Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karakterleri şişiren mangakanın kendisi zaten.
    Doff'u gördük işte ölüsüyle yeniyodu Luffy'i,burdaki eleman bir yonkou dofftan filan güçlü yani.
    Yoksa bende sonunu görmek istiyorum ama,zor bu hızla bi çıkıyor 2 çıkmıyor,ama ölsede zaten sonunu teslim etmiş neyseki yaşarsak görürüz bi 15 sene sonra
  • Bide mangaka one piece i bitirip meka manga var aklımda ona başlamk istiyorum diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Bide mangaka one piece i bitirip meka manga var aklımda ona başlamk istiyorum diyo

One Piece'i 100 küsur sayı yapıp meka bir manga çizme planı varmış başta ama sonradan iptal edip tasarladığı meka öğelerini One Piece'e adapte etmiş.

Üzgünüm ama One Piece Oda Sensei gibi büyük bir dehanın son eseri olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Hala sanji patlama yapsın diye bekliyorum :')

"asla yalnız yürümeyeceksin" ben de hala onu bekliyorum.
  • quote:

Hala sanji patlama yapsın diye bekliyorum :')

Tam bir çöpsün
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    ayıb oluyo hocam ben size çöp desem hoşunuza gider mi
  • quote:

Şaka canım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

quote:

Şaka canım

Önemli değil canım
  • kaido'nun ölmeme sebebi beyazsakal'ın lanetiymiş. 2-3 yerde öyle okudum da doğru mudur? hiç görmedim böyle bir şey.
  • Daha böyle bir bilgi geçmedi manga da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sayı cıktı,

çok ilginç şeyler olacak..
  • Caesar Luffy'lere ya nakama ya da müttefik olarak katılacak belli oldu. Bir bilim adamı eksikti.

Bege'nin planı hayal kırıklığı. Bu planla Yonkou düşerse insanların verecek tepkilerini düşünemiyorum bile

Bege'nin kendi bebeğine gösterdiği yüz ifadesi güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akone -- 15 Mart 2017; 16:35:16 >
  • big momda da kralın hakisi çıktı. hadi bakalım.
  • erken çıkmadı mı? neyse okuyayım.

• Plan fena durmuyor, imkansız değil, başarısız olsalar bile bir şekilde olaylar ilerleyecek. Yalnız şu aynaları kontrol edenen tipin haber vermeliyim demesi kıllandırdı.
  • suikast girişiminden sonra timeskip olacak gibi. plan çok saçma, silah sesi sinyal olacak fakat kulak tıkacı ile nasıl duyacaklar? bu kadar kolay olmamalıydı zaten.

• Çok basit olur bir Yonkou'nun bu şekilde gitmesi. Umarım farklı bir şeyler olur.
  • farlkı birvşeyler kesin olur. tanıdığım luffy kesin bir hata yapıp ortalığı karıştırır
  • plan fazla açık, net. ve işin içinde luffy var. tutmaz o plan.
  • Gene ben haklı çıktım Big momda efsane bir şekilde vucuda sahip ve savunması kusursuz,kabasakal gibi delik deşik edilen bir vucudu yok zaten öyle bir vucudu yada savunması olmayan kişinin yonko olması kadar saçma bişey yok.

Big mom inmeyecek bence ama buna çalışanlar ve tayfaları yokedilecek tıpkı Moria'nın başına gelenler gibi hatta adamı bile begenin aynı tipli bir elemanı var şu rero diyen dr hogbacke benziyor sonlarıda aynı olacak bence.

Ama tabi bizim tayfa gene bi şekilde sıyrılacaktır ama belkide bizdende kayıplar olabilir gibi hatta bi zamanların schicisi balık amcam bile arada kaynayabilir Luffy için kendisini feda edebilir sonuçta sözü var ace'e hala.

Demekki her yonkonun da zayıf bi tarafı var zaten öbür türlü kimse indiremez zaten yıllardırda inmemişler.

Shanks'in zayıflığı iyi niyeti,luffy'e olan sevgisiydi 1 kolu gitti adamın.

Dede'nin zayıflığı oğullarım deiği korsanlardı bıçağı yedi(gerçi vucudu bitik olmasa yemezmiş acei uykusunda dövdüğü gibi marconun dediğine göre).

Big mom'ın resimle ilgili bi zaafı var,belkide gerçek ruhunu hortkuluk yapıp resme koydu volde gibi.

Kaido'nun şu an tek bilinen zayıflığı ise ölmek istemesi hatta bu yüzden bir savaş başlatmak üzere.

Kaba sakal zaten komple zayıf nasıl 2 meyveyle sadece hayatta kalabiliyo hala,bide yonko olup dedenin bölgesine hakim olmuş sonuçta her yonkonun bir bölgesi var heralde buda dedenin bölgesini ele geçirdi.Tamam 2 meyvede en güçlü meyvelerden ama savunması buı denli birini indirmek için Macellanın bi dokunuşu yetiyodu,gazmanın silahıda rahat indirir sonuçta savunması ve bedeni zayıf biri Kaido ve Big mom gibi çizik almama gibi bi durumu yok.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.