Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2.350
Cevap
1
Favori
102.212
Tıklama
Giriş
    1532 Mesaj
    dizideki olayların sırasına göre diyebilirim ki...
    Fight For Your Right (To Party)" - Andrew Paul Woodworth
    The Good Kind" - The Wreckers
    Petrified To Be God-Like" - Susie Suh
    Cracks In The Sky" - Bosshouse
    The Good Man" - Husky Rescue
    Be Yourself" - Audioslave
    Wires" - Athlete
    Lavinia" - The Veils

sondan 3. şarkı olabilir...denemek sana kalmışş...hangi şarkı olduğunu unuttum...

süper bölümdü...

Dan geberecek mi? Yakan kimdi??
    NAthan-Haley ne olacak?? Brooke döner mi? Lucas yalnız başına napar?? Peyton ve Ellie namı diğer annesi ne yapacaklar???

Dizi süper gelişti!!

Kesinlikle spoiler değil...tahminlerim...

Dan ölmez...Biri kurtarır...Ayrıca içkinin içine ilaç atan da Deb herhalde....Yakan Keith bence...
    NAthan gidemez....Brooke şimdi değil de sonradan döner sanırım...Peyton ve annesi de takılırlar beraber?? ama nasıl olur bilemem....

Bu arada bunlar okula yeni başlamamışmıydı yaf...hemen yaz geldi :P:P

ard arda verince böyle oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 7 Kasım 2006; 20:33:07 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Bugünkü bölüm cidden güzeldi yani her taraftann vurdu adiler haley'nin dönüşü , brooke'un gidişi, peyton'n annesinin gidişi falan bunlar acaip etkiledi beni

Sanırım gecen bölümden beğendiğim bir şarkı var

May Angel Lead You In- Jimmy Eat World 'ün herkese tavsiye ederim
    |
    |
    |
    |
    Bu sezon çok bölüm kaçırdım
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

cvp yazmıstım, gelmedi mi ?

Hayır gelmemiş:( tekrar yanıtlarsan sevinirim.

|
    |

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

cvp yazmıstım, gelmedi mi ?

Hayır gelmemiş:( tekrar yanıtlarsan sevinirim.

Ha şu dizi mi!!!
    Bi ara izliyodum ya...
    İdare eder...
    |
    |
    sizce yangını çıkartan kimdi arkadaşlar??

ben bir sürpriz bekliorum ve keiyh diorum..her ne kadar lucas,geri dönüşü olmayan bişi yaptığını söylese bile
    |
    |
    bence nathan dı çünkü takip eden sahnede annesinin yanına gelip herşeyin düzeleceğini biliyorum anne diyerek kendinden çok emin bir karakter sergilediki bu bizim korkak nathan da yoktu onun için kesin nathan yaptı...
    quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

sizce yangını çıkartan kimdi arkadaşlar??

ben bir sürpriz bekliorum ve keiyh diorum..her ne kadar lucas,geri dönüşü olmayan bişi yaptığını söylese bile
    |
    |
  • Binbaşı
    1487 Mesaj
    ya doğru nathan'da çok emindi bunları söylerken..annesine herşey ii olacak,gidicez burdan dedi ama lucas'ta aynı gece ambulans seslerini duyunca peyton'a geri dönüşü olmayan bi hata yaptığını söyledi..hatırlıomusun...acabaaaaa ikisi aynı plan içindemiydi??
    |
    |
    bence ya lucas yada keith yaptı.çünkü lucas ın annesi yeni zelanda ya gitmeden önce keithi i dan in galerisinin oralarda gördüğünün söylemişti.ayrıca belki lucas ta olayı görmüş,yardım etmemiş yada birine haber vermemiş olabilir.o yüzden dönüşü olmayan bir hata yaptığını söylemiş olabilir....
    |
    |

Marvin 'Mouth' McFadden
    Lucas 'Luke' Scott
    Skills
    Eski Nick:Andre Igoudala
  • Binbaşı
    1487 Mesaj
    ve artık bilioruzki yangını lucas çıkardıgerçi dan!in doğru hatırlayıp hatırlamadığını bilmioruz ama...ama eğer yangını lucas çıkardıysa a be lucas ne işin var öle ateşin önünde..git denize bak brooke'a bak
    |
    |

imza: psikolog Sexai

yani ben emin değilim!
    |
    |
    bu dizi bazen eski türk filmleri havasına bürünüyor bazende süper bölümler çıkarıyor.sizler ne dersiniz.
    bir ara dizi en baş bölüme döndü sandım.Dan nasılda planlar yapmış vay be.süperdi Lucasla yüzleştikleri konuşmalar.
    Brooke denize çıplak mı girmiş
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: sexai

travmatik bir olay sonucu yanlış hatırlamalar olabilir....

imza: psikolog Sexai

yani ben emin değilim!
    |
    |

Marvin 'Mouth' McFadden
    Lucas 'Luke' Scott
    Skills
    Eski Nick:Andre Igoudala
  • Binbaşı
    1487 Mesaj
    aslında yangını çıkaran kişinn bu kadar çabuk ortaya çıkması bi garip..ben daha fazla heyecan yaratırlar sanıodum..ki gerçekten bencede lucas'ın yaptığı izlenimini vermek sadece bir sürprize hazırlıklı olmamıza bi işaret bence..
    |
    |
    dan yanlış hatırlıyor bence son zamanlarda lucas ın yaptığı şeylerden dolayı portredeki eksik noktaya lucas ı yapıitırdı...Ama nathan çıkardı yangını görürsünüz brotherhood demişti derziniz...Lucas bence kalp hastalı konusundaki sır yüzünden sarfetti o sözleri...
    quote:

ve artık bilioruzki yangını lucas çıkardıgerçi dan!in doğru hatırlayıp hatırlamadığını bilmioruz ama...ama eğer yangını lucas çıkardıysa a be lucas ne işin var öle ateşin önünde..git denize bak brooke'a bak
    |
    |

• Binbaşı
    1487 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Brotherhood

dan yanlış hatırlıyor bence son zamanlarda lucas ın yaptığı şeylerden dolayı portredeki eksik noktaya lucas ı yapıitırdı...Ama nathan çıkardı yangını görürsünüz brotherhood demişti derziniz...Lucas bence kalp hastalı konusundaki sır yüzünden sarfetti o sözleri...
    quote:

arkadaşım bende zaten bu bir kandırmaca diorum..yani öle düşünüorum.UP!!bencede keith çıkardı yangını
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    dizi elimde 3 sezon mevcut ,1. sezon tamamı türkçe alt yazılı,2.sezonun son 6 bölümü(17-23 arası)hariç türkçe alt yazılı.3.sezonda ise tamamı ingilizce alt yazı mevcut.dvd kutusunda ve kapağıyla beraber.ilgilenenler pm atabilirler.ayrıca dizi listemi istemek için pm ile mailinizi atarsanız size liste gönderebilirim.
    |
    |
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.