Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

Evet güncelleme ayrıntılarında yazıyor zaten renkle alakalı bir şey. Bende de renkler hafif solgunlaştı ama böyle daha çok hoşuma gitti benim.

iphone'un çektiği fotolar gibi solgunlaştı, amaç ne bilemedim..
  • Neresi solgunlaştı, ben neden görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone'un fotoları hani filtreli gibi olur ya, bizim telin ekranı da öyle oldu gibi geldi :)
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla sRGB diye bir renk standardı varmış ve renklerin karakteristiğini ona yaklaştırmaya çalışmışlar.

• Ekrandaki baktığınız ne ise telefonda rengini ona göre ayarlıyor, donanımhaber sarı gibi bildirim ekranı da aynı renk oluyor. Ondan bahsediyorsunuz değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_mero -- 6 Eylül 2017; 10:15:32 >
  • VolkanikYanardağ'ın dediğinden bahsediyorum, ekranın renk ayarları değişmiş gibi
  • cihazı yeni aldık kutudan kulaklık çıkmadı. kulaklık tavsiye edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

cihazı yeni aldık kutudan kulaklık çıkmadı. kulaklık tavsiye edebilir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-3-0-siyah-kulakici-kulaklik-pm-telklkxiaomipstn3
  • peki g2de çift tıklamayla açılıp-kapanıyordu. bu telefon çift tıkla açılıyor ama kapanmada yandaki düğmeyi kullanmak gerekiyor. kapanma için çift tıklama ayarlanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

peki g2de çift tıklamayla açılıp-kapanıyordu. bu telefon çift tıkla açılıyor ama kapanmada yandaki düğmeyi kullanmak gerekiyor. kapanma için çift tıklama ayarlanabiliyor mu?

ayarlar-düğmeler kısmında olması lazım
  • Ben sol kapasitif tusta cift tiklama ile kapatmayi ayarladım. Tavsiye ederim.

On off buton kullanimina gerek kalmiyor.

Acarken zaten parmak izi okuyucu ile aciliyor.

• telefonu aldıktan 1 gün sonra arıza çıkardı iade ettik. hiçbir şey yapmadığımız halde kendi kendine kapanıp-açılmaya başladı hard reset attık nafile sorun devam etti. bizim için oneplus 3t defteri kapanmış oldu.
  • Bende almak istiyorum fakat pil ömrü beni düşündürüyor. Kaç saat ekran süresi veriyor, bilgi verirseniz sevinirim.

• General. kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfada ss'leri var hocam.
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Çok tutarsız sonuçlar var, kimisi 4-5 saat kimisi 6-7 saat almış. Cevap için teşekkürler.

• Merhaba

Bir OP 3t kullanicisi olarak yorumunuza katılıyorum.

48 telefonun bekleme süresi ile 3-4 aralığında ekran suresi aliyorum. Bende paylasmis olayim.

2 gun bekleme ile 5-6 ekran suresi pek mantikli degil banada. Hic gormedim.

• pithblood P kullanıcısına yanıt
    54. Sayfada ekran görüntüsü attım hocam. 2 gün bekleme ve 6 saat ekran süresi aldım 4.1.7 versiyonda. Beta sürümlerde 2 gün bekleme ile 5 saat ekran süresi alıyorum.

• Bugün itibariyle sipariş vermiş bulunuyorum, konuya katkıda bulunmaya çalışacağım.

• ömürlük eş arıyormuş gibi telefon inceleyip seçenlere bayılıyorum.

6-7 aydır 3T 128GB Midnight Black kullanıyorum, harika bir telefon kesinlikle.

ekran süresi, bekleme süresi vs. o kadar mı önemli yahu - hızlı şarj diye bir şey var arkadaşlar...
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Anlık şehir dışına çıkmam gerekiyor bazen, şarj etme imkanı olmuyor. Yoksa iş yerimde olduğum zaman sorun olmuyor. Redmi 4 prime tam şarj yapıp 2 günlük Antep turu yapıp geldim %25 şarj vardı

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.