Şimdi Ara

one x için kulaklık (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Turtle beach stealth 600, görsel ve kullanım rahatlığı açısından gerçekten harika bir ürün, ancak yüksek ses konusunda aynı şeyi söylemem mümkün değil.

Kulaklık yüksek ses performansı olarak 420x veya 500p'nin yanına yaklaşamaz. Bu bir müzik kulaklığı olmamasına rağmen, müzik performansı hiç fena değil. Oyun içerisinde sesler düzgün ve dengeli. Mikrofonu açıp kapatmak gayet pratik ve parti chat esnasında büyük kolaylık sağlıyor.

Wireless üzerinden (usb dongle) olmadan beslendiği için, son seste sizi tatmin etmeyecektir. Beni etmediği için ürünü aldığım firmaya geri iade ettim. Kablosuz kulaklıklar içerisinde fiyatının bu kadar düşük olmasının nedeni, sanırım yüksek ses performansının kötü olması. reddit'de bile bu yönde şikayetler var. Aynı durum 700 modeli içinde geçerli deniliyor.

Uzun yıllardır Turtle Beach markasının ve 4-5 farklı modelini kullandım. Ancak yakın bir arkadaşım sayesinde 1-2 gün önce Astro A10 ile tanıştım. Kablolu olmasına rağmen muhteşem bir oyun deneyimi ve yüksek ve bozulmayan bir ses aldım. Kablosunun 2 mt. olması dışında hiç bir kötü yanını görmedim ve kesinlikle tavsiye edebilirim. Kablosuz olarak ise bütçe müsaitse Astro A20 alınmalı diyorum.

• Arkadaşlar dolby atmos kulaklık kullanan var mı veya önersi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir sorum olacaktı kablosuz kulak içi kulanklıklarla xbox da kullanabiliyormuyuz kullanan varsa linkleyebilirmisiniz hangisini kullanıyorsunuz büyük kulaklıklar kafamı ağrıtıyor kulak içi olanlarda kablo var uzanmak vs sıkıntı oluyor arada hışır huşur sürtünme sesi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Turtle beach stealth 600, görsel ve kullanım rahatlığı açısından gerçekten harika bir ürün, ancak yüksek ses konusunda aynı şeyi söylemem mümkün değil.

Kulaklık yüksek ses performansı olarak 420x veya 500p'nin yanına yaklaşamaz. Bu bir müzik kulaklığı olmamasına rağmen, müzik performansı hiç fena değil. Oyun içerisinde sesler düzgün ve dengeli. Mikrofonu açıp kapatmak gayet pratik ve parti chat esnasında büyük kolaylık sağlıyor.

Wireless üzerinden (usb dongle) olmadan beslendiği için, son seste sizi tatmin etmeyecektir. Beni etmediği için ürünü aldığım firmaya geri iade ettim. Kablosuz kulaklıklar içerisinde fiyatının bu kadar düşük olmasının nedeni, sanırım yüksek ses performansının kötü olması. reddit'de bile bu yönde şikayetler var. Aynı durum 700 modeli içinde geçerli deniliyor.

Uzun yıllardır Turtle Beach markasının ve 4-5 farklı modelini kullandım. Ancak yakın bir arkadaşım sayesinde 1-2 gün önce Astro A10 ile tanıştım. Kablolu olmasına rağmen muhteşem bir oyun deneyimi ve yüksek ve bozulmayan bir ses aldım. Kablosunun 2 mt. olması dışında hiç bir kötü yanını görmedim ve kesinlikle tavsiye edebilirim. Kablosuz olarak ise bütçe müsaitse Astro A20 alınmalı diyorum.
    teşekkürler,
    peki ne kadara aldınız?

• HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Astro serisi ne yazık ki resmi olarak ülkemizde satılmıyor. N11 ve benzeri sitelerde 600-1200 tl arası en düşük modellerine isteyenler var onlara kanmayın. İmkan varsa amazon.de üzerinden alınabilir.

Ben acil kulaklığa ihtiyacım olduğu için forumdan 2.el Astro A10'a 250 tl ödedim. Bir süre kullanayım, kısmet olursa Astro A20 veya gözü karartıp A50 modeline geçebilirim.
    https://www.amazon.de/Astro-Gaming-Headset-OnePS4Mobile-OnePlayStation/dp/B071S9R9YB/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1525262212&sr=8-1&keywords=astro+a10+xbox+one

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 2 Mayıs 2018; 14:58:31 >

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için, bir yerde 250 liraya ikinci el buldum, eğer satmadı ise onu alırım,
    son sorum bu direk kol'a takılıp kullanılıyor mu? diğeri gibi aparat ihtiyacı var mı?
    Bulduğunuz ilan aşağıdaki ise, onu ben aldım. Başka bir ilan ise hayırlı olsun, aparat gerekmiyor direk gamepad üzerine takıp kullanıyorsunuz.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-astro-a10-oyuncu-kulakligi-527986540/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 2 Mayıs 2018; 16:21:9 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    evet o

neyse elbet satan çıkar, bu arada cod ya da BF de denediniz mi
    Evet denedim, 2 gündür cod ww2 ile kullanıyorum ve beklentimin çok üstünde oyun içi sesi aldım. Düşman ayak sesleri başta olmak üzere oyun içi diğer sesler dengeli ve tatmin edici. Tek sıkıntı kablolu olması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Evet denedim, 2 gündür cod ww2 ile kullanıyorum ve beklentimin çok üstünde oyun içi sesi aldım. Düşman ayak sesleri başta olmak üzere oyun içi diğer sesler dengeli ve tatmin edici. Tek sıkıntı kablolu olması.
    amazon da 410 liraya geliyor, tabi bir de vergi çıkabilir, en iyisi beklemek
  • Arkadaşlar başka bir kullaklık kullandığım icin hic kullanılmamış Xbox One Stereo Headsetimi satıyorum.Ilgilenen olursa msj yoluyla iletisime gecebilir. Foruma özel indirimde yaparım:)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-xbox-one-stereo-headset-562907649/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.