Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ggreyhame Daha Az
1 Kayıtlı Üye
6.953
Cevap
43
Favori
179.427
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Anime / Manga >> ---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3881 Mesaj
      07 Şubat 2019 15:16:28
      Momo'nun kız kardeşini bulduk sanırım
      |
      |

• Yarbay
      3881 Mesaj
      09 Şubat 2019 01:37:19
      Whitebeard'ın seiyuusu vefat etmiş.

• Binbaşı
      1440 Mesaj
      11 Şubat 2019 08:29:25

vay be başımız sağolsun diyelim one piece ailesi olarak
      |
      |
      Mugetsuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

| Grafik Tasarım | 3D Animasyon | 3D Görselleştirme |www.alikose.com.tr |

Dumlupınar Üniversitesi / Güzel Sanatlar Fakültesi / Çizgi Film-Animasyon - Bölüm Mezunu
    • Teğmen
      184 Mesaj
      11 Şubat 2019 15:25:37
      hobaaaaaaaaaa son sayı ve son sayfa neydi öyle kyoshiro da bi hayınlık sezdim nedense
      |
      |

• Yarbay
      2929 Mesaj
      14 Şubat 2019 23:39:17
      One piece 930

Sonunda sanjinin rüyaları gerçekleşiyor
      |
      |

• Yarbay
      3881 Mesaj
      15 Şubat 2019 16:51:51
      Komurasaki ve Kyoshiro arasında değişik bir bağ var. Kyoshiro, Orochi ile dalga geçiyordu "korkak" diyerek. Şimdi de sadakatini kanıtlamak için shoguna karşı çıkanı "öldürüyor".

Eminim ki uzun zamandır böyle bir anın geleceğini tahmin ediyordu Komurasaki ve Kyoshiro. Ölümcül bir kesik attığını hiç sanmıyorum bu arada. Bakalım bizi nasıl bir plot twist bekliyor

BM da 6 yaşına geri döndü
      |
      |

• Yarbay
      6703 Mesaj
      15 Şubat 2019 20:20:35
      One piece goldu izlemeyen spoileri okumasin.

One piece gold ta beklediğim şey olmadı. Tam Spandam ve Rob Lucci gelmişken 2ci bir enies lobby vakası olur diye heyecanlandım ama sabo olaya müdahale etti :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2306 Mesaj
      19 Şubat 2019 10:59:12
      Son savaşa kalan süre 9 günmüş. Bu 9 gün kaç yıla tekabül ediyor acaba

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Teğmen
      184 Mesaj
      19 Şubat 2019 17:27:31

hocam nerden öğrendiniz? 9 gün ise 9 sene daha beklenir ama 9 günde ne yapacaklar Oda bile sığdıramaz o savaşa hazırlığı 9 güne .
      sırf luffylerin kaçışı ve toplanmaları yardım kuvvetlerinin gelmesi(şahsi düşüncem bu kadar az adamla bi halt edemezler.) 10 gün sürer.bence 2 hafta dan aşagı savas görmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis71421 -- 19 Şubat 2019; 17:32:5 >
      |
      |
      D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3881 Mesaj
      19 Şubat 2019 17:38:08
      Yanlış hatırlamıyorsam Ace'in idamına 6 saat kaldı dediği andan itibaren yaklaşık 30-40 bölüm geçmişti.

Yani 9 gün diyorsa ve herhangi bir olay başlayıp devamı da gösterilirse 100 bölümü bile geçer savaşın başlaması.

Şöyle örnek vereyim hasır şapkalar 4-5 farklı grup halinde Wano'ya yayılmış vaziyetteler.

Aynı gün içerisinde yaşanacak olaylara her bölüm 1 grup için ayrılsa 5 bölüm eder ve o gün daha bitmemiş bile olur.

Hasır şapkalar haricinde de Orochi, Kaido falan görürsek sadece 1 One Piece günü için 10 bölüm rahat çıkarır Oda.

Hele ki dövüş de görürsek bu olaylara ekstra olarak, savaşı 2 seneden önce görmemiz imkansız gibi görünüyor

• Teğmen
      184 Mesaj
      19 Şubat 2019 21:12:59

o değilde en çok korktuğum şey one piece bitmeden ölmek.kendime dikkat ediyorum one piece e başladıktan beri.hayatımı ele geçirdi.
      |
      |
      Mugetsuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3881 Mesaj
      19 Şubat 2019 21:20:15

Aynı şeyi ben de düşünüyorum

Biz göçüp gideceğiz One Piece bitmeyecek diye korkuyorum bazen.

Ama en çok da Oda bizden önce veda ederse diye korkuyorum.
      |
      |
      nemesis71421 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6703 Mesaj
      19 Şubat 2019 22:08:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga Yanlış hatırlamıyorsam Ace'in idamına 6 saat kaldı dediği andan itibaren yaklaşık 30-40 bölüm geçmişti.

Yani 9 gün diyorsa ve herhangi bir olay başlayıp devamı da gösterilirse 100 bölümü bile geçer savaşın başlaması.

Şöyle örnek vereyim hasır şapkalar 4-5 farklı grup halinde Wano'ya yayılmış vaziyetteler.

Aynı gün içerisinde yaşanacak olaylara her bölüm 1 grup için ayrılsa 5 bölüm eder ve o gün daha bitmemiş bile olur.

Hasır şapkalar haricinde de Orochi, Kaido falan görürsek sadece 1 One Piece günü için 10 bölüm rahat çıkarır Oda.

Hele ki dövüş de görürsek bu olaylara ekstra olarak, savaşı 2 seneden önce görmemiz imkansız gibi görünüyor
      2 sene mi? Duyduğuma göre oda sonu çoktan hazırlamış gelmesini bekliyormuş.

Eğer kaidoyu görürse, 10dan fazla çıkar bence. Amaç son savaş için heyecan yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Uzumaki Naruto- -- 19 Şubat 2019; 22:10:12 >

• Yarbay
      3881 Mesaj
      19 Şubat 2019 22:14:38

Evet bu 9 One Piece gününün geçmesi 2 yılı bulabilir

Bildiğim kadarıyla Oda en başından beri biliyor nasıl biteceğini. Her şey hazır son için.

Ama şöyle de bir şey var bir röportajında bahsetmişti.

Eğer birisi çıkıp da (bu teori üreten tayfadan bahsediyor) One Piece'in sonunu bilebilirse yani en başından beri Oda'nın planladığı sonu bilebilirse, bu sonu değiştirmem gerekir diyordu.

Henüz bilen biri çıkmamış tabi söylediğine göre.
      |
      |
      -Uzumaki Naruto- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.