Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Kamerasından beklentim yüksekti ama S7'ye resmen ezilmiş. Keşke bu kadar fark olmasaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=vQZaOUpIDjE

Bu fark çok normal hocam,1500 tl lik cihazı 3 bin tl lik cihazla kıyaslamak çok doğru değil.
    kamera hariç her türlü tokatlıyor orası ayrı tabi :)

Aradaki fiyat farkı ile dslr veya aynasız makine alabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kanmet

Arkadaşlar one plus 3 ya da 3T için kronik sorunlar yaşayan var mı?

Ya da arıza potansiyeli ya da sicili nasıldır?

İyi mal iyi. Herkes memnun. Baksana kimse sorun paylaşmıyor neredeyse. Kılıfı nerden alalım gibi şeyler konuşuyoruz. Allah nazardan saklasın

• quote:

Orijinalden alıntı: btelgezer

İstanbul Anadolu yakası cihazı görebileceğim biri varmıdır elden rica etsem.

Nerede oturuyorsun?
    Yardımcı olmak isteriz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Kamerasından beklentim yüksekti ama S7'ye resmen ezilmiş. Keşke bu kadar fark olmasaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=vQZaOUpIDjE

Bu fark çok normal hocam,1500 tl lik cihazı 3 bin tl lik cihazla kıyaslamak çok doğru değil.
    kamera hariç her türlü tokatlıyor orası ayrı tabi :)

Aradaki fiyat farkı ile dslr veya aynasız makine alabiliriz.

Kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: kanmet

Arkadaşlar one plus 3 ya da 3T için kronik sorunlar yaşayan var mı?

Ya da arıza potansiyeli ya da sicili nasıldır?

İyi mal iyi. Herkes memnun. Baksana kimse sorun paylaşmıyor neredeyse. Kılıfı nerden alalım gibi şeyler konuşuyoruz. Allah nazardan saklasın

• quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

Cihazı yeni kullanmaya başladım bir kaç sorum olacak

-Rom konusunda tercihiniz nedir? oxygen iyi mi yoksa başka bir rom önerir misiniz?

-yazı stili değiştirmeyi deneyen oldu mu? rootlamadan değişmiyor

-kılıf ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

Merhaba hocam nougat beta üzerine yapılmış freedom OS kullanıyorum xda da mevcut rom .

Ekran koruyucu olarak aldığım arkadaştan spigen kılıf ve ekran koruyucu ile geldi çok memnunum.

Bu arada cihaz gerçekten sorunsuz nazar değmesin inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun kamerası için iyi bir yazılımcı grubu çok daha iyi işler çıkarabilir sorun developer ekibinde diye düşünüyorum .
  • Kutu iceriginde ne var birde bi telefoncuda 1749 tl ye buldum iyi mi yoksa 3t mi aliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Bu telefonun kamerası için iyi bir yazılımcı grubu çok daha iyi işler çıkarabilir sorun developer ekibinde diye düşünüyorum .

Kesinlikle katılıyorum.
    yazılım ekibinin asıl üstüne çalışması gereken zaten hız ve stabilite değil.
    kamera,batarya ve ek yazılımsal özellikler.
    cihaz zaten yeterince hızlı ve stabil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

Kutu iceriginde ne var birde bi telefoncuda 1749 tl ye buldum iyi mi yoksa 3t mi aliyim

kutu içeriği şarj cihazı ve kablosu,ve sim kart yuvası için iğne.başka bişey yok.
    cihazın üstünde koruma jelatini takılı geliyor.
    şahsi fikrim 3t nin 128 lik hafıza,ilave 400mah batarya 16mp ön kamera ile çok da fark yaratmayacağı yönünde.
    yani aralarında hiç fark olmayacaktır.
    hafıza sorunu otg ile çözülebilir ki ben cihazıma 500 gb lık harddisk bağladım ve sorunsuz veri aktarımı yaptım.
    snap821 zaten snap820 nin oc lu hali.
    hee arada almanyadan alıyorsan 40 euro fark var değer mi değer,ama tr den alıyorsan 250+ tl vermeye gerek yok bence

bu arada alacağın cihaz kayıtlı mı
  • selam arkadaşlar ingiletreden oneplus 3t gelecek ve arkadasım kutunun resmini gönderdi ve imei numarası var ama tek imei yazıyor bildigim kadar çift imei şimdi ben kayıt işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 23 Aralık 2016; 12:59:53 >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    hocam bu işte bir yanlışlık var.. elimde almanya teslimi cihaz var ve 2016-11-11 üretimli çift imei görünüyor kutunun üzerinde..

