Şimdi Ara

One Piece Yeni Film - Z - 15.12.2012

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahanda buda posteri :D Gelişmeler oldukça paylaşırım burada

Link :http://www.onepiece-film.com/

quote:

Orijinalden alıntı: kenpachii

One Piece'in Mangakası Oda, Bir Sonraki Film Olan "Z'nin" Karakter Dizaynlarını Gerçekleştiriyor

Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinde açıklanan bilgilerde şu şekilde:

Eiichiro Oda, Strong World'de olduğu gibi bu filmde de baş yapımcılığı üstlenecek(-çok güzel haber-).
    Filmin yönetmeni Tatsuya Nagamine (One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in Alabasta) olacak.
    Osamu Suzuki (Jungle Emperor Leo, Love*Com the Movie) senaryoyu yazacak ve Masayuki Sato (One Piece Film Strong World, Air Gear) animasyon yönetmenliğini üstlenecek.
    Five Numbers! grubundan Yasutaka Nakata müziklerini hazırlayacak.
    Hasır Şapka korsanları One Piece Film Z'de şimdiye kadarki en güçlü düşmanları ile karşılaşacak.
    Film aralığın 15'inde Japonya'da gösterime girecek.

kaynak:http://divxplanet.com/icerik/118/

quote:

Orijinalden alýntý: Rietveld

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serden Geçti -- 23 Nisan 2012; 15:42:09 >

• Ortadaki wb nin sakalımı ???
  • One Piece filmleri çok güzel olur. Bununda gayet güzel olacağına şüphe yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Ortadaki wb nin sakalımı ???

benziyor ama değil. filmin sitesine bakarsanız oradaki videoda rakip kahramanımızın arkadan çizimini görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Ortadaki wb nin sakalımı ???

benziyor ama değil. filmin sitesine bakarsanız oradaki videoda rakip kahramanımızın arkadan çizimini görebilirsiniz.

Evet farkettim şimdi :( Wb olaydı keşke
  • One Piece'in Mangakası Oda, Bir Sonraki Film Olan "Z'nin" Karakter Dizaynlarını Gerçekleştiriyor

Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinde açıklanan bilgilerde şu şekilde:

Eiichiro Oda, Strong World'de olduğu gibi bu filmde de baş yapımcılığı üstlenecek(-çok güzel haber-).
    Filmin yönetmeni Tatsuya Nagamine (One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in Alabasta) olacak.
    Osamu Suzuki (Jungle Emperor Leo, Love*Com the Movie) senaryoyu yazacak ve Masayuki Sato (One Piece Film Strong World, Air Gear) animasyon yönetmenliğini üstlenecek.
    Five Numbers! grubundan Yasutaka Nakata müziklerini hazırlayacak.
    Hasır Şapka korsanları One Piece Film Z'de şimdiye kadarki en güçlü düşmanları ile karşılaşacak.
    Film aralığın 15'inde Japonya'da gösterime girecek.

kaynak:http://divxplanet.com/icerik/118/
  • @kenpachii mesajını ilk mesaja entegre ettim
  • Adamın sağ elini görünce aklıma ilk Balta elli yada kollu Morgan geldi. En son bildiğim kadarı ile;
    Manga da kapak hikayelerinde bahsedildiği kadarı ile denizcideler den kacıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenpachii -- 21 Nisan 2012; 23:11:05 >
  • Benim de aklıma direk Morgan geldi.Arkadaki işaret de denizci sembolünün üstüne kendi sembolünü eklemiş gibi duruyor."Şimdiye kadarki en güçlü rakip" demişler,animedeki rakipler de dahil mi buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

Benim de aklıma direk Morgan geldi.Arkadaki işaret de denizci sembolünün üstüne kendi sembolünü eklemiş gibi duruyor."Şimdiye kadarki en güçlü rakip" demişler,animedeki rakipler de dahil mi buna?

%90 dahildir. Zaten gene bir %90 mangaya animeye bağlanır bu konu
  • Magellan,Akainu ve hatta Sengoku,hepsinden mi güçlü
  • vallahi ne desem yalan ODA her zaman ters köşeye yatırıyor beni ondan bir şey diyemeyeceğim
  • Sırtındaki logoya iyi bakın,ters dönmüş denizci ambleminin ortasında bir kurukafa ve içinden geçen bir kılıç var,kılıç Kokutou Yoru[Kara Kılıç(Mihawk'ın Kılıcı)]'ya benziyor.
    Denizci Amblemi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DA7E2B07 -- 22 Nisan 2012; 19:35:11 >
  •  One Piece Yeni Film - Z - 15.12.2012
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Oldu mu hocam şimdi bu?Ben o kadar dedektif kılığına büründüm,şekilleri belirledim,anlam çıkarttım,sen gelip buraya direk resmini koyup bütün gizemin içine ettin

• Az yavas cıkartsınlar ya tamamlıyamadım hepsını
  • evet ortadaki wbnin sakalı
  • inşallah seriyi tekrar baştan almazlar diyecektim,trailerı izledim almamışlar bakalım nasıl bir film olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: casper53

evet ortadaki wbnin sakalı

He.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.