Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildiğin Pica'nın zorodan kaçışının daha cafcaflısı.

Kesinlikle bunu beklemiyordum.

Beğenmedim.

Bu arada aynı tekniği ya da daha iyisini Akainu da kullanıyor demek ki.
  • Allah Allah, ben beğendim oysa ki bu özelliği Benzerini Kuzan da yapmıştı Marineford ta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mangada özellikle bölüm biriktiriyorum ama anlaşılan milletin hype sevdası biraz söndü gibi

Oda sensei toparlar yine bir şekilde
  • Aslında görüş hakisi hakkında güzel bir detay.

Benzer bir şey değil de yeni bir şey olmasını beklediğim için beğenmedim. Beklentimi yüksek tuttuğum için böyle oldu yani
  • Neyini anlamadınız? Görüş hakisiyle saldırının geleceği yerleri görüp ona göre şekil değiştiriyor. Gözlem hakisini kullanabilmesi için sakin olması gerekiyor ama yemek yerken görüldüğü için sakinliğini kaybetti böylece Luffy birkaç darbe vurabildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Neyini anlamadınız? Görüş hakisiyle saldırının geleceği yerleri görüp ona göre şekil değiştiriyor. Gözlem hakisini kullanabilmesi için sakin olması gerekiyor ama yemek yerken görüldüğü için sakinliğini kaybetti böylece Luffy birkaç darbe vurabildi.

Hocam tam ustune bastin. O tarz bir yetenegi kullanma sebebi dusmanlari sasirtmak.( Neden vuramiyorum faln filan)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Nasıl vurabildiğini anlamadık meselesi geçen haftanın konusuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 3 Kasım 2017; 14:1:4 >
  • Logia'ya tam anlamıyla vurabilmek için sakinliğini bozmak gerekiyor, o yüzden Haoshoku Haki'nin önemli rol oynayacağını düşünüyorum.
  • Bu sayi ile, bu arc en sevmedigim arc oldu. Pudding tayfa katilirsa is degisir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya bölüm yok.

• Brulee'yi kullanması mantıklı ama Brulee'nin orada olması mantıksız.

Şans sürekli Luffy'nin yanında. Katakuri vs Luffy'den bir halt çıkmayacağı belliydi aslında da çok fazla beklentiye girmiştim, şimdi işler yine durağanlaşmaya başladı.

Artık tek merak ettiğim, bu arc bittiğinde neler değişecek?
  • Dövüş bir sonuca ulaşmadı, yine zaman limitine takıldı Luffy, takılmasa bile nasıl çözüm bulacaktı bilemedim açıkcası. Oda-sensei okuyucularına pek keyifli an yaşatmıyor uzun süredir.
  • Bu Katakuri nasıl bir seviye harbiden, G4 bile işlemiyor herife. Crocodile vakası gibi Luffy 2. kez ölümden geri dönerek zafer kazanmıştı. Aynısı Katakuri olayında bekliyorum.
  • One Piece Türkiye den alıntı;

"Oda, bugün yayınlanan Super Kabuki 2 ONE PIECE Grand Live kitabında Wano arc'a 1-2 sene sonra girileceğini söylemiş.
    Yahu Bütün Pasta adasında yapacak çok şey kalmadı. Bunun nedeni Reverie'nin çok daha büyük bir arc olacak olması mı?"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 11 Kasım 2017; 18:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STH

One Piece Türkiye den alıntı;

"Oda, bugün yayınlanan Super Kabuki 2 ONE PIECE Grand Live kitabında Wano arc'a 1-2 sene sonra girileceğini söylemiş.
    Yahu Bütün Pasta adasında yapacak çok şey kalmadı. Bunun nedeni Reverie'nin çok daha büyük bir arc olacak olması mı?"

Bu kötü haberi vermek için gelmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belli belirsiz

quote:

Bu kötü haberi vermek için gelmiştim.

• Reverie alıştığımızın dışında şeyler katabilir hikayeye. Sürprizlerin bol olacağı bir arc'a hayır demem.

Tabi 1-2 yıl boyunca Big Mom ile pasta yeme yarışması yapmıycaksa Luffy

O değil de hikayenin tam olarak gidişatını kestiremiyorum. Reverie mi var sırada yoksa Wano yolunda keşfedecekleri bir ada mı?
  • Resmen okumak zulüm oldu.Sonunu merak etmesem ve yıllarımı gömmüş olmasam bırakıcağım.
  • quote:

Oda bunu haziranda söylemiş, daha yeni yayınlanmış sadece. Zaten yarı yılı bitirdik. Tüm Kek Adası arcını biraz uzatsa Reverie'yi de biraz uzun tutsa bir de araları da dahil edersen zaten hesap tutuyor gibi. Ha neden saçma salak 2017 açıklaması yaptı daha önce diye sorarsanız ona cevabım yok.

Bu arada daha önce burada görmedim, takip eden var mıdır bilemiyorum, ben de takip etmeye yakın zamanda başladım zaten. Artur the librarian(kütüphaneci)dan bölüm sırları (Chapter Secrets). Mangayı didik didik edip, ayrıntıları ve göndermeleri kolay fark etmenizi sağlıyor.

Bir bakın derim.

https://thelibraryofohara.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıldım iyice. Adam dünya antreman yaptı hala saçma sapan durumlara düşüyor. Hele crew? mal gibi tiplerden dayak yiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.