cihazın arkasında şeffaf bant var orada yazıyor olabilir... bu cihazı siteden mi sipariş geçmiş...

ebay falan mı...
  • quote:

quote:

Kutu iceriginde ne var birde bi telefoncuda 1749 tl ye buldum iyi mi yoksa 3t mi aliyim

kutu içeriği şarj cihazı ve kablosu,ve sim kart yuvası için iğne.başka bişey yok.
    şahsi fikrim 3t nin 128 lik hafıza,ilave 400mah batarya 16mp ön kamera ile çok da fark yaratmayacağı yönünde.
    hafıza sorunu otg ile çözülebilir ki ben cihazıma 500 gb lık harddisk bağladım ve sorunsuz veri aktarımı yaptım.
    hee arada almanyadan alıyorsan 40 euro fark var değer mi değer,ama tr den alıyorsan 250+ tl vermeye gerek yok bence

Değil 0 alicam kilif var bazi unboxinglerde bi tane cikiyo o opsiyon mu jelatin gibi hediye mi

• Sitede yazan, telefon, şarj aleti, kablosu ekrana uygulanmış koruyucu ve sim iğnesi ayrıca dokümanlar o kadar. Kılıf kulaklık Yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

selam arkadaşlar ingiletreden oneplus 3t gelecek ve arkadasım kutunun resmini gönderdi ve imei numarası var ama tek imei yazıyor bildigim kadar çift imei şimdi ben kayıt işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar

Hocam o kılıf one plusun kendi sitesinden mi aldiniz

• quote:

quote:

quote:

Değil 0 alicam kilif var bazi unboxinglerde bi tane cikiyo o opsiyon mu jelatin gibi hediye mi

Kutu açılış videolarına aldanma hocam,onlar extra satın alıyorlar,oneplus.net sitesi zaten oneplus cihazlar için kılıf,kulaklık falan ayrıca satıyolar.
    kutuda sadece şarj adaptörü,sarj kablosu ve iğne var.
    ekran jelatini zaten cihazın üstünde takılı geliyor.
    1750 tl kayıtsız sıfır cihaza tr de normal...
    acaba şu yeni 20 euro vergiyi hangi aşamada alacaklar.
    bide o çıktı başımıza.
    o yüzden hemen kaydettirmek lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kutu açılış videolarına aldanma hocam,onlar extra satın alıyorlar,oneplus.net sitesi zaten oneplus cihazlar için kılıf,kulaklık falan ayrıca satıyolar.
    kutuda sadece şarj adaptörü,sarj kablosu ve iğne var.
    ekran jelatini zaten cihazın üstünde takılı geliyor.
    1750 tl kayıtsız sıfır cihaza tr de normal...
    acaba şu yeni 20 euro vergiyi hangi aşamada alacaklar.
    bide o çıktı başımıza.
    o yüzden hemen kaydettirmek lazım

O ne demek hocam 20 euro dediginiz birde kendiliginden gelen koruyucu kaliteli bisey mi ?

• oneplus orjinal otg tpye-c aparatı
    bu aparatla cihazıma mouse,usb bellek ve 500gb lık harddisk bağladım.

https://www.aliexpress.com/item/100-Original-Usb-Typc-c-Typc-c-to-Micro-Usb-Adapter-OTG-charger-Converter-USB-3/32738215249.html?spm=2114.13010608.0.0.P3pNFn

oneplus3 nilkin kılıf-siyahı çok güzel

https://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-High-Quality-Material-Durable-Frosted-Protective-Back-Case-Shell-Cover-for-OnePlus-3-Smartphone/32697306144.html?spm=2114.13010608.0.0.P3pNFn

aliexpress kullananlar için her iki ürünü de bu satıcılardan aldım kullanıyorum.
    sorunsuz ve çok kaliteliler.tavsiye ederim.

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    standart eski usul ekran jelatini hocam.idare ediyor.
    2017 den itibaren yurtdışından gelen cep telefonlarından 20 euro vergi alacaklarmış.
    ama bu 20 euroyu kayıt aşamasında mı alacaklar,nasıl alacaklar bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.