Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorun varsa bile inan bir sonraki yayınladıkları sürümde bunu düzeltirler, oneplus 3t de böyle bir sorunla karşılaşmadım, ha sorun mudur orasını da bilemem. geçişleri yumuşatmak için yaptıkları bir şeydir bence. oneplus 5 ile 5t nin fiyatları aynı olacağı söyleniyor, eğer almadıysan biraz daha bekle derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kb8

bir de sormak istediğim şey, oneplus 5 te jelly effect olduğu söyleniyor ve baya tartışılıyor. bu çok kafamı kurcalamaya başladı. acaba 3t de de bu sorun var mıdır? kullanan arkadaşlar hissedilir bir şey gördüler mi? teşekkürler.

hayır 3t'de yok.

alacaksan da oneplus 5t al derim.

bana sorarsan 5t bile almam, 6'yı beklerim.
  • teşekkür ediyorum ilginiz için. açıkçası sabrım kalmadı 5t yi beklemek için. zaten nerden baksanız aralık başı gibi gelir en erken. jelly scrool kafamı karıştırıyordu. op5 te kesin olarak olduğu söyleniyor bu olayın, hatta oneplus bunun var olduğunu ama kendilerinin kasıtlı olarak yaptığını söylemiş galiba. bu jelly scrool un 3t de olmaması 3t aldırabilir insanlara çünkü ben ciddi bir sorun olduğunu düşünüyorum. teşekküler.
  • kb8 K kullanıcısına yanıt
    jelly scrool olayı oneplus 5 modelinde düzeltmişler, ama dediğim gibi, kendileri yapmıştır die söylemiştim daha önce, çok tepki çektiği için sonraki çıkan yazılımlarla düzeltmişler, bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

jelly scrool olayı oneplus 5 modelinde düzeltmişler, ama dediğim gibi, kendileri yapmıştır die söylemiştim daha önce, çok tepki çektiği için sonraki çıkan yazılımlarla düzeltmişler, bilginiz olsun.

oneplus 5 te jelly scrool un yazılımsal değil donanımsal olduğunu okumuştum. hatta oneplus bunu kabul etmiş, ekranı ters taktıklarını ve sorunun bundan olduğunu söylemişler. bunu yazılımsal olarak düzeltebildiler mi bununla ilgili bir şey okumadım. umarım olmuştur. teşekkür ediyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. 3t model telefonumda kulaklık problemi yaşıyorum. Telefon ahizesinden ses neredeyse hiç gelmiyor. Ankara'da bunu tamir edebilecek kimse var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 18 çıkmış bulunmaktadır.

Download
    Device OnePlus 3T
    Version Open Beta 18
    Update time 2017-11-16
    File size 1.47 GB
    MD5 hash 2da1256de9c387fe6475e8cc870ab7c9

What's new:

System
    New UI for Do Not Disturb
    Optimized standby battery usage
    Smart Text Selection improvements
    General performance improvements
    Updated OnePlus and GMS applications
    Updated Google security patch (October 2017)
    Other bug fixes and optimizations

Download

• https://www.xda-developers.com/confirmed-oneplus-5-display-upside-down-likely-reason-jelly-scrolling/
    burada oneplus 5 ile 3t nin fotoğrafları var ve görülüyor ki oneplus 3t nin ekranı düz takılmış. bu bile benim için 3t tercih etme sebebi olabilir.
  • yeni güncellemede yine mobil veride sıkıntı var. şimdi de wifi açılmama problemi ortaya çktı.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    bende beta 18 sıkıntı yok wi-fi de
  • wifi 1 kez öyle sıkıntı yaptı. mobil veri sıkıntısı ara ara devam ediyor. güncelleme deği de bozma oluyor bu aralar beta güncellemeleri.
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Sabah bana güncelleme geldi üç yüz küsur MB idi sana 1.4 GB mı geldi?

Birde kaydedici diye birşey den bahsediyor ses kayıtı mı kastediyor anlayamadım çünkü telefonda görüşme esnasında kayıt yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin.1974 E kullanıcısına yanıt
    yok hayır bana da 300 küsür mb geldi, benim attığım post oneplus sitesinden. kaydedici diye bir şey görmedim henüz, kurcalama fırsatım olmadı, işlerim çok yoğun bugün.
  • Oxygen OS 5.0 (Android 8.0) yayımlandı, 1490MB indiriyor şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

Oxygen OS 5.0 (Android 8.0) yayımlandı, 1490MB indiriyor şu anda.

Selam,
    nerden nasıl indiriyorsun, link varda paylaşırmısın
  • OTA'dan indirdim, VPN ile ülke olarak Canada ayarlı.
  • KoLiForM K kullanıcısına yanıt
    OxygenOS 5.0 (Android 8.0) full rom indirmek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan indirip telefon hafızasına atarak yükleme yapabilirler. Beta sürüm kullanan arkadaşlar yüklediklerinde sorun yaşarlarsa factory reset yapmaları gerekir, bilginize...

Buradan

System
    Update to Android O (8.0)
    Added Parallel Apps
    Added Picture in Picture
    Added Auto-fill
    Added Smart text selection
    New Quick Settings design
    Updated security patch to September

Launcher
    Added notification dots
    New app folder design
    Now able to upload photos directly to Shot on OnePlus

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

oneplus 5t'nin kamera uygulaması

https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-camera/oneplus-camera-2-4-17-release/oneplus-camera-2-4-17-android-apk-download/

hocam nasıl çalışıyor uygulama? sen denedin mi?
  • Beta 18 den OxygenOS 5.0 a sorunsuzca geçtim, şu ana kadar bir problem ile karşılaşmadım.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.