Şimdi Ara

Önemli 1coğrafya > 1 edebiyat?? @puanza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AnlamsızMana (3 mesaj) pucuhezap (1 mesaj) Political1907 (1 mesaj) puanza (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> Önemli 1coğrafya > 1 edebiyat?? @puanza
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    88 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet arkadaşlar az önce malumunuz sıralama hesaplıyordum bir de ne göreyim 45 edebiyat 20coğrafya 48 edebiyat 17 coğrafya yapmamdan daha İYİ , nasıl oluypr bu?yeni tablolarda edebiyatın etkisi %28 coğrafyanın %9 gözüküyor sanırım son ginlerde coğrafya çalışmam daha mantıklı?ben hep 1 edebiyat=3 coğrafya gibi düşünüyprdum soru sayısıyla mı alakalı acaba bu?TM 3 puan hesaplaması bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamsızMana -- 22 Haziran 2016; 20:43:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    17 20 arası coğrafya yapan azdır ondan dolayı seni one atmıştır başka bir şey gelmedi aklıma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bilmiyorum hocam öyle bir şey mi var bana çok saçma geliyor bi sitede yazmış bir edebiyat 2.5 puan bir coğrafua 1.5 diye şimdi ben ona göre çalışacağım

@puanza evet hocam size sorum acaba neden böyle pluyor 2014e göre yapıylrum 3 edebiyat yapmam 3 coğrafya yapmamdan kötü;( Standart sapma felan mı ilgili acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    Edebiyatın standart sapmasız hali 1 soru için 2 puandır, çoğrafyanınki 1.5 puan :D Aralarında öyle uçurum yok. Çoğrafyanın yüzdesi az olsa da soru sayısının azlığı nedeniyle edebiyattan birazcık az matematikle aynı puanı verir :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnlamsızMana

Bilmiyorum hocam öyle bir şey mi var bana çok saçma geliyor bi sitede yazmış bir edebiyat 2.5 puan bir coğrafua 1.5 diye şimdi ben ona göre çalışacağım

@puanza evet hocam size sorum acaba neden böyle pluyor 2014e göre yapıylrum 3 edebiyat yapmam 3 coğrafya yapmamdan kötü;( Standart sapma felan mı ilgili acaba

Merhaba, her sorunun sana kazandırdığı puan o sene sınava girenlerin performanslarına göre değişiyor, bunun bir standardı yok, her sene için tekrar hesaplıyoruz o katsayıları. Her sitenin farklı hesaplaması da bu yüzden, katsayıları hatalı hesaplıyolar veya hiç hesaplamadan ortalama değerler yazıyolar.
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok teşekkürler hocam bu kadar etkilediğini düşünmemiştim ben sağolun
    |
    |
    puanza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.