız bu oreo tam oturmamış gibi geldi bana. Bazı animasyonlar kesik kesik görüntüleniyor, ekran kilidini açarken falan. Arasıra Instagram'da çökme yaşadım. Bir de WhatsApp mesajlarında mesela bildirimlerde önceden bir mesaj varsa ve yeni bir mesaj geldiyse eski mesaj tekrar gelmiş gibi gösteriyor. Pil kullanımında da Telefon beklemesi anormal şarj tüketiyor. Ayarlar arayüzü nougat'tan kalma. Aceleye gelmiş gibi geldi bana. Yakın zamanda bir güncelleme bekliyorum.

• Arkadaşlar ben update ettikten sonra hat gitti başka hat takıyorum yine olmuyor Kanada&Hindistan her yerden silip update ettim ama sorun çözülmedi.Benim gibi bir kaç kişi oneplus feedback'e yazmış.Çözüm gören bilen varsa sevaba girer..
  • nenesyas N kullanıcısına yanıt
    Geri 7.1.1 e dön dostum.Adb sideload ile birde öyle dene
  • arkadaşlar bu cihazdaki rehberi nasıl yedeklerim
  • mtunc52 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi nasıl geri alabilirim?
  • nenesyas N kullanıcısına yanıt
    Önce oneplus.net ten en son sürüm 7.1.1 indir.Sonra Recovery den "adbsideload" yöntemiyle sıfırdan kurabilirsin.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan'dan bildirim erişimi diye atarım -> Bildirim erişimi - OnePlus launcher'a aktif edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

arkadaşlar bu cihazdaki rehberi nasıl yedeklerim

en güzeli en sağlamı google hesabına yedeklemen, bunun dışında eğer vcf dosyasına yedeklemek istiyorsanız eğer rehberi açtığınızda sağ üstteki 3 nokta işaretine tıklayıp adres defteri yöneticisini açın içe dışa aktar kısmından vcf dosyasına aktar diyin, telefon hafızasına 1 tane dosya atar, onu ister mailinize gönderin isterseniz bilgisayarınızda saklayın. vcf dosyasından geri yüklemek için ister dosya yöneticisinden o vcf dosyasını açın, isterseniz yine aynı yerden vcf dosyasını içe aktar yapın.
  • Arkadaşlar merhaba. Birkaç gün önce 8.0'a geçtim ben de fakat 2 gündür şarjı su gibi içiyor. Tam şarjdan çıkardığımda telefonu yarım saat içinde %82'ye indi. Bunun güncellemeyi yapmadan önce ve yaptıktan sonra hard reset yapmamamın etkisi var mıdır? Eski sürün çok iyi evet ama 8.0 ile de paralel uygulama özelliği gelmiş. Onu da kullanıyorum. Hard reset yapsam düzelir mi sorun? Yada yakında yeni bir güncelleme gelme olasılığı var mı? Şarj sorunu tek bende değil gördüğüm kadarıyla.
  • N1rv4n4 N kullanıcısına yanıt
    Ben tüm wipeları yaptım formatladım vs öyle yükledim bendede şarj çabuk bitiyor yakında düzeltme gelmezse sanırım 7.1.1 e döncem.Hiç bi esprisi yokmuş oreo nun.Paralel space zaten kullanmıyorum ayrıca root twrp nin dışında şimdilik özelleştirme pek yapılamıyor
  • mtunc52 kullanıcısına yanıt
    Biraz kendini toparladı gibi. Yeni bir düzenleme geleceğini umuyorum. Bekleyelim bakalım.
  • Oreo ya güncelledikten sonra, ekran süresi 6 saatten 5 saat'e düştü. Arama ekranı ve browser da donma olmaya başladı.

• İyi günler, telefonu Android 8.0a yükseltmeyi gerektirecek kadar stabil çalışıyor mu yeni sürüm? Ve arayüz olarak farklılıklar var mı 7.1.1den? Eğer geçersem wipe yapıp geçmek istiyorum, wipe'ın nasıl yapıldığını ve unlock gerektirip gerektirmediğini söylerseniz sevinirim. Askerliğim dolayısı ile telefonla çok haşır neşir olamıyorum o nedenle internetten araştıramadım. İyi forumlar.

• Bence tekrar nougat'a dönmeyin. ara güncellemelerle düzelecektir şarj problemi.
  • Deneyimler Nasıl? Olumlumu
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.