Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tilqi_Gin

G2 de zorlanmıyor olması , g2 nin artık yaşamını kısaltmadığını göstermiyor bence . Adam kanı hızlandırarak bir nevi hızlı yaşamaya ve hızlı yaşlanmaya başlıyor yani alışsa bile ömrünü kısaltıyor ama yüksek çapta değil,azar azar.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/420/14

G2 nin ilk başta hayatını kısaltmasının nedeni, dayanıklılığının bu gücü karşılayamayacak seviyede düşük olmasıydı. Şu anda böyle bir problem olduğunu sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tilqi_gin nin yukarıda belirttiği gibi o sorun artık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syncsta -- 20 Mart 2016; 1:59:44 >
  • syncsta kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam bende etkilemediğini suandan bahsetmedim zaten eski hâlinden bahsettim

• One Piece 4 Nisanda 4 İmparatora Karşı (Vs Four Emperors) sagasına başlıyor.

http://orojackson.com/threads/vs-four-emperors-one-piece-enters-a-new-saga.24178/
    http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2016-03-28/one-piece-manga-enters-vs-four-emperors-arc/.100374
    Bu mesaja eklenen görseller:

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilqi_Gin -- 31 Mart 2016; 8:46:04 >

• vay arkadas, jack tayfa ile savasır diyorduk, fil tek att :D

• İşte bunu beklemiyordum. Filin karşılık vereceğini düşünmediler mi acaba? Jack öldü mü şimdi.
  • Apoo anlaşılan Kaido'ya katılmış,umarım Kid ve Hawkins de katılmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Apoo anlaşılan Kaido'ya katılmış,umarım Kid ve Hawkins de katılmamıştır.

Kid'in karakterine uymaz abi Kaido'ya katılmak. Bence resti çekmiştir, Apoo ve Hawkins neyse de Kid'e konduramam böyle bir şeyi.
  • Aynen öyle,Kid'i baya severim ben.Eğer böyle birşey yapmışsa gözümden düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Aynen öyle,Kid'i baya severim ben.Eğer böyle birşey yapmışsa gözümden düşer.

Şimdi manga sayfasını atamayacağım ama karenin birinde parmaklıklar var. Oraya çok dikkatli bakıldığında Kid'in pantolonuna benzer bir şey görünüyor. Büyük ihtimalle Kaido bunu dövüp esir aldı.

• Şimdi fil + momonosuke antik silah mı çıktı? Bunun balık adam adasında ki prenses ile deniz kralları arasında ki iletişimden farkı yok çünkü.
  • Olaylar ıyıce karıstı once bıg mom mı olacak kaıdo mu bellı degıl
  • Arasıra aklıma luffy'nin gücü geliyor..

Acaba luffy bütün bu silah karakterleri yöneten adamı mı olacak? shirahosi ve momonosuke gibi...

mihawk demişti ya luffy'nin en büyük gücü etrafındaki herkesi kolayca dostu haline getirmesi diye..

luffy en son noktada willpower ile acaba etrafındakileri güçlendirebiliyor yada onlardan güç alıyor olabilir mi?
  • 822

Takımlara bölündüler yine. Zoro ile Law takımını şimdiden merak ediyorum. En sonunu anlamadım Vivi denize mi açılıyor?
  • Her șey tamamda Vivi diğer devletlerle ayaklandırma falan mı Bașlatacak acaba

• Luffy ve Pekoms çok iyiydi onun dışında normal bir bölüm. bir iki bölüme sanji'yi görürüz herhalde artık. vivi'yi de hiç sevmem ama enteresan işler çıkacak belli ki.
  • Bence vivi tayfadan ayrildiktan sonra bos durmadi ve devrimcilerle iletisime gecti.çünkü dunya hükümetine bagli degiller.simdide dunya hukumetine karsi eylem hazırlığında olabilir.

• bu 6 kişilik grup ayrıldı ya sizce sanjiyi kurtarırken luffy'nin , big mom ile kapışmama gibi bir ihtimali var mı ? luffy varsa gizlilik falan olmaz orada.
  • Zoro'yu iki yıl falan göremeyiz artık sanırım.
  • Tam bir geçiş bölümü olmuş , eğlenceli ve güzeldi. 4 imparatora karşı en güzel saga olacağa benziyor. Vivi denize açılıyor. Alabasta krallığı hala dünya hükümetine bağlı yani bağlarını kopardıkları ne zaman geçiyor hatırlamıyorum.(Dressrosa arcında kutsal ejder olmadıkları söylenmişti ama dünya hükümetini kuranlar 20 ülke ama dünya hükümetine bağlı olanlar 170 ülke civarı.Tayfa bu yüzden viviye sesli olarak veda edememişti, hatta eski bir dünya konseyinde wapol küçük viviye vurmuştu da vivi sorun çıkmasın diye ağlamamıştı. ) Buradan sonuç olarak vivi ya reverie yani dünya konseyine gidiyor , ya da dragonun düzenlediği büyük devrimci toplantısına gidiyor. İttifak 4'e bölündü , yalnız ana karakter luffy olduğu tayfanın diğer üyelerini ve law'u 1-1.5 yıl göremeyiz artık , bana kalırsa paralel olarak götürse daha iyi olur , tamam hep luffy e odaklan ama arada öbür tarafı da göster.Dünya konseyinde bayağı tanıdık olacak , vivi ,dalton, neptün , kral riku veya rebecca. Karakterleri yeniden ve birlikte görmek güzel olacak . Sanji ve winsmoke ailesini yakın zamanda görürüz büyük ihtimal.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.