Şimdi Ara

one x den gözlemler umarım s3 ile arasında kalanlara faydalı olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • umarım faydalı olur arkadaşlar klasik olarak s3 ve one x arasında kalmıştım hatta kararımı one x den yana verdim almaya gittim orda adam yok wifi arızalı geliyor yok ahize arızalı geliyor s3 al dedi neyse ben biraz daha düşüniym dedim one x i çok beğeniyordeum sense tasarım ve sağlamlığından dolayı ama s3 diyenler daha yoğunluktaydı sonuçta samsung daha bilinmiş bi marka ikisinide elime alıp çok oynadım ve bugün gittim one x i aldım şimdi sizlere izlenimlerimi anlatıym
    öncelikle benim telefonumda wifi sorunu kesinlikle olmadı umarım olmaz daha ilk gün sonuçta nazar da deyirmeyeyim :D
    ikincisi ahize de sıkıntı yok yani sorunsuz geldi ve üstünde android 4.0.4 yüklü.
    aldığımda içinde biraz şarjı var %60 falan ve hiç şarj olmamış başladım kullanmaya oyun oynadım google playden 3g açık şekilde uygulama indirdim onları denedim whatsapp kullandım yarım saat kadar telefon görüşmesi yaptım arada facebook twitter kontrol ettim ve 9 saati gördüm evet 9 saat kesinlikle iyi bir süre değil ama şunu hatırlatmalıyımki %60 da açılan ve oturmamış bir batarya ile bunları yaptı polymer pil 1 hafta içinde kendine gelecektir umarım yani umarım öyle olur ki aynı performans olsa bile %100 de şarjdan alıp bide lell bean yaptımmı sanırım benim günümü rahatça çıkaracak telefon s3 e göre ele oturuyor sağlamlık hissi veriyor açıkçası pişman olmadım mutluyum tek sorun daha tam androide alışamadım 4 yıldır iphone kullanıyordum.
    şimdi gelelim s3 e ben hiç bi markanın fanı değilim aslında apple fanıyım biraz diyebilirim ama ios sıkmıştı ve kısıtlamalar canımı sıktı s3 kesinlikle çok iyi bir telefon donanımı olsun batarya performansı olsun(hatta batarya performansı daha iyi galiba tam gün kullanmasamda herkes öyle diyor ki mantıklı 2100 mah pil var) tek kötü yanı inanım 5 yıl öncenin samsunglarının büyüğü gibi kasa kalitelidir belki ama hiç de öyle gözükmüyor o yönden ben beğenmedim yoksa bi ara s3 e karar vermiştim bence ekranda htc önde ama amoled ekranında htcye göre avantajları var
    özet geçeçek olursam htc one x ile şuan erken ama çok mutluyum pişmanlığım yok ama s3 olsada bu böyle olurdu (tasarım dizayn malzeme kalitesi hariç) yani kim hangini beğenirse onu alsın çok araştırmaya gerek yok htcye batarya için atılan iftiralar en azından benim telefonum için iftira boş çıktı yani one x de sorunsuz ve kusursuz bir telefon ben zaten gün aşırı şarja takarım s3 de %25 de taktıysam one x de %10 da takarım (bunun böle olduğunu bilmiyorum örnek verdim)

ekleme: ısınma sorunu diyorlardı htcye bugün 3g açık multitask açık oyun oynarken evet ısındı biraz hissettim ama hem yoğun çalışıyordu hem internette 3g açıktı ben yadırgamadım iphone dada benzer durum oluyordu onu da söylemeden geçmeyeyim

iyi forumlar

• Madem yeni aldin keske one x+ alsaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quqil

Madem yeni aldin keske one x+ alsaydın

onu da düşündüm onex plusta batarya daha iyi bide biraz işlemci farkı var bunlarda 400 500 tl fark vermeye değmez diye düşündüm :)
  • Bide 200 tllik kulaklık var:) neyse hayırlı olsun güle güle kullan. Ben plus alcam ama s3 ile arasında çok kararsızım sen nasıl karar verdin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quqil

Bide 200 tllik kulaklık var:) neyse hayırlı olsun güle güle kullan. Ben plus alcam ama s3 ile arasında çok kararsızım sen nasıl karar verdin

ben beyazının tipini çok beğendim daha sağlam geldi gözüme samsung dışa hiç önem vermemiş bataryası çok düşündürüyordu araştırdım çok fark olmayınca diret one x aldım
  • Hayırlı olsun hocam telefonunuz. İnş telefonda bir sorun çıkmaz. İyi günlerde kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.