Şimdi Ara

One X almadan önce neye dikkat edilmeli?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakın zamanda Xbox One X almak istiyorum. Fakat gördüğüm kadarıyla pekçok kişi kronik sorunlarla uğraşıyor. Görüntü, donma, kendi kendini resetleme vb. problemler...

Ps4 deki gibi dikkat etmemiz gereken cuh yada parti numarası var mı? Yoksa alıp %50 bozuk olma şansını göze mi alıyoruz? Alıyorsam son parti olduğunu ve problemlerden arındırıldığını bilmem gerek.

Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimler kronik sorunlar yaşamış ilk kez duyuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R dan aldım hatta alırken oradaki satıcı çocuk çıkardı kasaya götürüyordu dedim dur onu bırak arkalardan çıkar temiz kutu olsun şaka bir yana herhangi bir sorunu yok cihazın ilk scorpio edition larda birkaç sorun yaşayan olmuştu benimki normal sürüm herhangi bir problem yok

• Scorpio'da sorun yaşadım(hdmi out portu bozuldu), sonra gelen düz one x de, scorpio da sağlamdı... Kronik bir olay da duymadım açıkçası...

• 2017 sonuna doğru açılan başlıklarda (hem burada hem de yabancı forumlarda) sürekli 2. haftaya kalmadan microsoftun cihazları değiştiğinden bahsediliyordu. Herkes arayüzde takılmalar, oyunun giriş ekranında açılmadığından, kendi kendine resetlendiğinden bahsetmiş. Donma, kasma sorunlarıyla başlayan problemlermiş. Tabi bu dediğim ilk çıktığında scropio için geçerli olabilir. Fakat yine de böyle bir sorun yaşamak istemiyorum aldıktan sonra. Uğraşacak vaktim olmayabilir.

Cihazın yeni üretim veya yeni partilerden olduğunu anlamanın bir yolu yok mudur?

• Sorun yaşayanı görmedim, sorunda yaşamadım. Burada açılan konular hangileri? Örnek verirseniz daha iyi olacaktır.

Xbox one x’de bu yeni parti sorunsuz, bu eski sorunlu diye bir ayrım yapmak mümkün değil. One x kutusunun herhangi bir yerinde önceki xbox’larda olduğu gibi üretim tarihi yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 15 Haziran 2018; 12:20:50 >
  • 1 aydir kullaniyorum 100 saati gecti en ufak bir sorun yasamadim

• Kronik değilde bir iki defaya mahsus anlık sorunlar o dedikleriniz.

• Beyler askerdeyim şu an insallah eylul gibi tezkere alicaz one x in fiyati 2000lere dusunce alasim geldi sizce beklesem mi dolar vs belli olmaz fiyat yukselir mi?

• Hayırlı tezkereler öncelikle. Ülkemizde dövizin ne olacağını kestirmek çok çok zor.Fiyatlar 2000 in altına çok defa indi.1800-2000 tllik fiyatlar bu konsol için çok uygun zaten imkan varsa alın geçin derim,son karar sizin tabi ki.Bizim ülkede birşey düşecek diye beklenilmez.
  • X box One X ABD fiyatı 499 usd, günlük kurla 2.360 TL.

Hiç bir elektronik cihaz Türkiye'de ABD'den ucuz satılmıyor neredeyse tek istisna Xbox X.

ABD'den 360 TL ucuza satılırken bu fırsat kaçmaz. Fiyat daha aşağıya düşer diye beklemeyin.

• 3 gündür aralıksız kullanıyorum ana menüde bir kaç donma dışında hiçbir sorun yaşamadım. Hayatımda gördüğüm en sessiz elektronik cihaz olabilir ayrıca ısınma sorunu da yok, oyunlar yağ gibi akıyor. Oyunlarda kırılmalar, dalgalanmalar yok benim monitör Freesync destekli buradkai akıcılığı gördükten sonra Pc'de oyun oynama hevesim kaçtı. Tek sıkıntısı 100 gb boyutu olan oyunlar, bu bağlantılarla indirmemiz günler alıyor.
  • One x kesinlikle 2 TB olmalıydı 110 gb oyunlar var. One s ilk çıktığında 2 TB çıkmıştı zaten 500 lira hdd cihaz bedavaya geliyordu

• Şu an resmi fiyat tekrar 2700 oldu. Stoklarda kalan ürünler 2000 bandından veriliyor bu ürünler bitince 2700e geri çıkacak. Linke bakarsanız fiyat tekrar 2700 oldu.

https://www.xbox.com/tr-tr/xbox-one-x#buy
  • One x deyince aklıma HTC one x geldi dedim eski konudur bakayım , konu Xbox 'mış

• Beyler bu x boxa klavye mouse takılıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Beyler bu x boxa klavye mouse takılıyor mu ?
    Neden sordun hocam

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Microsoft Edge ile internette gezinirken çalışıyor hocam. Oyunlarda çalışmıyor tabi ki.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Kutunun alt tarafında Lot No olarak belirtilen kısım üretim tarihi yılı ve haftasıdır hocam. Benim One X te 1747x olarak belirtiyor. 2017 47. Hafta olarak.

• Kutunun alt tarafında Lot No olarak belirtilen kısım üretim tarihi oluyor.Bende ki One X te 1747x olarak belirtilmiş. 2017 47. Hafta. Kronik sorun şahsen duymadım ilk partilerde olabilir. Almadan önce 1747x veya daha sonra üretim bi cihaz alırsanız problem yaşamazsınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.