Şimdi Ara

ÖNEMLİ!Toyota Özel Servis Öneri ve Tavsiyeleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
10
Favori
73.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaeli de tak kelimeyle servis Zirve oto.
  • Yeni Dörtnal'a bakım için ilk kez gittiğimde debriyaj kaçırıyor mu acaba dediğimde bitik ve acil değişmeli dendi (Sadık Usta).
    O günden bugüne şehiriçi ve şehirdışı toplam 30bin km yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım.

İlk kez giden bir müşteriye böyle yaklaşan esnafla işim olmaz...
  • aracımı kocaeli de toyota özel servis olarak zirve oto ya götürüyorum.bir parca değişirken gercekten değişim ihtiyacı varsa değişiyor.nihayetinde bizde harcadığımız paraları kolay kazanmıyoruz o yüzden ben servisimden fazlasıyla memnunum.kocaelideki toyota kullanan arkadaşlara zirve oto yu tavsiye ederim
  • 2010 model mm corolla'mın küçük bir arızası vardı, forumdan tavsiye edilen TOYOTRONIC'in başakşehir şubesine gittim ve Abdullah usta ile tanıştım, adam gibi adam. sağolsun çok yardımcı oldu. kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algosfides -- 3 Mart 2013; 17:42:04 >
  • MERHABA ARKADAŞLAR.TAM 20 YILDIR KOCAELİ'DE TOYOTA USTASIYIM.7 YIL KOCAELİ KAYA'DA ÇALIŞTIM.13 YILDIRDA KENDİ İŞYERİMDEYİM.AD GARAJ BAYDAR OTOMOTİV OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.HER TÜRLÜ SORUNLARINIZDA SEVE SEVE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.BU ARADA BAHAR KAMPANYASI YAPTIK.MOBİL YAĞ,ORJİNAL YAĞ FİLTRESİ,HAVA VE POLRN FİLTRESİ KOMPLE GENEL BAKIMLA BİRLİKTE 150 TL'DİR.SAYGILARIMLA.AYRICA ARACINIZLA İLGİL CEP TELEFONUMDANDA ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.TEL:0532 265 42 41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secco1974 -- 20 Nisan 2013; 12:18:11 >
  • Kocaelide Toyota servisi arıyorsanız size Baydar oto Serkan'ı tavsiye ederim.gördüğüm en insaflı oto Servisi.otomatik şanzıman da en iyilerden diyebilirim.05322654241 numarası.toyotanın her marka ve modeli için nerde olursanız olun arayın Yardım eder mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tytrv

KOCAELİ de servis arayanlara tavsiyem ZİRVE OTO ben dahil giden herkes memnun.www.zirveotoizmit.com

Öyle diyorsun ama zirve otoya gittim arabadan ses geliyordu baba ön teker bilyesi dedi ama sorun lastikten çıktı.allah razı olsun Baydar oto serkandan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh forum sitesini takip ederim ama aktif olrak forumlara yazan birisi değilim. (Bilgi aynı konudan başka bir dh forum da yanı mesajım vardır) Nette özel oto servis ararken gördüm ve yaşadığım şeyleri anlatmak istedim.Bu forum da birkaç yerde gördüm bu arkadaşın mithat ustayı öven yazılarını..Ben bundan 5 ay önce gittim mithat ustaya yeni aldığım ikinci el aracımı götürdüm.(Aracı alıp 700 km yol yapıp ist. geldim tık demedi. Kafam rahat olsun diy servise götürdüm. ) Ben aracı brakırken abi tepeden tırnağa bakılsın neresinde ne var çıksın gerekli gördüğümüz şeyleri yaptırırız dedim. Araç on gün boyunca o yapılıyor bu yapılıyor burasına orjinal parça taktık orasına orjinal parça taktık gibi yalanlar ile bizi kandırdılar. Ben aracımın on gün boyuna lifte bile çıktığını sanmıyorum..Ödediğim para 1250 tl. Düşünün iki hiç tanımadığım usta araca bakıp debriyaj kesin değişmeli diyor bu usta ona bile bakmamış. Klasik yaptığı şeyler siz isteyin yada istemeyin tüm filitreler ve silecekler değişimi. Bu silecek konusununa daha dün şahit oldum iki aracın sileceklerini değiştirdi ve silecek orjinal taktım diyor kuyruklu yalan..50 tl. silecek parası alıyor(10tl. lik silcek) Hadi iyi niyetle yaklaşıyor diyelim onu gerekli gördün benim aacın debriyajını gerekli görmedinmi?? Sileceğe gelene kadar daha bir sürü şey var. Kimseyi kötülemek için değil yaşadığım sorunu anlatmak için bunları yazdım.. Kimseyi etki altında brakmak gibi bir amacm yoktur. Herkes kendi kararını kendi verebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: özkan41

quote:

Orijinalden alıntı: tytrv

KOCAELİ de servis arayanlara tavsiyem ZİRVE OTO ben dahil giden herkes memnun.www.zirveotoizmit.com

Öyle diyorsun ama zirve otoya gittim arabadan ses geliyordu baba ön teker bilyesi dedi ama sorun lastikten çıktı.allah razı olsun Baydar oto serkandan

özkan bey sizde takdir edersinizki insan olan heryerde hata faktörü vardır önemli olan hatanın arkasında durmaktır.serkan beyi kötülemek gibi bir maksadım yok ama zannediyormusunuz ki serkan bey hata yapmaz tabiki yapabilir çünkü oda bir insan.ben sadece burada zirve otodan memnuniyetimi dile getiriyorum iyi insanlar yaklaşımları iyi şimdiye kadar yaptıkları işle ilgili hiçbir sorun yaşamadım

