Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl bir sayıdır boyle, neredeyse butun sevdiceklerim tek sayıda..

, ayrıca devrim ordusunun ana karargahina kim saldırdı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

bu nasıl bir sayıdır boyle, neredeyse butun sevdiceklerim tek sayıda..

, ayrıca devrim ordusunun ana karargahina kim saldırdı acaba?

Blackbeard'ın adamı karargahtan aramıştı tayfayı. Savaşı gösterselerdi keşke.
  • Güzel sayıydı.

Eski karakterleri sadece bölüm başı posteri olarak çizen Oda, sonunda konuya dahil etmeye karar vermiş anlaşılan. Shirahoshi'yi tekrar görmek güzeldi. Erik gibi
    One Piece'de olaylar hiç beklemediğimiz şekilde gidiyor. Bunu daha önce de yazmıştım ama normalde şuana kadar olan olaylardan bir tanesini bile bir arc için kullansa hepimiz bayıla bayıla okurduk. Ama şuanda bir kaç tane böyle olay var ve tahmin etmek çok zor. Devrimcilerin olayına dönmesi iyi oldu. Harabe haline gelmiş mekan acaba nasıl savaş oldu orada. Devrimcilerin baş adamlarının da toplantı için gelmesini istemişti çünkü Dragon.

• Karasakal oraya saldıracak güçtemiki bir tarafda devrim ordusu. Gerçi herif imparator oldu bisürü paçoz vardır peşinde ve emrinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carrot tayfaya katılacak galiba hem güçlü hem tayfadaki elemanlar gibi tuhaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: syncsta

carrot tayfaya katılacak galiba hem güçlü hem tayfadaki elemanlar gibi tuhaf

sevimli olmasıda cabası
  • carrot biraz hayal kırıklığı oldu bende şimdilik. birazcık daha aklı başında ağır karakterler gerekli yeri geldiğinde cool olcak adam lazım tayfaya

ayrıca sanji hakkında da şöyle birşey aklıma geldi . acaba sanji'nin ailesiyle arasında gizli bir mesaj vs. olabilir mi? çünkü başta karşı çıkarken sonradan siz gidin ben iyiyim geri gelcem diyip gitmesi beni şüphelendirdi kendinden çok emin bir şekilde gitti yani. gittiği yer yonkou nun gemisi anladığımız kadarıyla da sanjinin aile bireyleri epey güçlü insanlar. öylebir durumdan sanji tek başına nasıl çıkabilir? belkide sanjinin ailesi big mom'ın peşindedir sanjiden yardım falan istemiş olabilirler??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slp -- 15 Nisan 2016; 16:26:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syncsta

carrot tayfaya katılacak galiba hem güçlü hem tayfadaki elemanlar gibi tuhaf

sevimli olmasıda cabası

carrot çok tatlı gerçekten , kafasından sevilince mutlu olması , milletin üstüne atlayıp ısırıp yalaması da aynı tayfada bulunan hareketler gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syncsta -- 15 Nisan 2016; 20:31:50 >

• "Bir adamın dövüşten kaçmayacağı zamanlar vardır. O zaman, arkadaşının hayallerine gülündüğü zamandır!"

''Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum,ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardındanda gülünecek bişey değildir!!! O inancın sembolüdür. !!!''

''Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
    Bazen Bir Adamın
    Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın... ''

“ Hey, sence insanlar ne zaman ölür? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı? HAYIR! Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı? HAYIR!! Zehirli bir mantardan yapılma çorba içtiklerinde mi? HAYIR!!! Unutuldukları zaman…”

Seriden bir iki anlamlı söz paylaşayım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

"Bir adamın dövüşten kaçmayacağı zamanlar vardır. O zaman, arkadaşının hayallerine gülündüğü zamandır!"

''Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum,ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardındanda gülünecek bişey değildir!!! O inancın sembolüdür. !!!''

Bazen Bir Adamın

“ Hey, sence insanlar ne zaman ölür? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı? HAYIR! Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı? HAYIR!! Zehirli bir mantardan yapılma çorba içtiklerinde mi? HAYIR!!! Unutuldukları zaman…”

hocam en onemli sozu unutmussun

love is a hurricane

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

"Bir adamın dövüşten kaçmayacağı zamanlar vardır. O zaman, arkadaşının hayallerine gülündüğü zamandır!"

Bazen Bir Adamın

hocam en onemli sozu unutmussun

love is a hurricane

Onu da siz ekleyin dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar en son dressrosa arc finalini okudum , amacım son arcı biriktirip okumak .Sizce devam edeyim mi okumaya ? Bir de türkçe olarak mobilde okuyabileceğim site var mı? Varsa pm yoluyla atar mısınız?

• Şu an devam eden arc bir geçiş arcı , yakın zamanda bitip yeni arca başlar sanırım. Mangayı tortuga çeviri den indirip öyle okuyabilirsin. Mobilde okumak için programlar var ben acv (a comic viewer) ile okuyorum. Rardan çıkar acvdeyken klasöre basılı tut.

• Flight Of Icarus F kullanıcısına yanıt
    çok ciddi gelişmeler oldu hafta hafta okurum meraktan kafayı yemeyi severim diyorsan oku bence. ama ben dayanamam kafamda sor işareti olunca 1 hafta bekleyemem dersen biriktir sonra topluca okursun
  • Ben bekleyeyim en iyisi

• 12 sayı biriktirmiştim. İlaç gibi geldi hepsini okudum. Manga mükemmel gidiyor bu kadarını beklemiyordum.
  • Ah şurada Garp bir eline geçirseydi Akainu yu... SenGoku yu da başından savamadı

• kimse luffy i mutfaga sokmasın arkadas

kaido, kid'i cok pis benzetmis.

SANJIIIIIIIIIIIII

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 21 Nisan 2016; 16:25:57 >
  • Güzel sayıydı.

Luffy kopardı yine. Tepkileri davranışları 10 numaraydı hele babasını görünce verdiği tepki ve yaptığı yemek

Kaido'yu biraz daha detaylı görebildik sonunda. Anlaşılan Kid'e Yonkou çarpmış Sanji'nin işi zor ya şeker gibi kız

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.