Şimdi Ara

one x kamera arızası ve KVK nın müthiş çözümü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
4.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: teknobah

Lütfen böyle saçma şeylere inanmayın. KVK'daki telefon tamir işlemlerini görseniz buradakilerin hiçbirine inanmazsınız. Lütfen 1-2 tane kalmış olan böyle iyi servisleri lekelemeyin.

Hayatta bu tip insanlar her zaman vardır ve malesef var olacaklardır...Sana tek birşey diyeceğim...Umarım seninde başına bu tarz birşey gelirde o zaman görürsün Anyayı Konyayı...Konu içerisinde bak bakalım ben ve bazı arkadaşların başına geldiği, firmaların bize yaşattığı rezillikler,çirkeflikler ve daha nice insanlara yaşatıyorlar...Özellikle kendi adıma konuşuyorum bana yaşattıkları rezillikleri bir ben bilirim bir Allah bilir...Ama ben bana yapılan bu kadar haksızlıktan dolayı bu işin peşini bırakmadım, sonuna kadar bilinçli bir şekilde hakkımı aradım ve geç te olsa son kuruşuna kadar para iademi aldım...Değdimi bu kadar uğraşmama bence fazlasıyla değdi...Para iademi alıp o parayı cebime koyduğumda o köpeklere bir kuruş bile kaptırmadığıma geç te olsa sevindim...Bana göre bu dava'm bir savaştı ve ben bu savaşı geç te olsa kazandım...Para iadesini alıp parayı cebime koyduğum anda o an ki mutluluk ve sevincim, aklımdan geçen düşünceler anlatılmaz yaşanır...Diyecek o kadar çok şey var ki aslında...Bilinçlenin artık...Ülkemizin ve insanlarımızın büyük bir çoğunluğunun zihniyet yapısı ne zaman değişip gerçekten bilinçlenecekler...Gidişat hiç iyi değil...Allah sonumuzu hayır etsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRaGoRYoN -- 6 Ocak 2013; 8:25:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

eşimin e6 sı suya düşmüştü, garantisi gitmiş olsada yinede servise verip belki yaparlar diye düşündüm, yaklaşık 15 gün sonra mesaj geldi cihazınız onarılamıyor diye, ertesi gün cihazı almaya gittim, servis elemanı cihazın onarılamayacağını ve artık çöp olduğunu soyledi, bizim hatamiz diyerek çıktım oradan, biraz ileride ortalama bir tuvalet ebatlarında dükkanı olan bir tamirciye bir umutla girdim ve.durumdan bahsettim, yaparız aga sorun değil diyerek aldı telefonu ve ertesi gün telefonun oldu diyerek aradı, gittim aldım, eşim şu anda kullanıyor, 70 TL ye mal oldu

aynen öyle benimde motorola e398 im vardı yazılım değiştirken kablo yanlışlıkla çıktı ve tel uçtu. açılmıyordu telefon. servisi gitti . servis anakart değişimi yaptı. garantisi bitti. olay yine başıma geldi. bende nette araştırarak kısa devre yöntemiyle telefonu yaptım. yani servis anca değiştir yapıyor...

• kvk ile aylarca verdiğim mücadele sonucu en sonunda cihazın kamerasının bozuk olduğunu anladılar aynı arızadan toplam 6 defa verdim cihazı artık utandılar altıncısında evet efendim haklısınız kamerası bozukmuş diyebildiler ve hala onarım yoluna gitmeyi istiyorlardı değişim değil bunu kabuletmem mümkün'mü htc ile zaten her servis sonrası görüşüyordum sonrasında arıza kayıt formlarını mail ile kendilerine iletmemi istediler ilettim gün içerisinde cihazın değişimi sağlanmazsa thkm gidecegimi söyledim ve beni arayıp cihazın değişim işlemlerini başlattıklarını sıfır bir cihazla değişim sağlanacagını söylediler bakalım henüz cihaza kavuşamadık beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ager34

kvk ile aylarca verdiğim mücadele sonucu en sonunda cihazın kamerasının bozuk olduğunu anladılar aynı arızadan toplam 6 defa verdim cihazı artık utandılar altıncısında evet efendim haklısınız kamerası bozukmuş diyebildiler ve hala onarım yoluna gitmeyi istiyorlardı değişim değil bunu kabuletmem mümkün'mü htc ile zaten her servis sonrası görüşüyordum sonrasında arıza kayıt formlarını mail ile kendilerine iletmemi istediler ilettim gün içerisinde cihazın değişimi sağlanmazsa thkm gidecegimi söyledim ve beni arayıp cihazın değişim işlemlerini başlattıklarını sıfır bir cihazla değişim sağlanacagını söylediler bakalım henüz cihaza kavuşamadık beklemedeyiz