• zirve oto iyidir.Çok memnun kaldım ve her yerde tavsiye ederim...
  • İstanbul Anadolu yakasında özel servis tavsiyesinde bulunacak var mı?
    teşekkürler.
  • Muğla'da Tahdem var Ali abi sağolsun hem ilgililer hemde servisin 3/1 parasına periyodik bakım yaptırıyorsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı Bosch Car Service Ümraniye'ye götürdüm. Bosch marka Filtre seti ve Castrol marka 5w-30 motor yağı değişimi işçilik dahil 260 TL ödedim.
    Servis boyunca aracımın başındaydım. Her türlü soruma cevap verdiler.
    Toyota Plaza servisin 40 TL dediği ön far ampul değişimini bedelsiz yaptılar. Arka tamponda ayrıklık vardı. Sabitlediler. Tabii söyledikten sonra... :)
    Disk ve balata değişimi için tüm parçalar ellerinde yoktu. Bosch marka olmasına dikkat edin.

Randevu almadan önce mutlaka Bosch marka yedek parça olup olmadığı konusunda arayıp bilgi alın.

Elinizdeki yedek parçayı götürüp taktırabiliyorsunuz. Sanayiideki toyota servislere alternatif olabilir.
    Servis hizmetinden genel olarak memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Birşey paylaşmak istiyorum,
    2012 Yaris'im ile 10.000 KM bakımına gittik cuma günü.

Toyota Nataş servisine bir gün önceden randevu almıştım.Götürdüm.Saolsunlar ilgili bir şekilde titizlikle karşıladılar.Beraber problemlere baktık.

Yukarıda bahsettiğim gibi bir kaç problemim vardı,
    taktıkları park sensörü ekranı bozulmuştu doğru değer göstermiyordu ama çalışmada problem yoktu,
    arka tampon yerinden çıkmıştı,
    ön tampondaki karlık sarkmıştı.

Bunları not etti.Boya koruma isteyip istemeyeceğimi sordu teşekkür ettim.Bir kaç çizik vardı bunlarla ilgili birşey yazılmadı kağıda.

Aracı saat 15:00 gibi alabileceğim söylendi.

Gerçekten de 15:10 gibi telefonum çaldı gelebilirsiniz dediler, iş çıkışı geleceğimi söyledim.

Bir kere pis götürdüğüm arabayı sıfır gibi yapmışlar sağolsunlar,
    Yağı değiştirmişler,
    Filtreleri değiştirmişler,
    Tamponu yerine takmışlar,
    Ön karlığı yerine oturtmuşlar.
    Park sensörü ekranını değiştirmişler.
    Ve sol arka çamurluk ve tampondaki bir kaç çiziğe rötuş yapmışlar.

Bunların hepsi için de sadece 118 TL para ödedim.

Yağı ücretsiz değiştirmişler.Diğer şeylere 1 TL bile ücret almamışlar.

Çamurluktaki rötuş çok iç açıcı olmamış ama gri çizikler görmekten daha iyi olduğundan problem etmedim.Yakından bakılırsa boya olduğu anlaşılıyor ama 2-3 metre mesafeden belli olmuyor.Yine tamponuma çarpmıştı biri arkada 3-4 cm'lik bir boya dökülmüştü.Onu da güzel rötüşlamışlar belli olmuyor.

Ben hizmetten ve ücretten memnun kaldım.Bilginiz olsun.

Polen filtresi falan değişmedimi...Ben bugün 10bin bakımı yaptırdım corolla 1.3 300 TL tuttu...yarisle bu kadar fark olmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgunozyilmaz

Muğla'da Tahdem var Ali abi sağolsun hem ilgililer hemde servisin 3/1 parasına periyodik bakım yaptırıyorsun...

Tahdem de çok ilgililer. Servisin taktığı orjinal parçaları takıyorlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: ozgunozyilmaz

Muğla'da Tahdem var Ali abi sağolsun hem ilgililer hemde servisin 3/1 parasına periyodik bakım yaptırıyorsun...

Tahdem de çok ilgililer. Servisin taktığı orjinal parçaları takıyorlar....

Tahdem iyidir,kimseyi üzmezler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ascentarium A kullanıcısına yanıt
    Yıldırım Toyota Fevzi Usta
    0216 387 48 29
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomadic

İstanbul Anadolu yakasında özel servis tavsiyesinde bulunacak var mı?
    teşekkürler.

Sayin Nomadic biraz gec oldu ama yine de soyliyim dedim, Kartal Oto Sanayi'de, Yildirim Toyota, Fevzi Usta.. Ben hayatimda bu kadar durust birisini gormedim, 14 yildir kendisine giderim, cok da memnunumdur..Kendisi zamaninda Honda ve Toyota servislerinde calismistir.. Yine de iletisim bilgileri lazim olursa pm den gonderebilirim..
  • Cevabı henüz gördüm. Teşekkürler...
    İletişim bilgilerini PM ile gönderirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power7Gear

Yeni Dörtnal'a bakım için ilk kez gittiğimde debriyaj kaçırıyor mu acaba dediğimde bitik ve acil değişmeli dendi (Sadık Usta).
    O günden bugüne şehiriçi ve şehirdışı toplam 30bin km yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım.

İlk kez giden bir müşteriye böyle yaklaşan esnafla işim olmaz...

Arkadaşlar 56 binde aldığım aracımı 103 binde sattım. Ne debriyajın davranışı ne de yakıt tüketiminde en ufak bir değişim olmadı.

Söylendiği gibi bitik olup olmadığına siz kanaat getirin...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.