Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
1
Favori
105.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bölümün başında ne olduğunu birleri özetliyebilirmi ilk reklama kadar olan yerini bu Lucas ve ilerde babası olacak adam ne diye Danın muhasebe defterini aradılar ne gördülerki? Nathan Haleyin ablasının yanına neden gitmiş?
  • andy'le lucas,dan'in muhasebe defterini almaya çalıştılar ama dan farketti herhalde,kaldırmış tavanarasından;güvenlik kameraları koydurdu.
    nathan haley'den hayır gelmeyeceğini anlayınca,doğru ablasının barına gitti.kafayı buldu biraz,ablası buna kendi hayatını yaşa falan dedi.sonra eve doğru yola koyuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heathen -- 23 Ekim 2006; 10:37:04 >
  • tamamda neden durduk yere muhasebe defterini arıyolar orasını anlamadım.
  • çünkü lucas tavanarasında büyük miktarda para ve bir muhasebe defteri gördü,paranın nerden geldiğin öğrenmek istedikleri için defteri arıyorlar,yasal değilse bunu dan'e koz olarak kullanacaklardı
  • New Light Of Tomorrow - Huskey Rescue
    quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

bu perşembe günkü son bölümde anna ile kız arkadaşının odada konuşurken çalan şarkıyı bilen var mı...?
  • sağol sexai kardeş...
    quote:

Orjinalden alıntı: sexai

New Light Of Tomorrow - Huskey Rescue
    quote:

bu perşembe günkü son bölümde anna ile kız arkadaşının odada konuşurken çalan şarkıyı bilen var mı...?

• olacağı buydu bunalımdaki bir insana böyle bir imkan verirsenNBA hayalleri Lucasın çıkan hastalığıyla sona ermişti.şimdide Nathan iyileşsede bi daha oynayamaz herhalde.
  • 19.bölümde NATHAN kaza yaptığı sırada çalan şarkının adını bilen varmı?
  • bugünkü bölüm süperdi vallaha...
    komada iken görülen rüya....bölüm sonunda ki Haley'e gelmeni istemiyorum diyen Nathan'ın olgunluk ve kararlılığı....

rollerin değişmiş halinin insanda yarattığı tarifi zor duygulanım...cok güzeldi valla...

eyoruk kardeşşş : şarkın : Like A Man Possessed - The Get Up Kids

indirip dinledim..cok güzel şarkı
  • evet güzeldi cidden . . .
  • Slm millet;

geçen haftaki salı ve çarş. günü izleyemedim malun bayram tatili cuma da sabahtan izlemiştim baya bişey kaçırdım sanırım .....

dünkü bölüm gerçekten de sexai nin dediği gibi çok iyiydi aslında ilkten kendimi aptal gibi hissettim yani lucas ve nathan ın yer değiştirmiş hayatları ve dizinin çoğu bölümünün bu rüyadan ibaret olması diziyi izlemekten çok neler olup bittiğini oturup düşünmeme sebeb oldu !!! çünkü tam dizi başladığında açtım ne olup bittiğini anlayamamıştım .......

Bu günkü bölüme gelicek olursak.... Anlatıcak bişey yok aslında güzeldiii işte... Heee ya brooke la lucasın arası iyi olur işşallah Tantım tek dileğim

Sizi biraz bilgilendiriyim CNCC-E Dergisinden Alınma İlerki Bölümlerle İlgili Ama merak etmeyin can alıcı bi tiyo falan değil !!!!! İstemeyen burdan itibaren okumayabilir sonra bana kızmayın ama spoi falan değil zaten dergi vermez o zaman :))) Dedimya bilgilendirme :) (internet cafedeyim ve dergi dönem ödevi yazar gibi önümde duruyo :)

Brooke ilerki bölümlerin birinde genç kadınlar için tasarlıcağı kıyafetler için Clothes Over Bro'sadlı bi int. sitesi kurucak ve bu site gerçek hayatta da aktif ..... clothesoverbros.com adresinden ulaşabilirsiniz (one tree hıll shop ) Hem dizide hem de gerçek hayatta sitenin anonsu yapıldıktan sonra site çökmüş ama şuan baktım aktif ti ??? Buradan elde edilen kazanç Ulusal Göğüs Kanseri Vakfına bağışlanmışşşş. One Tree Hıll kitapları , DVD seti , ve cd leri var alınırmı bilmem ama ben bu işi kovalıcam biraz ....

