Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
1
Favori
105.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya allahım ne gıcık bi insan yakışıklı olsa neyse ya. nathan onu 1000 e çarpıp böler ama kızlar işte böle oluyo.haley tam satıcı.ama bu dizi biraz sıkıldım ben.bi nip/tuck tadı yok
  • bugün çalan şarkılardan biri
    indirin..dinleyin..

http://www.h e m e n p a y l a s.com/download/1831563/One_Tree_Hill-_The_Wreckers_-_The_Good_Kind.m p 3.html

boşlukları kaldırmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 10 Ekim 2006; 22:45:15 >
  • hakkaten yaa,nathan onun için basketbol kampına gitmedi,haley de hemen chrisle arazi oldu....

quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

.haley tam satıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H0micide -- 11 Ekim 2006; 2:04:23 >
  • sabah 6 da kalktııııma deydi bence kaliteli bölümlerden biriydi bencede .....

Ben size dememişmiydim bu nathan la lucasın aralarını bozulucağını .......
    BAKIN TAMAMEN BENİM FİKRİM
    bence brokke lucas yine birbirlerini bulucxaklar yani bu hatun felixle kavga edicek lucas ta nathan dan ve hastalığındanm dolayı çöküşte belki onda bulur çareyi ama tamamen bnm duygularım biyerden falan okumadım .....

Bide lucasa uyuz olmuştum annesini bırakıp keith için dsan gitti diye abarttı diyodum artık ama hastalığı içinmiş bendee ne güzel kimsede hastalık çıkmadı diyodum kötü oldu ona muhtaç kalması adam duvar gibi yaaa keithin negatif sonuçlarını gösterdim dediğinde bişey dedi ona cümle aklımdfa değiil sana çekmişim diyo lucas suratına bakıyo hiç bi tepki yok adam da

Brooke sölediği laflar çok iyidi sabah 6 da izlediğim için yazmam fırsat olmadı bi kaçını yazabilseydim keşke mouthla konuştuktan sonra sölediği laf çok iyiydi

gerçekleri değil peşinden koştuklarını düşün (tamamen sallama) gibi bbişeydi izleyenler bilir :) kısacası iyiydi işte yaaaaw
  • Lucas'ın Dan ile biraraya gelmesinin karşılığının KAren ile Nathan birlikteliği gayet hoş olmuştu...

Dan'in dealershipteki Andy'e küfredercesine bakışı müthişti..Andy'nin intikamı kötü olacak gibi bir his var içimde...

Ben acıkcası NAthan'ın arabanın önünü kesip Haley'i alacağını düşünüyordum..Amma Türk filmi izlemişiz zamanında...Gerçi yapsaydı iyi olurdu..şimdi bu hallere düşmezdi...Nathan'ın hocasına laf sokuşu müthişti...

Mouth ayakta alkışlanmayı bir kez daha haketti..
    Bu arada 2 bölümdür doğru dürüst göremediğim Anna ve bu bölümde gözükmeyen Felix nerede??
  • bugünkü bölümün başında brooke ve luke konuşurken felixin seyahate çıktığından bahsetmişerdi o ve anna tatilde herald
  • altyazı okumak lazım herhalde kaçırıyorum bazen...
    eyvallah EasTurkiye
  • arkadaşlar ben bşy sorcam smdi dizi amerika'da daha once mi oynuo yani adamlar bizden ondemi bolumler olarak?cnku youtube'da bi videoda gecen akşm izledgm sahneleri gordumde ondan soruom..
  • evet damirem amerika 4. sezonda
    quote:

Orjinalden alıntı: damirem

arkadaşlar ben bşy sorcam smdi dizi amerika'da daha once mi oynuo yani adamlar bizden ondemi bolumler olarak?cnku youtube'da bi videoda gecen akşm izledgm sahneleri gordumde ondan soruom..
  • evet bende onu size sorucaktım felix olması gereken bi bölümde yoktu dedim noluyo acaba ama bende kaçırdım sanırım alt yazılarıııı

quote:

Orjinalden alıntı: sexai

altyazı okumak lazım herhalde kaçırıyorum bazen...
    eyvallah EasTurkiye
  • evet hatta neden yoklar gbi bi soru gecti arada sora brooke zenginler bole yapıo fln dedi..bugunku bolumde nathan arıcak heralde haleyİ?
  • Baba dedi bababen bu Lucas'ın Dan'ın yanına neden taşındığını anlamadım.hastalıkla ne alakası var.ilaçları pahalı olsa anneside fakir birisi değil yani.amcası içinse annesini nasıl hiçe sayıyor.anlamadım gittiherhalde baba özlemini bitirmek Danın değiştiğine inandı
    bu kayıt olayıda iyi muhabbet
  • yaw ben demiştim zaten lucas'ta hastalık olcak diye, ama annesine çok ayıp ediyor walla,o andy de bişeyler çeviriyor,dedektif mi ne tutmuş
  • bölümün sonunda dedi yaa...

onun yanına tşınmasının sebebi daha yakından tanıyıp onu etkisiz hale getirebilme çabası..
  • sanki dan'de lucas benim her bişeyimi öğrenip beni etkisiz hale getirsin diye bekliyordu dan daha akıllı herif
  • sakin tekno06 çocuk burda olsa boğazlıcan valla
    bu arada onun yanına tşınmasının sebebi daha yakından tanıyıp onu etkisiz hale getirebilme çabası.. SEXAİ
    çok doğru sölüyon ki, zaten kendide söledi bunu

quote:

Orjinalden alıntı: tekno06

Baba dedi bababen bu Lucas'ın Dan'ın yanına neden taşındığını anlamadım.hastalıkla ne alakası var.ilaçları pahalı olsa anneside fakir birisi değil yani.amcası içinse annesini nasıl hiçe sayıyor.anlamadım gittiherhalde baba özlemini bitirmek Danın değiştiğine inandı
    bu kayıt olayıda iyi muhabbet
  • dünkü bölümün sonunda düğün iptal edildiğinde dan in kötü adam gülüşü çok güzeldi...
  • Lucas ın annesi ne güzel tokat attı öle şak diye olaylar iyice karışmaya başladı.
    Biraz konu dışı: kardeşim bir çift kanarya getirdi isimlerini Lucas ve Peyton koydum
  • bugün 17.bölümü verdi CNBCE ..Yarın 18.bölüm ve 2.SEZON son bölümü mü ?
  • bu perşembe günkü son bölümde anna ile kız arkadaşının odada konuşurken çalan şarkıyı bilen var mı...?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.