Gözünüz aydın o zaman.insallah en kısa zamanda sıfır cihazıniza kavusursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

kvk ile aylarca verdiğim mücadele sonucu en sonunda cihazın kamerasının bozuk olduğunu anladılar aynı arızadan toplam 6 defa verdim cihazı artık utandılar altıncısında evet efendim haklısınız kamerası bozukmuş diyebildiler ve hala onarım yoluna gitmeyi istiyorlardı değişim değil bunu kabuletmem mümkün'mü htc ile zaten her servis sonrası görüşüyordum sonrasında arıza kayıt formlarını mail ile kendilerine iletmemi istediler ilettim gün içerisinde cihazın değişimi sağlanmazsa thkm gidecegimi söyledim ve beni arayıp cihazın değişim işlemlerini başlattıklarını sıfır bir cihazla değişim sağlanacagını söylediler bakalım henüz cihaza kavuşamadık beklemedeyiz

Gözünüz aydın o zaman.insallah en kısa zamanda sıfır cihazıniza kavusursunuz.

eyvallah kardeş bakalım bekliyoruz bunca çile çektim artık telefondan soğudum gelsin bi satacam hemen

• bu gün bi umutla kozyatagı kvk ya gittim sözde sıfır cihaz almaya yav arkadaş kasa aynı kasa anakart değişmiş ekran değişmiş al sana sıfır cihaz diyorlar anlamadım bu nasıl sıfır cihaz htc den aradıklarında cihazınız yeni bir cihazla kutusuz olarak teslim edilecek diyorlardı ordan burdan derme çatma bir telefon toplayıp verdiler bana kimbilir belki ekran bile değişmedi ekranın camını bile değiştimiş olabilirler bunlarda üç kagıtçılıkta sınır yok şimdi ne yapmalıyım yarın tüketici mahkemesine gidip durumu anlatsam faydası olurmu acaba bana yeni cihaz verceklerini söyleyip beklettiler sonrada derme çatma bir telefon kafayı sıyıracam yav nerden bulaştım bu htc ye hiç telefonu swap değişimi uğrayan varmı acaba nasıl bir cihaz veriliyor telefonun sim yuvasında imei nosu bile yazmıyor kasa benim arıza telefonum kasa bundan eminim deforme olmuş sim kart yuvası
  • quote:

bu gün bi umutla kozyatagı kvk ya gittim sözde sıfır cihaz almaya yav arkadaş kasa aynı kasa anakart değişmiş ekran değişmiş al sana sıfır cihaz diyorlar anlamadım bu nasıl sıfır cihaz htc den aradıklarında cihazınız yeni bir cihazla kutusuz olarak teslim edilecek diyorlardı ordan burdan derme çatma bir telefon toplayıp verdiler bana kimbilir belki ekran bile değişmedi ekranın camını bile değiştimiş olabilirler bunlarda üç kagıtçılıkta sınır yok şimdi ne yapmalıyım yarın tüketici mahkemesine gidip durumu anlatsam faydası olurmu acaba bana yeni cihaz verceklerini söyleyip beklettiler sonrada derme çatma bir telefon kafayı sıyıracam yav nerden bulaştım bu htc ye hiç telefonu swap değişimi uğrayan varmı acaba nasıl bir cihaz veriliyor telefonun sim yuvasında imei nosu bile yazmıyor kasa benim arıza telefonum kasa bundan eminim deforme olmuş sim kart yuvası

Bu kvk daha ekran ile dokunmatik paneli ayiramayan öküz oğlu öküzlerle dolu. Cihazin dokunmatik paneli catladi (chacha) adama diyorum ki dokunmaatik panel catlak dallama ne dese begenirsin ekran catlak yaziyor. Ulan degistir diyorum yok arkadas degistirmiyo. Dedim tamam bi fiyat istiyim dedim. Allahsizlar 180 lira bictiler. Disarda serviste yaptirsam en fazla 75-80lira. Insanlari kendilerinden sogutmayi cok iyi beceriyolar. Hakem heyetine gelince. Guzelce bi dilekce yaz kimlik fotokopini fatura fotokopini 2ser 3 er tane cektir gotur derdini anlat dilekcede ad soyad yaz imzala bulundugun kaymakamliktki hakem heyetine götür. 2-2.5 ay icinde sonuca varirlar. Kutulu yeni cihaz talebinde bulun ama dilekcede. Birde cihazin kac defa servise gittigini gosteren yani servise birakirken ki ve alirkenki evraklarin da bulunsun. Kanimca senin lehine sonuc verirler. Ben baska bir üründe denemistim. Sonucta kaybedicek birseyin yok.

