Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım ve bi sorum olacak oyun yada herhangi bir uygulama girip çıktığım da ekrandaki widget kayboluyor neden kalktığı hakkında bilgisi olan yarda fikir verebilecek kimse varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin.1974 E kullanıcısına yanıt
    Fazla güç tüketen uygulamaları kapat seçeneği var o açıktır büyük ihtimalle onu kapatmanız gerekiyor ve ya widget programını optimize listesinden çıkarın.
  • Hocam dediğiniz gibi yaptım pil optimize çıkardım yine aynı şekilde kayboldu.

Bir diğer söylediğiniz fazla güç tüketen uygulamalar seçeneğini bulamadım maalesef

• miui rom kullanan arkadaşlardan ricam olacak.

bende şuan 6.10.20 sürüm kurulu.

bu sürümde albaraka uygulamasını çalıştırmak istediğimde hata alıyorum. örneğin akbank çalışıyor..

sizde bu uygulamayı yükleyip dener misiniz ?

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 8 Şubat 2017; 15:12:0 >
  • aslanenver kullanıcısına yanıt
    Hocam o durum rootlu, custom rom yüklü ve ya oem-lock u açılmış her cihaz için geçerli yani banka uygulamarı ve türevleri cihazın yazılımıyla oynandığının farkında bunun uyarısını veriyor ve mesuliyet kabul etmiyor.
  • Engin.1974 E kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan pil sekmesine gelin sağ üstteki seçenek menüsünde mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

Hocam o durum rootlu, custom rom yüklü ve ya oem-lock u açılmış her cihaz için geçerli yani banka uygulamarı ve türevleri cihazın yazılımıyla oynandığının farkında bunun uyarısını veriyor ve mesuliyet kabul etmiyor.

Öteki banka uygulamaları çalışıyor..

Orjinal romu tekrar yüklemek zorunda kaldım.

Uygulama ile alakalı olmalı durum.

Hayırlısı artık..

Teşekkür ederim

• 3T veya 3 almak istiyorum 3T öncelikli olmak üzere fakat geçen hafta 2200den satan insanlar bu hafta doları euroyu bahane edip 2500 tl fiyat çekiyorlar dalga geçer gibi. Kazıklanmadan makul fiyatlarla alabileceğim biri veya bir yer var mı forumda ? 64 GB modeli
  • 4.0.3 gelmiş. 91mb bilginize...

• aynen öyle hocam, forumda satanlar resmen fahiş fiyat koyarak fırsatçılık yapmakta. kayıt ücreti ile birlikte telefon TR garantili Samsung S7 fiyatını buluyor. akıl var mantık var.
  • bilo1900 kullanıcısına yanıt
    Ota ile yayınlandımı? güncelleme denetleyince görünmüyorda.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Aynen ucuz fiyata düzgün cihaz alalım diyoruz, yine TRdeki fiyatlara denk geliyor. Şimdilerde 2200 civarında bakıyorum 64GB 3T olursa iyi olacak her ne kadar kayıtla yine 2400 olsa da
  • kesinlikle öyle, telefon hoşuma gitse de o kadar parayı vereceksem gider TR garantili Samsung S7 alırım hocam.
    bence o telefona hele ki yurtdışı ve tamamen garantisiz olduğu için 2400-2500TL çok abartı bir fiyat.
  • merhabalar yarın op3 alacağım cihazı alırken dikkat etmem gereken cihazda yapmam gerken birşeyler varmı acaba ?
  • beyler oneplus 3t almak istiyorum kuzey kıbrısa gönderiyor oneplus resmi site benim arkadaşım kuzey kıbrısta okuyor oraya göndersem gümrükte vergi koyarlar mı üstüne şuanki kurla 1720 oluyor 150 de pasaport parası desek 1870 lira oluyor gümrük vergisi eklenirse fiyat uçacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

beyler oneplus 3t almak istiyorum kuzey kıbrısa gönderiyor oneplus resmi site benim arkadaşım kuzey kıbrısta okuyor oraya göndersem gümrükte vergi koyarlar mı üstüne şuanki kurla 1720 oluyor 150 de pasaport parası desek 1870 lira oluyor gümrük vergisi eklenirse fiyat uçacak

Büyük ihtimalle gümrüğe takılır parasını ödeyip alamama ihtimali dahi var

• talat78 T kullanıcısına yanıt
    Vpn ile Kanada seçip o şekilde güncellemeyi alabilirsiniz.

Opera vpn de mevcut.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 10 Şubat 2017; 19:37:51 >
  • merhabalar op3t a3013 modeli mi var?OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegronn -- 11 Şubat 2017; 14:7:37 >
  • tegronn kullanıcısına yanıt
    Bilinçsiz satıcı olabilir ve ya sallıyor olabilir çünkü op3t global var sadece
  • Ben var diye biliyorum. xda'da da var olduğu söyleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.