Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oneplus 3t için pasaport kaydı gerekiyor biliyorsunuz.

peki ben pasaport alıp gürcistan'a giriş çıkış yapsam o şekilde kayıt yaptırabilir miyim? yoksa illa ki avrupa veya usa'e mi giriş çıkış yapmam gerek?
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    pasaport almana gerek yok nüfus kağıdı ile gürcistan veya kıbrıs a giriş çıkış yaparsan olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

pasaport almana gerek yok nüfus kağıdı ile gürcistan veya kıbrıs a giriş çıkış yaparsan olur...

Bu yeterli mi telefon kaydı için? pasaport şart değil miydi? telefonu çin veya avrupadan getirteceğim.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    telefonu nereden getireceğin önemli değil nüfüs kağıdı ile kıbrıs yada gürcüstan agiriş çıkış yapınca kayıt yaptırabiliyorsun..

yakın arkadaşım eylülde kıbrıs giriş çıkış belgesi ile kayıt yaptırdı...
  • quote:

telefonu nereden getireceğin önemli değil nüfüs kağıdı ile kıbrıs yada gürcüstan agiriş çıkış yapınca kayıt yaptırabiliyorsun..

yakın arkadaşım eylülde kıbrıs giriş çıkış belgesi ile kayıt yaptırdı...

Anladım çok sağol. bu bilgi ilaç gibi geldi. pasaport alacaktım boşu boşuna.
  • Merhaba,

Arkadaşlar bana Çin'den oneplus 3 A3000 geldi. Şu an Çin versiyonu olan var. Oxygen Os yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Bir youtube videosu ya da bir arkadaş anlatabilir mi.

Teşekkürler.
  • Türkiye'de ilk defa Oneplus 3 meid tamiri yapılır.

Detaylı bilgi için ;

micro77@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 27 Ocak 2017; 20:43:33 >
  • hanzele kullanıcısına yanıt
    rom ve yukleme tarıfı burada ;
    http://downloads.oneplus.net/oneplus-3/oneplus_3_oxyenos_3.2.6/

kolay gelsın.
    eger yapamzsanız yardımcı olurum...
  • sahibindenden kapalı kutu one plus 3 alsam abimin pasaportu var direk kayıt yaptırabilirimyim yoksa o pasaportun başka ülkeden giriş çıkış yapması lazımmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

sahibindenden kapalı kutu one plus 3 alsam abimin pasaportu var direk kayıt yaptırabilirimyim yoksa o pasaportun başka ülkeden giriş çıkış yapması lazımmı

Pasaport sahibinin 120 gun icinde ulkeye giris yapmasi lazim

• One plus 3 için koruyucu tempered glass fazladan alan varsa 1 tane alabilirim.

• nakit ihtiyacından dolayı canavar op3 ü satmaya karar verdim.

* gri renk,
    * eu a3003 versiyon,
    * almanya 'dan alınma,
    * kutu içeriğinden telefon, şarj aleti ve kablo kullanıldı. kulaklık ve diğer ne varsa jelatininde,
    * yasal pasaport kayıtlı,
    * orjinal yazılım üzerine gelen güncellemeler ile kullanıldı, rom, root vs yapılmadı,
    * ekran jelatini ve full kasa koruyan kapak ile kullanıldı,
    * kullanılmayan extra 2 adet tempered ekran koruyucu, 1 adet yanları kapatan kapak mevcut.
    * sol alt köşede ufak bir iz var, başka kusuru yok 10/9 hatta 9,5 rahat alır kozmetik olarak.

ayrı olarak satmayı düşünmüyorum. 2000 tl.

ordu, giresun illerinde elden teslim olur. diğer illere havale > kargo şeklinde.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 13 Aralık 2016; 21:4:1 >
  • Arkadaşlar Oneplus 3 için kılıf öneriniz var mı ya da satan arkadaş varsa pm atabilir.
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    rhino shield öneririm.

Adamlar 2.kattan aşağı atıyor kırılmıyor telefon. askeri koruma standartına sahip.

https://rhinoshield.io/collections/oneplus-3

bu da youtube da birisi denemiş;

https://youtu.be/GhmoxjptZcM
  • Arkadaşlar babamlar Almanya'ya gidecek 1 aylığına ve bu telefonu almayı istiyorum. Ancak merak ettiğim birkaç nokta var. Almanya'da yurtdışından alınan ürünler için vergi ödeniyor mu? Gerçi oneplus'ın direk Almanya'da satış yapan bir web store'u var sanırım. Bunun yanında banggood gearbest tarzi siteler de mevcut. Hangi kanaldan almalıyım sizce? Türkiye'ye direk kargolanabilen bir alım yöntemi olmadığını varsayarak soruyorum. Iyi günler herkese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    hocam oneplus sitesinden direk almanyaya sipariş verebilirsin.. bir ay içinde teslim edilir.. diğer sitelere hiç bakma.. vergi kargo masrafı yok...

sadece kur farkın veya paypall dan dolayı hesapladığın paradan 100 tl fazla ödeme yapabilirsin..yada almanyada yaşayan birinin kredi kartı ile alırsan daha uygun almış olursun..

Türkiyeye direk kargo neredeyse imkansız...
  • quote:

hocam oneplus sitesinden direk almanyaya sipariş verebilirsin.. bir ay içinde teslim edilir.. diğer sitelere hiç bakma.. vergi kargo masrafı yok...

sadece kur farkın veya paypall dan dolayı hesapladığın paradan 100 tl fazla ödeme yapabilirsin..yada almanyada yaşayan birinin kredi kartı ile alırsan daha uygun almış olursun..

Türkiyeye direk kargo neredeyse imkansız...

Hocam enparayla alamıyor muyum? Sadece Alman bankaların kartlarını mı kabul ediyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    https://oneplus.net

buradan alabilirsiniz.

439 euro. Kurdan da öyle aman aman bir fark yok. mastercard ya da visa ile ödeyebilirsiniz.

Şu an 3 hafta kargo 4 gün teslim süresi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanmet -- 14 Aralık 2016; 15:16:23 >
  • Orijinal oneplus 3 t 3 t qualcomm snapdragon 821 işlemci 6g RAM 64G ROM Cep Telefonu 5.5 inç 1920*1080 16.0 M KAM 3400 mAh Pil cep

http://www.aliexpress.com/item/32767882551/32767882551.html

(from AliExpress Android)

Acaba bu üründe sıkıntı olmuyor mu gerçekten? Satıcıyla görüşüyorum ancak emin olamadım. Böyle alan tanıdığınız kişiler var mı?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.