Şimdi Ara

One x iphone kulaklık ses sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

One x kutudan çıkan joystick e iphone kulaklığı bağlıyorum çınlama sesi geliyor ve hiç kesilmiyor oyun başlayınca çınlama devam ediyor konu hakkında bilgisi olan varmı ? lg kulaklığı var sorun suz ama ses çok az ve in ear kulağıma oturmuyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okimos -- 29 Ocak 2018; 12:6:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone kulaklıkları standart dizilimde olmadığı için(because, apple) her cihaz ile sağlıklı çalışmaz... Xbox One Controller ile sağlıklı çalışmadığı da bilinen bir gerçektir... gidip 3-5 liralık kulaklık alınız :)
  • Cevap için teşekkürler. Apple kulaklığı gibi kulağıma oturan bi kulaklık bulamadım kulak içi kulaklıkları sevmiyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı bende de vardı. Demin denedim , kulaklığı sonuna kadar takmayıp az biraz geriye doğru çekince kesildi bende çınlama sesi. Diğer sesler de gayet net. Ama benimki iphone kulaklık değil , beats benimki. Bir şey fark etmez heralde.

• Mikrofon taramayı kapat hocam.

• apple kulaklığı çalışmıyor hocam boşuna deneme sinyal sesi geliyor.gittim samsung hs 130 aldım 40tl ye canavar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Boss Phantom

Aynısı bende de vardı. Demin denedim , kulaklığı sonuna kadar takmayıp az biraz geriye doğru çekince kesildi bende çınlama sesi. Diğer sesler de gayet net. Ama benimki iphone kulaklık değil , beats benimki. Bir şey fark etmez heralde.

Evet dediğin gibi biraz geriye çekince oluyor teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Mikrofon taramayı kapat hocam.

Cihazı şimdi kapattım yarın deneyip haber veririm sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

apple kulaklığı çalışmıyor hocam boşuna deneme sinyal sesi geliyor.gittim samsung hs 130 aldım 40tl ye canavar gibi.

Bendede ayriyten lg g4 ten çıkan kulaklık var ama sanırım benim kulaklar sorunlu bütün kafaları denedim benim kulağa oturmuyor düşüyor sürekli sinir oluyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Mikrofon taramayı kapat hocam.

Kardeşim çok teşekkür ederim mikrofon taramayı kapatınca oldu harikasın .

• Arkadaşlar ben de iphone kulaklığımı kullanıyorum Xbox one S cihazımda fakat mikrofondan sesim karşı tarafa gitmiyor ben sesi gayet iyi alabiliyorum. Ayar falan mı yapmam gerek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonymous35

Arkadaşlar ben de iphone kulaklığımı kullanıyorum Xbox one S cihazımda fakat mikrofondan sesim karşı tarafa gitmiyor ben sesi gayet iyi alabiliyorum. Ayar falan mı yapmam gerek acaba?
    önceki mesajlarda cevaplanmıştı... özet: apple, apple olduğu için ayar da çeksen çalışmaz...
  • Kusura bakmayın hocam. Atlamışım. Peki önerebileceğiniz bir kulakılık var mı uygun fiyatlı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anonymous35

Kusura bakmayın hocam. Atlamışım. Peki önerebileceğiniz bir kulakılık var mı uygun fiyatlı?
    günlük hayatımda sony mdr-1rbt kullanıyorum... uygun fiyatlı tavsiyesinde limitlerimiz aynı mı olur bilemedim :) ama apple olmayan 3.5mm tüm mikrofonlu kulaklıklar çalışır, zevkine ve rahatına göre seç derim...
  • Teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

günlük hayatımda sony mdr-1rbt kullanıyorum... uygun fiyatlı tavsiyesinde limitlerimiz aynı mı olur bilemedim :) ama apple olmayan 3.5mm tüm mikrofonlu kulaklıklar çalışır, zevkine ve rahatına göre seç derim...

Alıntıları Göster
    merhaba
    xbox one gamepad e taktığımız kulaklık sadece chat için mi oyun seslerini duyabiliyor muyuz
  • mulobbo kullanıcısına yanıt
    Oyun da duyuluyor...

• arkadaslar bende soyle sacma bir durum var.sıkıntıoyun oynarken sohbet etmek. apple de android telefonunda olsa kulaklıklarından ses alıyorum. sacmalık su finalde android telefonun kulaklıgı controllere takılı ve mikrofon gorevı yapmakta, apple kulaklık mınitore takılı monutore takılı gurup sohbetı konusmalarınıda orda duymaktayım. sohbette hem oyun sesı hemdesohbetı tek kulaklıkta almanın bır yolu caresını bılen varmı aranızda !!!

bu arada ne alakası oldunu bılmesemde ağdan ip adresını bıle deıstrdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.