Birde Haley in turnesi gerçek hayatta da yapılmış 25 şehiri dolaşmışlar tabii biz böle birşeyden haberdarmıyız yada faydalanabilenimiz oldumu HAYIR VE VE VE TV de ilk defa one tree hıll soundrack albümle sonuçlanmışşş ve 2. side piyasaya çıkmış Ve yine kazancın büyük bir kısmı Ulusal Göğüs Kanseri Vakfına bağışlanmışşşş
    he he he birde bu perşembe sezon finali önümüzdei p.tesi de olabilir ..... ve 3. sezon için 2007 Eylül ü beklemicez çünkü oda önümüzdeki hafta

Bunları bilenler veya dergide okuyanlar
    - biz zaten biliyoduk demesin !!! Çünkü ben bilmeyenlere yazdım

ROAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROAN -- 1 Kasım 2006; 20:32:20 >

• sexai :

kardeşim süpersin yaaaa ben bunları bir yere malesef not edemedim 14 sayfadır hatrika şarkıların sitelerini yada isimlerini verdin (evde pc var netim yok kolay takip edemedim) bana bi ara hepsini cd şeklinde yapsan ne sevaba geçersin biliyomusun
    quote:

Orjinalden alıntı: sexai

New Light Of Tomorrow - Huskey Rescue
    quote:

2 tane alt alta oldu kusura bakmayın yukardakiyle bunu karıştırmak istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROAN -- 1 Kasım 2006; 20:25:49 >

• 3. sezonun hemen başlayacak olması güzell

bayramda dizi yoktu...sadece bayram sonrası perşembe günü vardı ve nathan kaza yapmıştı izleyemedim...

Haley zaten şarkıcı...soundtrack den yeni haberin olması üzücü....dizi başladığından birincisi cıkmıştı bile coktan...2.si de 3. sezonda üretildi...ayrıca spoi değil spoiler yazmalısın...

bilgilendirmeler icin saolasın...

cd yi her zaman hazırlarız ayıp ettin!!
  • ewet tahmin ettiğimiz gibi oldu.7 kasımda 2.sezon finali var.8 kasımda 3.sezon aynı şekilde ara vermeden devam edecek.seni çok seviyoruz CNBC-e
  • sexai ; sağol şarkı adı için
  • 2.sezonu az önce bitirdim..Ve şu anda 3.s.ilk bölüm altyazısı olmaıdğndan 8 kasımı merakla bekliyorum
  • rica ederim eyoruk

yeni sezonda neler olacak bu sezon nasıl bitecek cok merak ediyrum..işe de başladık..izlemekte zorlanıyorum...son 20 dk ya yetişiyorum...sabahta okul yada işe gitmeden evvel başını izliyip birleştirmeye çalışıyorum

haley ile nathan ı merak ediyorum nolcak diye???

• ya arkadaşlar bu lucas gerizekalımı ????

bu çocuk yanlışım varsa düzeltin :) ama brooke sevmiyomu zamanında annadan onun için ayrılmadımı
    şimdi niye brooke a açılamıyo küçük emrah bakışları yokmu beni deli ediyo.... e doğal olarakta brooke peyton ı sevdiğini düşünüyo ki bende artık kız onu sevebilirsin dediğinde bişey demedi bende öle düşünmeye başladım bu konularda sexai derin düşünür sexai kardeşimden de cvp bekliyoruz
  • bende sevmiorum lucas'ı..ne istediğini bilmioooobrooke ağzının içine düşecek..hala bişi yaptığı yokkkk!!!peyton zaten başkasını sevio artık..
    ama en üzücüsüüüü nathanbu çocuk mutlu olmalı yaaa!!!
  • son bölümde ;
    bölümün sonuna doğru lucas annesini yolcu ederken çalan şarkının adını bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.