Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Bana da "Hi there. Noted. We appreciate your suggestion :)" şeklinde bir yanıt geldi.

bunu nereye yazdınız,bizde yazalım.hatta eklenmesini istediğimiz başka şeyler varsa ekleyelim.
    stock arayüzle bu donanıma gerçekten yazık oluyor.

Oneplus twitter profillerine ayrı ayrı yazdım, @OnePlus_Support @oneplus

yazdığım mesaj "Hey OnePlus, Could you add notification number badges to main screen applications with new OS version? Thank you."

@kanmet

Ben de bu ikisinin siyah renklerini sipariş ettim bugün

https://www.aliexpress.com/item/Nillkin-Qin-Series-Luxury-Classical-Leather-Case-For-OnePlus-3-OnePlus-Three-Flip-Cover-for-One/32691623000.html?spm=2114.13010608.0.0.kVYghA

https://www.aliexpress.com/item/Oneplus-3-case-Luxury-360-full-body-cover-for-one-plus-3-phone-Brushed-silicon-TPU/32366561096.html?spm=2114.13010608.0.0.kVYghA

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Merhaba, sürekli arayan reklam amaçlı telefonlar için arayan numarayı engelleme gibi bir özellik var mı bizim telefonlarda?

malesef ki yok,benim de aradığım ve olmaıs şartoğlu şart özelliklerden biri sms ve numara engelleme

var arkadaşlar bu engellemeler. rehbere girin, sağ üstteki 3 noktaya dokunun "spam" yazan seçene dokunun oradan istediğiniz ayarı yapın.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    O kadar kusur kadı kızında da olur :)
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    Rehber yerinde 3 noktada ayarlar kısmında spam göremedim. Tam olarak açıklarmısınız yerini. Veya yazılım farkındamı kaynaklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Rehber yerinde 3 noktada ayarlar kısmında spam göremedim. Tam olarak açıklarmısınız yerini. Veya yazılım farkındamı kaynaklanıyor?

ben beta nougat kullanıyorum belki yeri farklıdır ama android mm sürümünde de vardı bahsettiğiniz ayar. rehbere girin ayarlarda olabilir. biraz kurcalarsanız göreceksiniz. ya rehber ya da hat ayarlarında olacaktır.
    Hocam spam ayari stocck 3.2.8 de yok. Oncekilerde de yoktu, sadece mesajlardan gelen mesaji engelleme var o numaradan bidaha gelmesin diye. Ama ben kelime yazarak gelen mesaj iceriginden engelleme istiyorum. Aramalarda ise atiyorum 444 ile baslayan numaralardan cagri gelmesin istiyorum. Boyle bi ayar yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Nougat sürümde mevcut spam ayarı biraz bekleyeceksiniz final sürüm için ya da beta kullanacaksınız o zaman=)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kesinlikle nova launcheri deneyin. Birde prime 50 kuruş olmuş hemen aldım. Çok hoşuma gitti ve okunmamış sayısı gösterimide çok başarılı.
  • Kamerasından beklentim yüksekti ama S7'ye resmen ezilmiş. Keşke bu kadar fark olmasaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=vQZaOUpIDjE
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Kamerasından beklentim yüksekti ama S7'ye resmen ezilmiş. Keşke bu kadar fark olmasaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=vQZaOUpIDjE

Bu fark çok normal hocam,1500 tl lik cihazı 3 bin tl lik cihazla kıyaslamak çok doğru değil.
    kamera hariç her türlü tokatlıyor orası ayrı tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtyunusgngr

Arkadaşlar kesinlikle nova launcheri deneyin. Birde prime 50 kuruş olmuş hemen aldım. Çok hoşuma gitti ve okunmamış sayısı gösterimide çok başarılı.

uygulama çekmecesi olmayan launcher istiyorum ben, miui gibi ya da ios gibi. diğer türlü launcher kullanmanın manası olmuyor benim için şahsen.
    Beta 9 da bu mevcu, ana ekrandayken uzun basıp özelleştirme seçeneklerinin en altındaki seçenek bunu sağlıyor. H2O os a benziyor bu haliyle fakat widget eklenemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

Beta 9 da bu mevcu, ana ekrandayken uzun basıp özelleştirme seçeneklerinin en altındaki seçenek bunu sağlıyor. H2O os a benziyor bu haliyle fakat widget eklenemiyor.

o şekilde kullanıyorum ama tam anlamıyla istediğimi vermiyor dediğiniz gibi kısıtlamaları mevcut. miui ya da zenui gibi olsaydı tadından yenemzdi
  • mhmtyunusgngr M kullanıcısına yanıt
    twrp modunda rom u yükledikten sonra tekrar twrp yi nasıl yükleyecez. twrp .zip ile mi?
    Açıkcası bende seviyorum o tarz ama baya önce aldığım nova prime'ı kullanıyorum. Nova'ya inşallah öyle bir arayüz eklerler.
  • beytom B kullanıcısına yanıt
    eğer twrp duruyorsa ve siz yeni bir surumunu yukleyecekseniz evet hocam ama Romu yükledikten sonra twrp gitti mi? Stock recoverye mi döndünüz. Eğer öyle olduysa aşağıdaki toolkiti indirin. Telefonu açın geliştirici seçeneklerinden usb hata ayiklamayla oem kilit acmayi aktiflestirin. Sonra telefonu bootlaeder modunda acin ve toolkiti acip flash twrp diyin. O kendisi 2 kere flashlayacaktir panik yapmayin. Eger hata alırsanız aygıt yoneticisinden android bootlaeder a basın onu guncellestir diyip cevrimdisi guncellemelerden marshall bootlaederi secin.
    http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/development/toolkit-oneplus-3-toolkit-unlock-t3398799

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar, oneplus 3 e geçtim, küçük ekranlar sarmadığı için,

bana göre

+ tasarımı çok iyi
    +kameralar çok iyi
    +çok hızlı seri cihaz

-ekran çok beğenilmiş ama ben açıkçası bayılmadım fakat büyütüldüğü kadar da iyi değil ekran
    -sesi bana çok yüksek gelmedi hatta düşük geldi diyebilirim
    -parmak izi okuyucu , mi5 te çok daha iyiydi, sanırım ultrasoniklerde durum bu, ultrasonik olmayanlar daha iyi çalışıyor anladığım kadarıyla
    -kılıf ekran koruyucu bulmak sıkıntı, bulsak da pahalı burada

bide neden kamera çıkıntısız yapamazlar bu telefonları anlamıyorum
  • Cihazı yeni kullanmaya başladım bir kaç sorum olacak

-Rom konusunda tercihiniz nedir? oxygen iyi mi yoksa başka bir rom önerir misiniz?

-yazı stili değiştirmeyi deneyen oldu mu? rootlamadan değişmiyor

-kılıf ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    super saf bu sefer kısa incelemiş sen bence bide bu videoya bak daha detaylı tabiki s7 biraz daha iyi bunda da ama senin linkteki gibi ezmemiş :)

https://www.youtube.com/watch?v=9rG3HJdeCTY
  • Arkadaşlar one plus 3 ya da 3T için kronik sorunlar yaşayan var mı?

Ya da arıza potansiyeli ya da sicili nasıldır?
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.