Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: syncsta

kız böyle ise umarım evlenirler ayrıca bigmom ve lufy kesin iyi anlaşır.

İyi anlaşmaları imkansız. Son sayfalardaki şarkı bile beni şok etmeye yetti. Çalmalar, öldürmeler, birisinin kanından reçel yapmalar... Karanlık bir şeyler olduğu çok açık. Dressrosa gibi çakma bir mutluluk var ortamda ama işin aslı öyle değil elbette.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    valla çok sağol ben soy sayfayı atlamışım , bunlar ne böyle ya korktum , gösterdikleri kız da yamyam çıkmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syncsta -- 27 Mayıs 2016; 0:06:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syncsta

valla çok sağol ben soy sayfayı atlamışım , bunlar ne böyle ya korktum , gösterdikleri kız da yamyam çıkmaz umarım.

Kurban olarak da Luffy'yi seçmişler. Bigmom her şeyin farkında. Özellikle müdahele etmiyor Luffylere. Kendi ayağıyla ölümüne gelsin diyor resmen Bigmom.

He bu arada Totland almancada ölü ülke anlamına geliyormuş. Çok sıkıntılı bölümler geliyor bence.
  • Pudding ve Big Mom iyiydi ama bölümde en çok Pedro dikkatimi çekti. Whola Cake'e ben de gidiyorum dediği günden beri gözüm üzerindeydi bir şeyler sakladığı sonunda ortaya çıktı. Aslında gururlu, iyi bir adammış gibi ama Inuarashi'nin "Jack bu adayı nasıl bulabilir?" falan dediğini de düşününce Pedro'nun ajan çıkma olasılığı da yok değil.
  • BigMom bakalım nasıl biri çıkıcak Puding tam Sanji'lik miş Lola bakalım işleri ne denli etkileyecek BigMom'un bir Dof veya KaraSakal gibi saf kötü çıkacağını sanmıyorum nedense
  • Dof un krallığıda zamanında çok iyi ve güzel olarak gösterilmişti. Bigmom da aynı böyle gözünüyor. İlerleyen zamanlarda bir bit yeniği çıkar.
  • Bu sayıyı özellikle beğendim kız sağlammış gibi gözüküyor ama....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Game Of Thronesda ki gibi kanlı düğün olayına çevrilecek gibi geldi ama hadi bakalım neler olacak göreceğiz.
  • Big Mom mı iyi gösteriliyor? Nasıl okudunuz siz?

• Yedaself kullanıcısına yanıt
    Big Mom'ı kastetmiyor. Dressrosa'da ilk bakıldığında herkesin neşe ile yaşadığı bir yerdi. Ama buz dağının suyun altında kalan kısımlarında neler yaşandığını gördük. Aynı şekilde Totland'de de herkesin mutlu bir şekilde yaşadığı ve ayrımcılığın olmadığı bir yer olarak lanse edildi. Değindiği kısım burası yoksa Big Mom'ın nasıl bir kişiliği olduğunu balıkadamların adasında görmüştük.
  • Son sayı tamamen Grimm masallarına gönderme (Adaların sayısı,şekerden evler,şüpheli bir şekilde iyi olan bir kadın) Büyük olasılıkla o evini yedikleri kadın yamyam falan çıkacak.
    Ayrıca Big Mom da büyük olasılıkla canlandırma meyvesi yemiş. O son sayfalar herhalde mangadaki en rahatsız edici sahnelerdi ayrıca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ne iyisi kadın resmen canavar kanla filan besleniyor. İnsan kanında pasta seker yapan bi yaratık.

• Ben Totlandda herkesin iddia ettiği gibi Dressrosa tarzı sahte bir mutluluk olduğunu düşünmüyorum. Bence gözüktüğü gibi bir rüyalar mekanı en azından Big Mom tabileri için.Son sayfada böyle bir mutluluk için dışarıdakilerin ölmesini göstermesi, Big Mom'ın bu mutluluk için milleti öldürtmesi vb Big Mom'ın kötülüğünü gösteriyor.Daha önceki sayılarda da kadının davetiyesini reddedenler için ne yaptığını gördük. Kadının istihbaratı diğer imparatorlardan daha geniş gözüküyor. Bu kadına iyi diyebilenler nasıl diyorlar merak ediyorum. Bana Afrika ülkelerinin petrollerini sömürerek kendi ülkelerini çağın en ilerisi yapan ülkeleri hatırlattı. Millet galiba Kaido gibi epik giriş yapmadığı için kendisini ezik görüyor ama Kaido sana saldırır, Big Mom sevdiklerine bu da böyle biline. İleriki bölümlerde cehennemden seytanların bile geldiği şu çay partisini göreceğiz ama her ne kadar müttefikleri olsa da Luffynin bu işten nasıl sıyrılacağı muama.

• Bu BM ilk gözüktüğünde 3 gözlü kız vardı. Bu o.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 31 Mayıs 2016; 12:08:35 >

• pudding göründüğü kadar masum değil bence. O üçüncü göz açılınca birşeyler olacak.

• Bu kadar bencil birinin böyle ütopik bir yer inşa edeceğini hiç sanmıyorum. Bir bit yeniği illa ki çıkacaktır. Ayrıca bende Pudding'in masum olduğunu sanmıyorum. Luffy adaya ayak basar basmaz, Big Mom'ın farkında olması muhtemelen Pudding'in işi diye düşünüyorum.
  • yeni sayı geldi.

tayfa şok, sanjinin kızı red etmesine :D kız iyi mi kotu mu bilemem ama onu da alsınlar yanlarına
  • Sanji sen adamsın...
  • Bugun kaidolu bolumu izledim de tayfaya caesar katılır gibi duruyor. Gidecek yeri kalmadı, tayfayla didisiyor, karsilikli yardimlasiyor. İyi olur bence.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.