Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack balıkadam anlaşılan.
  • Mangaka 3. gözü saçla kapatmış. Eğer şimdi sanji 3 gözü olduğunu öğrenip beğenmezse saçma olur , umarım öyle bir şey olmaz.
  • Kaido'nun dalga geçerek adamı eşşek sudan gelene kadar dövmesi aradaki güç farkını gösteriyor. Üstelik Kid Luffy'nin bir tık altı. Luffy'nin daha çok gideceği yol var demek ki

Sanji bu kadını bırakmaz valla Evlenirlerse bu kadında yeni tayfa elemanımız olacak galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Ah şurada Garp bir eline geçirseydi Akainu yu... SenGoku yu da başından savamadı

bunu ben de çok istemiştim garp'ın efsane yumruklarından bir tanesini görseydik keşke. bu arada daha önceden konuşulmuş olsa da şunu belirtmek isterim. whitebeard kral hakisini yaşı gereği kullanmadı diyenler de oldu. yani 2 seçeneği vardı. ya haki ya da meyve gücü. meyve gücünü kullandı. aokiji konusunda da o sahnede aokiji kendi vücudunda bilerek delik oluşturdu deniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: belli belirsiz

quote:

Ah şurada Garp bir eline geçirseydi Akainu yu... SenGoku yu da başından savamadı

bunu ben de çok istemiştim garp'ın efsane yumruklarından bir tanesini görseydik keşke. bu arada daha önceden konuşulmuş olsa da şunu belirtmek isterim. whitebeard kral hakisini yaşı gereği kullanmadı diyenler de oldu. yani 2 seçeneği vardı. ya haki ya da meyve gücü. meyve gücünü kullandı. aokiji konusunda da o sahnede aokiji kendi vücudunda bilerek delik oluşturdu deniyordu.

Epic bir sahne olurdu... Hatta serideki en efsane kısımlardan da olabilirdi Garp ın Akainu yu eline geçirdiği sahne... Ama ne oldu, olmadı tabii
    Bir de garp ın o anki öfkesini hissettirmek adına, akainu ya onun gözünden bakarken köşeleri karartıp, akainu yu bir bakıma çerçeve içine alsalarmış... Neyse bu da idare ediyor

Şu seriye Madara gibi biri lazım cidden. Sabo da tırt çıktı, neymiş, kin gütmüyormuş... İlginç

WB nin marineford da iki kişiye haki kullanmadığı kesin gibi. Biri Aokiji diğeri Kizaru.
    Akainu dan emin değilim... Kullansa öldürmüş olurdu herhalde Belki yaşlılığı nedeniyle kullanamadı
    Aokiji kendi vücuduna delik oluşturdu kısmı çok zorlama bir söylem olmuş bu arada da Katılmıyorum

• ben de denk geldiğim görüşü paylaşayım dedim videosuna baktım da şimdi. etraftaki korsanlar o kısım için "haki ile mi bıçakladı, aokiji'yi öldürdü mü" diye soruyorlar. bilemiyorum yani haki var. karşımızdaki logia. hakisiz zarar verilemeyeceğini wb zaten biliyor. kendi vücudunda delik açması mantıklı bence. başka türlü okadar yaklaşamaz wb.ye. çünkü ondan önce uzaktan donduruyor ve işe yaramıyor. yaklaşmak için bilerek yaptı.video da şu:

• quote:

ben de denk geldiğim görüşü paylaşayım dedim videosuna baktım da şimdi. etraftaki korsanlar o kısım için "haki ile mi bıçakladı, aokiji'yi öldürdü mü" diye soruyorlar. bilemiyorum yani haki var. karşımızdaki logia. hakisiz zarar verilemeyeceğini wb zaten biliyor. kendi vücudunda delik açması mantıklı bence. başka türlü okadar yaklaşamaz wb.ye. çünkü ondan önce uzaktan donduruyor ve işe yaramıyor. yaklaşmak için bilerek yaptı.video da şu:

Mangaya göre biraz daha detaylandırmışlar, olabilir belki de, bir de Logia nın o tip bir özelliği var mıydı ya hu
    Vücudunun bir parçasını nasıl yok edebilir?
    Element olarak gezseler bile, haki ile vurulabiliyorlar.
    Logia nın bu şekilde haki den kaçma yöntemi varsa, haki ile de vurdurmaz kendisine

Orada haki ile mi kesti dediklerine bakarsak (ve Aokiji ölmediğine göre), haki kullanmama ihtimali daha fazla gibi WB nin

• Haki yoksa eğer bu sefer de wb için sıkıntı olmaz mı? savaşta sonuçta ve karşısındaki denizcilerin en güçlülerinden. Oda, haki konusunu öyle bir seviyeye getirdi ki, paranoyak olduk

• quote:

