Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: y.C.g

10 yıl felan sonra olur heralde :)
    5 yılda bitireceğini söyleyen yossi kohendi galiba.Oda mangaları çizerken söyleşileri kohene bırakmış olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 27 Şubat 2020; 16:58:5 >
  • Yıllardır okumuyorum, 925 de kaldım.

Baya birikti, yavaştan başlıyım yoksa spoiler yicez.
  • zorlama plot diyebilirim bu bölüme, beyazsakalı çağırması gerekiyordu
  • Animeleri 20-25 bölüm biriktirip izliyordum. En güzel yerde bıraktım şu an Kaido geldi, Wano Arc bitince (seneye?) tekrar başlarım.
  • Böcekli sümük kullanıcısına yanıt
    Wano 2 seneye zor biter animede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 2 Mart 2020; 21:43:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 973

Aboooov Kyoshiro iyi adamdır diyordum da Denjiro olabileceğini hiç düşünmemiştim

Aynı şekilde Witching Hour Boy da Kyoshiro yani Denjiro imiş.

Gayet güzel bir bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 7 Mart 2020; 16:58:29 >
  • 974

Hain belli oldu Kanjuro çıktı.Oden gibi bir adama ihanet edilir mi ya.
    Raizo'nun Zouda olduğu bilgisini nasıl ele geçirdiklerini merak ediyordum öğrenmiş olduk.

• Kanjuro'nun varlığını unutmuştum.O kadar cibilliyetsiz ki bilinçaltı bile reddetmiş herifi

Moral intikam.Gene

Bize luffy değil naruto lazım.Luffy zincirden mincirden ne anlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 13 Mart 2020; 2:6:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

974

Hain belli oldu Kanjuro çıktı.Oden gibi bir adama ihanet edilir mi ya.
    Raizo'nun Zouda olduğu bilgisini nasıl ele geçirdiklerini merak ediyordum öğrenmiş olduk.
    Odenle iş ortağı olunmaz orası kesin.Oden tam takılmalık adam.Dertli zamanında aradığında ne olduya kalmadan hemen atlar arabaya.Güvenin tonları
  • One Piece 975

Vay Kinemon'a bak nelerde düşünmüş.
    Savaş başlayacak 2-3 bölüme hâlâ Marcodan ses seda yok görmeyi cok istiyorum onu burada.

• Kinemon resmen God Ussop yaptı

haftaya sayı yok.

gelecek sayı aksiyon baslar gibime geliyor

• jinbeeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis71421 -- 3 Nisan 2020; 15:29:53 >
  • Jinbei şu hasır şapkayı sen daha fazla hakediyorsun valla.
  • Bir tek Nekomamushi ve Marco kaldi. Onlarda artik combatin ortasinda falan gelirler reinforcement olarak heralde
  • Arkadaşlar mangaları nereden okuyorsunuz ingilizce olarak ben bulamadım bir türlü internette
  • Jinbei'yi Kaido'nun tayfasından çok güçlü birisiyle vs yapması lazım. Bu adam boşa gelmez. Ne zaman görünse çok büyük işlere el atmış birisi.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Jack'i Jinbei'ye vermezler.
    Queen ya da King ağır gelir Drake felanda hafif kalır kimle dövüşecek acaba?
    Zoro'yu daha çok merak ediyorum ben, Kaido'ya hasar verebilmiş Enma isimli kılıcı aldı acaba Kaido ile mi dövüşecek Luffy'in yanında yoksa King ya da Queen'den biriyle mi

• 977

Kaido'nun oğlu için tahminleri alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

Jack'i Jinbei'ye vermezler.
    Queen ya da King ağır gelir Drake felanda hafif kalır kimle dövüşecek acaba?
    Zoro'yu daha çok merak ediyorum ben, Kaido'ya hasar verebilmiş Enma isimli kılıcı aldı acaba Kaido ile mi dövüşecek Luffy'in yanında yoksa King ya da Queen'den biriyle mi
    hocam jimbei buyuk ihtimalle luffyden sonra en guclu kisi tayfadaki. zaten jack, jimbeiye karsı birşey yapamaz gibime geliyor

Drake kimse ile savasmaz malum adamın amacı baska.
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.