Şimdi Ara

One Piece hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
0
Favori
7.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de konuyu baya beğendim işlenişi falan güzel de çizimleri hiç sevmedim alışmaya çalışıyoruz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

quote:

Orijinalden alıntı: FeeLMyHiT

Eger youtube'a giremiyorsanız;

DNS'lerden üsttekini 208.67.222.222 yapın alttakini boş bırakıp kaydedin bu sayede youtube'a rahatlıkla girebilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=FjX1MK646Zk

http://www.youtube.com/watch?v=jEk_bFrGXc4&NR=1

spoiler yersiniz çok pis karışmam.

• filmlerin ana konuyla alakası yoktur arkadaşlar spoiler falan yok.
    sadece bi kaç film dizinin özeti şeklinde başka türlü filmlerle konu ilerlemez
  • kaldiki gelecek nakamaları yeni teknikleri şappadanak görebilirsiniz.
  • filmi kimse izlemesin o zaman. daha mangada bile yok nakamalar.
  • tayfadan bahsediyorum ben...mangada bahsedilmeyen ne nakaması var onu da anlamadım neyse şu an trailer mangadan okuyanlar için bile birşeyler açık ediyor, tayfanın görüntüsü son kavgalarından sonra gördüğümüz ilk görüntüleri ve kavgadan sonra olan olaylar onları güçlendirip o hale getirdi büyük ihtimalle zaten ağzımızın suyunu akıtmak için koymuşlar onları görmezsek olmaz o ayrı konu

he ayrica bu film ana serinin yazari oda abimizin yazdıgı ilk film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 26 Eylül 2009; 0:22:31 >
  • quote:

tayfadan bahsediyorum ben...mangada bahsedilmeyen ne nakaması var onu da anlamadım neyse şu an trailer mangadan okuyanlar için bile birşeyler açık ediyor, tayfanın görüntüsü son kavgalarından sonra gördüğümüz ilk görüntüleri ve kavgadan sonra olan olaylar onları güçlendirip o hale getirdi büyük ihtimalle zaten ağzımızın suyunu akıtmak için koymuşlar onları görmezsek olmaz o ayrı konu

he ayrica bu film ana serinin yazari oda abimizin yazdıgı ilk film.

aynı şeylerimi söylüyoruz ne.
    bu arada bende oda nın yazdığını söyleyecektim lafı ağzımdan aldın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

quote:

90 bölüm izleyip sevmediysen bence bırak. 100 den sonra 200 den sonra güzel laflarınıda geçin animenin bence bütün bölümleri güzel çizimleri beyenmeme hikayesininde güzel eğlenceli bir oyunu grafikleri kötü diye oynamamakla aynı şey.

100 ü aşkın anime izlemişimdir içlerinde en iyisi tartişmasız one piecetir bence.

konu ve dövüşler acayip hoşuma gitti.narutoya rakip olacak seviyede
    bide ana konu ilerlese tam süper olacak.

100 lere gelene kadar gördüğün dövüşler dövüş değil ileride güç farkını daha iyi anlayacaksın.( Çok pis spoilerim geldi ama kendimi tutuyorum) .Ana konu yavaş ilerliyor olabilir ama ben her mangasını okudugumda keşke şu animeyi şimdi keşfetseydimde baştan bi hevesle izleseydim diyorumi, ölmeden sonunu görürüm inş diye düşünsemde hiç bitmesin istiyorum bi yandanda işte one piece adamı bu hallere sokuyor

inşallah bende aynı şeyleri hissederim
    arkadaşla ortak rapid şifre aldık indirttiriyorum kalan bölümleri

• torent biliyorsanız kaizoku fansub 255e kadar çok güzel hizmet veriyor. zaten kazasker abimiz kaizokuya göre çevirmiş sorun çekmezsiniz
  • Bende arşiv yapıyorum ama one piece'i indiremiyorum HDD yetmicek onu indirirsem
  • bi arkadaşın 160 gb'lık anime arşivi varmış onu alacağım. inşallah one piece'in tamamı da vardır içinde.

bu arada cidden 100. bölüme kadar olan kapışmalar kapışma değilmiş. yavaş yavaş sarmaya başladı artık..
  • aga be 2009 da mesajlar yazılmış 12 sene geçmiş büyük ihtimal bir çoğunuz artık aileye fln karışmıştır naptınız coktan günceldesinizdir bleach , one piece , narutoda bende narutoyu bitirdim suanda one piece de 165 teyim benim için suanlık naruto daha iyi gibi ama one piece ilerlerde 400 e fln baya güzelleşiyor sanırım bakalım hangisi favori animem olucak

•    

• Konu sahibi arkadaş yaşıyor mu acaba? One Piece arada baysa bile king dir! Beyaz Sakal tek başına seriye saygı duyma sebebidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabastada ben bi bıraktım bunu, sonra izlencek bişi bulamadım tekrar başladım,
    Çok yavaş gidiyor ya çok yavaş,
    Naruto candı be, çok saçma bitirdiler 200 300 bölüm daha giderdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Izleyin guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplu izlemesi daha zevkli.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.