Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • One+1 ilk çıktığında fiyatına göre süperdi ama One+2 için aynı şeyi yapabileceklerini sanmıyorum. Rakip çok fazla
  • Zaten şu anda öyle bir iddialarıda yok. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 399$ olacak, ahan da yazin tahtaya.temmuz beklerim,çıkarsa nasipse alırız, yoksa başka yollar gözükür.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    399 olursa yine çok satar. Bence 64 gb olani 449 16 gb olanı 399 olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

399 olursa yine çok satar. Bence 64 gb olani 449 16 gb olanı 399 olacaktır.

64 gb 399$
    16 gb 349$ bekliyorum
    İnş Temmuzda çıkar, başka telefonla uğraşmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 16 Haziran 2015; 23:28:58 >
  • Bence OnePlus 2 tam bir fiyasko olacak. Sebebi de MediaTek Helio X20.

Snapdragon 810 Antutu da 50000 lerde gezinirken OnePlus bu çipi biraz daha düşük frekans ile sürerek ısınma sorununun önüne geçeceğini düşünüyor ki bu da performansdan ödün verileceği anlamına geliyor. Bu sebeple Helio X10 dan bile yavaş kalacak.

Lakin yıl sonuna doğru çıkacağı tahmin edilen Helio X20 nin antutu skoru 75000 lerde geziniyor ve Snapdragondan da ucuz olacaktır. A73 mimarisi çok büyük bir hız sağlayacak ve enerji tüketimi de düşük olacak. Sonuç olarak X20li bir MTK OnePlus 2 yi her halükarda F/P olarak geçecektir.

Ha OnePlus'un kalitesi, yazılımı vs... ayrı konudur ama cyanogen destek vermeyi bıraktığından yazılım kalitesi konusunda derin şüphelerim var.

Alternatif olarak şu an OnePlus 2 kalitesinde bir şey arayanlar LeTV L1 MTK Helio X10 düşünebilir.
    S810 dan daha hızlı (antutu) ve $300 civarında satılıyor şu anda (16 GB versiyonu). Görünüş olarak da çok güzel ve kibar bir telefon. 120 FPSde 720p (full hd 60fps) falan çekim yapabiliyor vs.. USB-C konektörüne kadar var. Reviewlerine bakarsınız.

X10 bu halde iken X20 li bir telefonun karşısında OnePlus 2'nin pek bir şansı yok diye düşünüyorum.
    Bekleyelim görelim, daha ne olduğu bile açıklanmadı telefonun. Geçiktirdikçe geciktiriyorlar. Heralde yıl başına falan çıkar...

• Oneplus2 27 temmuzda çıkıyor.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    Öyle deniyor bekliyoruz bakalım ne çıkacak ortaya. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Oneplus2 27 temmuzda çıkıyor.

o tanitim tarihi degil miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Tanıtım demek satissatış demek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Tanıtım demek satissatış demek :)

dogrudur, ben oyle dusunmemistim:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtıma 24 saaten az kaldı.

Bu arada davetiye dağıtımı başladı arkadaşlar.

https://oneplus.net/invites

Telefonu aldım diyen birisine bu konuyu devretmek istiyorum. İlgilenen varsa PM ile yazsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 27 Temmuz 2015; 15:01:59 >
  • Uygulamayı indirdim. Açtım 28 diyor tarih olarak. Bizim saate göremi gösteriyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

Uygulamayı indirdim. Açtım 28 diyor tarih olarak. Bizim saate göremi gösteriyor acaba?

Evet, bizim saate göre 28/07/2015 saat 05:00 daymış. Hiç kalkamam o saatte :)
  • Davetiyeyi nasıl alabiliriz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Davetiyeyi nasıl alabiliriz arkadaşlar?

https://oneplus.net/invites

En altta mail bölümü var mailinizi yazın ve oradan sıraya girmiş olacaksınız.

• 8 Ağustos ta Çin de satış çıkacakmış. Satacak olan yada getirebilecek olan varsa bende alacağım haberiniz olsun arkadaslar. Yurtdışında tanıdık yok ki ona aldıralım

• Açıkçası tasarımı beğenmedim. Arkataraf çok kötü görünüyor. Ön tarafta da o fiziksel tuş olmamış. Samsungu andırıyor ve kötü duruyor. Üst ve alt tarafta çok boşluk var. İşlemci kırpılmış 810. Çift sim. Fiyatta arttı geçen senekine göre. 1+1 kadar tutmayacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 27 Temmuz 2015; 21:37:24 >

• ben acikca 2 tane cihaz aldim gibi birsey. Pekinde yasayan arkadasim var.O getirecek bir de davetiyeye ilk basvuranlarin arasindayim... Ins cikar. Simdilik siram 214/287k
    :D

Umarim kapabilirim.

Davetiye icin TIKLAYINIZ !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spyda -- 27 Temmuz 2015; 22:05:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

Açıkçası tasarımı beğenmedim. Arkataraf çok kötü görünüyor. Ön tarafta da o fiziksel tuş olmamış. Samsungu andırıyor ve kötü duruyor. Üst ve alt tarafta çok boşluk var. İşlemci kırpılmış 810. Çift sim. Fiyatta arttı geçen senekine göre. 1+1 kadar tutmayacak bence.

Öndeki tuş parmak izi okuyucu. Oneplus one 3 değilde 2gb ramli olsaydı terfi ederdim buna ama şimdi şüpheli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.