• kardes bu yazdigindan sonra wifi tamiri boswerdm bnmde one x htcye mail attm kvkya gonder dediler Allahtan yazini okudumda yollamicam wifisiz kalirim daha iyi birde bu htc hatayi kabul etmis chzi degistiriyo diye duydum ama m hizmetleri hic bahsetmedi kvkdemi deisiyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 24 Ocak 2013; 16:59:31 >
  • usta bnde gondercktm wifiden dolayi vazgectim bu htc hatayi kabul etti fln yziiodu nette deisiyolarmis ama m.hizmtleri bana bundan bahsetmedi kvk demi degisiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: seferi56

kardes bu yazdigindan sonra wifi tamiri boswerdm bnmde one x htcye mail attm kvkya gonder dediler Allahtan yazini okudumda yollamicam wifisiz kalirim daha iyi birde bu htc hatayi kabul etmis chzi degistiriyo diye duydum ama m hizmetleri hic bahsetmedi kvkdemi deisiyolar

hocam cihaz değişimi diye birşey yok aslına bakarsan değişmeleri gerekiyor çünkü hata donanımsal yani fabrikasyon hatası yeni bir cihaz vermek işlerine gelmediği için anakart değişimi yapıyorlar swap mb olarak geçiyor sözde telefon anakart değiştiği için sıfır olarak tanımlıyorlar kvk ya wifi sorunundan dolayı verecek olursan anakart değişir büyük ihtimal değişmesine'de işte o değişimdeki aşama ve gelişmeler çok vahimm bir durum bu adi heriflerin teknik servis anlayışıyla uzaktan yakından alakası yok yinede sen bilirsin saygılar

• quote:

bu gün bi umutla kozyatagı kvk ya gittim sözde sıfır cihaz almaya yav arkadaş kasa aynı kasa anakart değişmiş ekran değişmiş al sana sıfır cihaz diyorlar anlamadım bu nasıl sıfır cihaz htc den aradıklarında cihazınız yeni bir cihazla kutusuz olarak teslim edilecek diyorlardı ordan burdan derme çatma bir telefon toplayıp verdiler bana kimbilir belki ekran bile değişmedi ekranın camını bile değiştimiş olabilirler bunlarda üç kagıtçılıkta sınır yok şimdi ne yapmalıyım yarın tüketici mahkemesine gidip durumu anlatsam faydası olurmu acaba bana yeni cihaz verceklerini söyleyip beklettiler sonrada derme çatma bir telefon kafayı sıyıracam yav nerden bulaştım bu htc ye hiç telefonu swap değişimi uğrayan varmı acaba nasıl bir cihaz veriliyor telefonun sim yuvasında imei nosu bile yazmıyor kasa benim arıza telefonum kasa bundan eminim deforme olmuş sim kart yuvası

Arkadaşım Konuya girmeyeli bir süre oldu... Baktımda şu an Telefonu 6 Kez servise göndermişsin ama hala sorunları devam ediyor cihazının...Benim sana konu içerisindeki yazdıklarımı tekrar oku...Sana demiştim ben Müşteri Hizmetlerinin sözlerine inanma hep yalan dolan ve servisle artık uğraşma daha başına çok şey getirirler ve canını çok sıkarlar demiştim...O Köpeklerle uğraşmak can sıkıntısından ve zaman kaybından başka birşey değil...Olan olmuş geçmiş olsun insan ister istemez üzülüyor...Neyse sana tavsiyem bu saatten sonra artık bırak o köpeklerle uğraşmayı git Tüketici Haklarına başvur...Bu başından geçen süreci güzel bir şekilde dilekçeye yaz...6 kez servise gönderdim demiştin o gönderdiğine dair makbuzların hepsinden birer tane fotokopi çek ve Altısının hepsinide ver TH ye mağdur olduğunu belirt ve sana altını çizerek söylüyorum bu saatten sonra kesinlikle cihazın değişimi ile uğraşma direk o dilekçede para iadesi talebinde bulun...Yani cihaz değişim talebinde bulunma direk para iadesi talebinde bulun...Bu Köpeklerden gene aynı cihazı alıp gene aynı senaryoları yaşamıyacağın ne malum...Para iadesi talebinde bulun ve komple kurtul şu köpeklerden yoksa bak daha çok canını sıkarlar onu geçtim bu iş öyle bir hal alabilir ki psikolojini bile bozabilirler...

• kardeş bir cihaz verdiler derme çatna bişey sözde yeni cihaz alakası yok parçalar serviste birleştirilmiş bi cihaz anlıycan aldık bikere sorun yok şimdilik zamanım yok uğraşmaya yok ben bunların yedi geçmişine rahmet okuyorum................... hem htc hem kvk kesinlikle dolandırıcı düzenbazlar bunlar arkadaşlar sizlere kesinlikle htc bir marka telefon önermiyorum donanım kalitesi sıfır dış görünüşe aldanmayın bir de cihaz alırken özellikle kvk lı olmamasına dikkat edin yemin ederim servis ve işcilikleri berbat benden söylemesi
  • geçen gün değişim olan yani bana yeni diye verilen cihazda arızalı çıktı hadi buyur burdan yak htc elinde ne kadar bozuk telefon var tr gönderip kvk ile birlikte tüketiciye kitliyor şimdi bunları sabahamı bırakmalı yoksa anındamı? böyle rezillik görmedim ben htc ve kvk logo larından uzak durun
  • kamerada bulanan arızayı sizlerle paylaşıyorum izlerken odaklamaya dikkat edin ve her odaklama yaptıgındaki sesi farkedeceksiniz bakalım sizin yorumlarnız ne yönde olacak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.