Şimdi Ara

OnePlus 11 Pro, bomba gibi geliyor: Snapdragon Gen 2, 100W hızlı şarj, 5000 mAh batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus 11 Pro, bomba gibi geliyor: Snapdragon Gen 2, 100W hızlı şarj, 5000 mAh batarya

91Mobiles, OnePlus’ın 2022 sonlarına doğru tanıtmayı planladığı üst seviye akıllı telefonu OnePlus 11 Pro’nun özelliklerini ortaya çıkardı. Yeni OnePlus telefonun işlemcisi, hızlı şarj teknolojisi, uyarı kaydırıcısı (alert slider) özelliği dahil her şeyi öğrenmiş olduk. İşte OnePlus 11 Pro teknik özellikleri

Ayrıca Bkz.OnePlus 11 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı

OnePlus, bu yıl OnePlus 10 Pro, OnePlus 10T, OnePlus 10R dahil birden fazla telefonu piyasaya sürdü. Şimdi odak, OnePlus 11 serisinde.

Qualcomm'un en yeni işlemcisi

OnePlus 11 Pro modelinin 6.7 inç QHD+ çözünürlüğe çıkan, delik çentikli AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bu noktada parmak izi okuyucunun (tarayıcının) ekrana gömüldüğünü başka bir deyişle ekran içi parmak izi sensörüne sahip olacağını belirtelim. Telefonun kalbinde Qualcomm’un bu yıl içinde duyurması beklenen Snapdragon 8 Gen 2 işlemci yer alabilir. 8GB RAM 128GB depolama, 16GB RAM 256GB depolama alanı seçenekleri sunması beklenen telefonun arkasında üçlü kamera sistemi (50MP ana, 48MP ultra geniş açılı, 32MP 2x telefoto), önünde 16MP kamera göreceğimiz söyleniyor.

Birkaç dakikada %100 şarj

OnePlus 11 Pro, 100W hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh bataryadan güç alıyor. Birkaç dakika içinde %100 şarj olan bir akıllı telefon modeli karşımızda. HasselbaldHa kamera, Dolby Atmos, uyarıcı kaydırıcısı, beklenen diğer özellikler. 5G ve WiFi 6E bağlantılarını destekleyecek telefon, kutusundan Android 13 ile çıkacak.

OnePlus 11 Pro beklenen özellikleri

• Ekran: 6.7 inç QHD+ AMOLED

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

• Bellek: 8GB / 16GB RAM

• Depolama: 128GB / 256GB

• Arka kamera: 50MP + 48MP + 32MP

• Ön kamera: 16MP

• Batarya: 5000 mAh (100w hızlı şarj)

• İşletim sistemi: Android 13

OnePlus 11 Pro ne zaman çıkacak?

OnePlus 11 Pro çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak 2023’ün ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Kaynak:https://www.91mobiles.com/hub/oneplus-11-pro-specifications-exclusive/

• Telefonların şahı :) Bendeki yeri çok ayrıdır. Bir gün iPhone ile işim biterse tekrar Oneplus a döneceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok boş bir haber. Kayda değer hiçbir bilgi yok. Önümüzdeki sene çıkacak tüm premium android cihazlar için söylenebilir bunlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • one plusdan baska cihaz almak istemiyorum suan one plus 7 pro ile çok mutluyum

• OnePlus tarafında yazılım desteği nasıl? (UI ve Güncelleme için) Kullananlar yorum yazarsa sevinirim zira Android tarafında adam akıllı bir telefon kalmadı.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Oneplus 9 prodan konuşuyorum. Kötü. kamera video başlatırken takılıyor, arayüz arada takılıyor. Cihaz (oneplus 9 proya özel olabilir) ciddi ısınıyor. Samsung S9+ dan geçtim, donanım oky ama yazılımdan memnun değilim.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    1 yıldır oneplus 9 kullanıyorum hız olarak gayet iyi güncelleme açısından 12 yi hızlı aldı 13ü de eylülde vericeğini söylüyorlardı bakalım ne zaman gelir güvenlik güncellemeleri de gayet hızlı geliyor kamera olarak gelişmesi lazım batarya konusunda da gelişmesi lazım çabuk doluyor ancak çabuk da bitiyor

• Çöp bomba patlasa bile kimse ölmez

• gecen sene aldığım oneplus nord 5g ce telefonumunun iki simkartı da süre aşımı sebebiyle bloke oldu.

kullanacağım kendime ait başka telefon imei'sinin daha sonra tekrar kullanabileceği ,güven vs. sebeplerden dolayı internetten uzaktan baglantıyla baglanıp birine yaptırmak istemiyorum.

imei atımı için gerekli olan ; telefonumun da uyumlu olduğu 400mb lik programı yüklüyorum fakat ;

"missing smart card please check if box/dongle is connected and drivers are properly installed " hatası alıyorum.

bilgisayarım-yönet yapınca "akıllı cihaz gözükmüyor" youtube dan b,ir çok video izledim. gerekli ekstra programları da yükledim (rockey 200 vs). akıllı aygıt gözüküyor fakat yüklenmemiş gözüküyor.. bir yerde yanlış yapıyorum sanırım. bir çok video izlememe rağmen yapamadım

soru yerim yanlış olabilir faskat konuyla ilgili arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Türkiye ye resmi olarak neden gelmiyor çoğu Oneplus telefon anlamıyorum bu satten sonra Xiaomi den daha çok satar

• Piyasaya "Amiral Gemisi Katili" diye girip sonra da fiyatlarıyla Amiralleri yakalayan firma... yaklaşık 3 senedir OnePlus 6T kullanıyorum ve gayet memnunum fakat yeni modellerin fiyatları iyice uçtu.

• Ne vardı şöyle 5.5 veya 6 inç ve imei sorunu olmasaydı yani ?

• Hasancan839 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. s23 ultra nal toplatır tüm cihazlara. s8gen2 ile gelecek hepsi hemen hemen. yazılım desteği önemli.

• Like a Sir kullanıcısına yanıt
    androidde yazılım desteği söz konusu samsung alacaksın.

• Kamera rakiplerinden 1 tık geride ses 1 tık geride şarj gene aynı tek iddası ekran işletim sistemi desen boş android bari bug olmasa bug dolu. Kullanıcının hayatını kolaylaştıran kızılötesi yok kumanda olarak kullanamıyoruz. Fanları fanlayacak bir oneplus daha çıkacak. Eskiden her şeyde öncü firmaydı amiral gemisi katili diye çıktı ne hale geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus 7 Pro kullanıyorum ve hiç yükseltmeyi düşünmüyorum.

• Windows 11 kullanıcısına yanıt
    Şaka değil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sana bir iki yazılım önerip onlarla yapabileceğini söylerler ama iş okadar basit değil. Çünkü o yazılımların çoğunda elinde kod olmadan hiçbirşey yapamıyorsun ve sürekli hata mesajı gösterilir, bu programları sana söyleyen uyanıklar da bu detayları söylemez ver 100 lira ben halledeyim der. Ondan sonra pcye bağlanır sana 1 yazılım öneren adam 3-4 farklı şey yükler ve halleder.

• one plus one faciasından beri bu markadan uzak duruyorum.. diğer markalardan hiç bi fazla özelliği olmayan gereksiz pahalı bi telefon xiaomi ye nal toplatır bu konuda

• fenomen1701 F kullanıcısına yanıt
    Şaka değil gerçek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.