Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bizim telefonlarda kablosuz şarj özelliği mevcut mu?
  • Hayır. Kablosuz şarj yerine dash şarj ı tercih etmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz şarj aparatı + stand ile şarj edilebiliyor dostlar.
  • Android 7.0 N beta 9 deneyen var mı aramızda?
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Evet, giriş çıkış yapan kişinin kendisi yapacak yine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Bem şu an kullanıyorum oldukça stabil. OB8 de kullandım arada hatalar oluyordu bundaysa hiç olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

Bem şu an kullanıyorum oldukça stabil. OB8 de kullandım arada hatalar oluyordu bundaysa hiç olmadı.

OB9da batarya daha hızlı tükeniyor demiş bir iki üye opforumda . Aslı astarı var mı ona göre bende yükleyeceğim
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum batarya ob8 e göre daha iyi ama stabilitesi daha az bana göre
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    aynen batarya ömrü kısa geldi banada ama full sürümde iyileşir gibi :)
  • quote:

aynen batarya ömrü kısa geldi banada ama full sürümde iyileşir gibi :)

Ne zaman gelecek noughat bize kesin tarih varmi

Bilgim yok ama oneplus'ın face ve twitter adreslerinden yazarak cevap alınabilir. Ben bildirim sayısı rozeti eklensin istediğimi yazıyorum her paylaşımlarına. Dikkate alırlarsa okunmamış bildirimleri uygulama kenarında görürüz bundan sonra.

• quote:

Bilgim yok ama oneplus'ın face ve twitter adreslerinden yazarak cevap alınabilir. Ben bildirim sayısı rozeti eklensin istediğimi yazıyorum her paylaşımlarına. Dikkate alırlarsa okunmamış bildirimleri uygulama kenarında görürüz bundan sonra.

Bir hazir metin paylasilirsa bizde genel bi iletisim adresine atalim. Birlikten kuvvet.
    Bi zahmet bişeyler yapsinlar op ekibi.az calissinlar. Cihaz zaten ucuyor, bikac yeni bisey ekleyip pili iyilestirmek bu kadar zor olmasa gerek

Ben şunu yazıyorum; "hey OnePlus, Can you add number badge notifications to the new OS version? Thank you."

• Hey OnePlus, Could you add notification number badges to main screen applications, with new OS version? Thank you.

şeklinde yazılabilir diye düşündüm. nereye yollayacağız?

şunu da foto olarak ekleyebilirsiniz
    https://lh4.ggpht.com/1tah0aXVdiStO-1orRWsTWn03JS-bZzHecyuPyZ3yekR76Waxo_wlKj-WNEq-tGDMZ0=h900-rw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 17 Aralık 2016; 22:58:23 >
  • Arkadaşlar telefonu ön-arka-yan tamamen koruyan case veya flip cover şık bir kılıf önerir misiniz?
  • Aslında bunu oneplus ın kendi forumunda bildirebiliriz konu açıp
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    Ben bakındım ama göremedim o yüzden postlara yorum olarak yazıyorum hocam. Eklenmesi çok basit bir şey dikkate alacaklarını sanıyorum sizlerde "taciz" edin bence her fırsatta😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Kablosuz şarj aparatı + stand ile şarj edilebiliyor dostlar.

Bununla ilgili resim ya da link ekleyebilir misiniz ?

• Bu bildirim sayısı talebi çok yazıldı çizildi sonuç alınamadı yapmıyorlar yine de şansınızı deneyin. Bu arada Oneplus forumlarında Türkçe desteği bölümü kalkmış sanırım yoğunluk ve talep olmamasından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Kablosuz şarj aparatı + stand ile şarj edilebiliyor dostlar.

Bununla ilgili resim ya da link ekleyebilir misiniz ?

Mesela şu iki aparat ile
    https://www.amazon.de/gp/product/B01M3RCHIR/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A2ZS510CRFBB7N
    https://www.amazon.de/Seneo-ladeger%C3%A4t-Induktive-Schnellladestation-drahtloses/dp/B01CTUCP74/ref=pd_rhf_sc_s_cp_4?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01CTUCP74&pd_rd_r=QK796JKBCJPHCN4H5CRR&pd_rd_w=8JGrq&pd_rd_wg=EbFv5&psc=1&refRID=QK796JKBCJPHCN4H5CRR

çok hızlı şarj olmaz telefon wireless desteklemediğinden, ama şarj eder yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 18 Aralık 2016; 14:6:41 >

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.