Haki yoksa eğer bu sefer de wb için sıkıntı olmaz mı? savaşta sonuçta ve karşısındaki denizcilerin en güçlülerinden. Oda, haki konusunu öyle bir seviyeye getirdi ki, paranoyak olduk

O yüzden acaba neden kullanmadı diye merak ediyoruz ya
    Akainu nun sağını solunu kanattığına göre haki yi kullandı diyebiliriz mesela...
    Yani yaşlılığından dolayı, belli bir noktaya kadar kullanmak istememiş olabilir diğerlerine karşı
    Kafamdaki ihtimal, teori falan bu yani

SBS den soru sorabilsek keşke

• quote:

quote:

Haki yoksa eğer bu sefer de wb için sıkıntı olmaz mı? savaşta sonuçta ve karşısındaki denizcilerin en güçlülerinden. Oda, haki konusunu öyle bir seviyeye getirdi ki, paranoyak olduk

Akainu nun sağını solunu kanattığına göre haki yi kullandı diyebiliriz mesela...
    Yani yaşlılığından dolayı, belli bir noktaya kadar kullanmak istememiş olabilir diğerlerine karşı

sanki bir yerde denmişti, akainu, logianin haki zayıflıgına karsı yetenek geliştirmiş diye.. yani hakinin extra bir etkisi olmuyormus uzerinde, tabii bur bir teorimiydi mangada biri mi demisti tam hatırlamıyorum.

• quote:

quote:

bu haki konusu zaman ilerledikçe fazla dallandı, budaklandı gibi kontrolden çıktı sanki. mesela rayleigh'nin, haki tiplerini bizim lastiğe anlattığı bir bölüm var. orada armament hakisini kullanırken baya elinden çıkan bir ışınla vurdu kendisine saldırmak isteyen dev fili bu tarz bir şeyi hiç görmedik bir daha.

• quote:

quote:

quote:

bu haki konusu zaman ilerledikçe fazla dallandı, budaklandı gibi kontrolden çıktı sanki. mesela rayleigh'nin, haki tiplerini bizim lastiğe anlattığı bir bölüm var. orada armament hakisini kullanırken baya elinden çıkan bir ışınla vurdu kendisine saldırmak isteyen dev fili bu tarz bir şeyi hiç görmedik bir daha.

Aynen, hatırlıyorum orayı

Hatta o kısmın linkini de atayım

Açıkçası orada ışından ziyade, görünmez zırha tüm gücüyle vuran filin, ayağını geri sektirecek kadar sert bir yere vuruşunu anlatmak istemişler diye düşünüyorum
    Manga da bu kısım daha iyiydi, burada efekt basalım diye mahvetmişler

O kısım;

http://www.turkcraft.com/One_Piece/597/14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 23 Nisan 2016; 18:07:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

quote:

quote:

sanki bir yerde denmişti, akainu, logianin haki zayıflıgına karsı yetenek geliştirmiş diye.. yani hakinin extra bir etkisi olmuyormus uzerinde, tabii bur bir teorimiydi mangada biri mi demisti tam hatırlamıyorum.

Mangada okumadım ben onu Öyle bir detayı okusam en azından bir şeyleri çağrıştırır bana diye düşünüyorum ama mangada varsa da biri sayfayı söylesin bakalım tekrardan
    Animede bahsedildiyse de bilemem, takip etmedim hiç oradan

Bir teori de olabilir bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 23 Nisan 2016; 18:11:30 >

• aynen mangada daha iyi işlenmiş bu
  • bu arada animenin son bolumlerini izlemenizi tavsiye ederim, Sabo'yu anlatıyor. manga'da anlatılmamıstı.

Oda nın istegiyle animede isleniyor suan filler degil yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

bu arada animenin son bolumlerini izlemenizi tavsiye ederim, Sabo'yu anlatıyor. manga'da anlatılmamıstı.

Oda nın istegiyle animede isleniyor suan filler degil yani..

737 mi?

Edit: Hah, tamam, dün youtube da gezinirken görmüştüm bu bölümden kesitleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 24 Nisan 2016; 12:46:23 >

• O kargaların olayı nedir? Mangada öyle bir şey hatırlamıyorum? Son sahne Sabo'yu uçuran kargalar birinin şeytan meyvesi gücü gibi duruyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

O kargaların olayı nedir? Mangada öyle bir şey hatırlamıyorum? Son sahne Sabo'yu uçuran kargalar birinin şeytan meyvesi gücü gibi duruyor?

hocam mangada Sabo anlatılmamıstı. Nedense Oda, Saboyu animede anlatmak istemis.
  • Beyler youtube de one piece nin bir filmine rast geldim film fransızca. Filmin başında kizaru birisiyle dövüşüyor. Araştırdım biraz yeni film bu yaz çıkacakmış. Acaba benim gördügüm hangi filmi rast gelen varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garrote -- 28 Nisan 2016; 19:58:54 >
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.