Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 450. bölüme geldim mantık aramıyorum ama bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.
    Beyazsakal Ace'i kurtarmak için neden impel down'a saldırmadı? Neden Sengoku Garp Amiraller vs olan infaz yerine saldırdı. Üstelik gemileri denizin altından getirdi. İmpel down'u basıp alması daha kolay değilmiydi? Dişe dokunur Magellan var hapishanede infaz yerine kıyasla, üstelik her türlü daha korumasız. İlerde açıklanıyor mu? Yoksa mantık aramadan devammı izlemeye?
    Kapılardan dolayımı geçemedi impel downa? Marineford'da da kapı yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 5 Eylül 2019; 3:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SistemToplayanAdam2017

100. Bölümü devirdim, Arabasta kısmındayım. Başlarken gözüm korksada zevkle izliyorum. Animeye başlama sebebim "Beyazsakal" ile ilgili 2 part video izlemiştim ordan hevese gelip başladım ama şu anda hikaye tamamiyle içine çekti. Gomu Gomu deyip izliyorum Beyazsakalın dahil olduğu bölümlere gelince sanırım tadundan yenmiyecek.
    Edward newgate adamlığın kitabını yazmıştır, dik duruşun alasını göstermiştir. Akainu ya sinirim hala geçmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Bu mesaj silindi.
    Dikkat edersen korunduğunu bende yazdım. Fakat iki bölgeye kıyaslarsan açık ara impeldown'a saldırmak yada nakil esnasında gemiye saldırmak en mantıklısı. Adalet kapıları mı sıkıntı diye düşündüm ama Marineford'da da kapı olması lazım değilmi? Denizin altından gelip Marineford'a saldırıyorsan, Nakil esnasında gemiye de saldırabilirdin.

İki bölgenin korumasını kıyaslarsan bir tarafta Sengoku-Garp ikilisi, 3 Amiral, Savaş Lordları, Amiraller, sınırsız asker (askerler ezik olduğu için çokta önemli değil) vs var. Diğer tarafta İmpel Down'a saldırırsan karşında bir tek Magellan var. Nakil esnasında ki gemiye saldırsa orda da çok rahat alırdı Ace'i. Üstelik Sengoku bütün birlikleri Marineford'a nakletmiş, Beyazsakal'ın elinde gemileri kaplayıp denizin altından gelme gibi bir imkan varken neden Ace'i en kısa yoldan kurtarmak yerine direk bütün denizcilerin olduğu bölgeye çıkarma yaptı?

Benim aklıma bir tek Adalet kapılarından mı geçemedi diye bir şey geldi ondanda emin değilim. Yorum için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Edward newgate adamlığın kitabını yazmıştır, dik duruşun alasını göstermiştir. Akainu ya sinirim hala geçmedi

Alıntıları Göster
    One piece izlemeyi sürekli sallıyordum gözüm korkuyordu 800 küsür bölümü görünce. O bahsettiğim *Bir evladı kurtarmak* isimli video da Beyazsakalı görünce direk başladım 450. bölümdeyim bakalım daha kimleri göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Bu mesaj silindi.
    Teşekkür ettim, aklımda sadece nakil gemisine baskın kaldı oda çok mühim değil
  • Daha önceden Naruto ve Bleach izlediğim için bunu da bitirmek istedim ve 3 hafta önce güncele geldim.Şuan düşünüyorum 900 bölüm hadi diyelim 150 bölüm filler olsa 750 bölümlük ne yaşandı aslında 750 yi geçtim bu yaşananlar pek ala 200 bölümde de çok çok rahat aktarılırdı.O kadar gereksiz uzun dövüş sahneleri var ki insanı bi yerden sonra bayıyor.Narutoya göre örnek vermek gerekirse itachi vs sasuke , naruto vs pain tarzı savaşların yanından geçemeyecek nitelikte dövüşleri barındırıyor ve dövüş kısmında bu kadar vasat olmasına rağmen neden luffy nin 1 kişiyle savaş bölümlerinin bazen 10 bazen 20 bölüme yayıldığını hala anlamış değilim. Bu diziyi güncel takip edenlerde peygamber sabrı varmış onu anladım yani.En çok sinirimi bozan kısımlardan biri de luffy ile karşılaşan bazı figüran tarzında düşmanlarla olan mücadelesi(denizci veya rakip korsanlardan) Haki bile kullanamayan adamlar Luffy i kovalıyor, Luffy pataklıyor, kaçıyor böyle böyle bölümün 5 dakikası gidiyor.Savaş bölümleri geldiğinde eyvah diyorum onun harici bazı olayların gizeminin ortaya çıktığı anlar veya geçmişe dönük sahneler daha heyecanlı oluyor.Hikaye ve iç dünya bakımından gerçekten iyi ama izlemek sabır işi.Aklıma gelmişken en baştaki shanks-luffy olayını 900 bölümde 20 kez görmüşüzdür gerisini siz hesap edin artık.
  • tonyukuk61 T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bepo nun lawa bakisi cok komikti son bolumde

Söylediklerinde haklısın ama shounen animelerde bu durum çok yaygın. One Piece ise diğerlerinden çok daha uzun bir seri ve mangasındaki hikaye kritik noktalara geldiği için animeyi bilerek uzatıyorlar. Bu konuda yapacak bir şey yok. Mangaka hikayenin sonlarına doğru yaklaştığımızı ama tam olarak ne zaman biteceğini söylemedi. Öyle ya da böyle kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım. Hikayeden daha çok tayfanın kendi aralarındaki komik durumlar beni eğlendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 24 Eylül 2019; 13:6:24 >
  • Wano Arc'ı çok güzel. Bölüm boyunca bir şey olmasa dahi kendini izletiyor. Atmosferinden olsa gerek :)
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Aynen şuan Sanji ve Brook keyiflendiriyor beni. Luffy ve zoronun umursamazlığı da ayrı bir keyif veriyor .Ama şu var naruto fillerlarına hep laf edilirdi çok boş diye one piece in kendi bölümleri bazen Naruto un fillerlarından sıkıcı halde. Enel ve ekibiyle olan savaş kısmında ömrümden ömür gitti bitirene kadar bu gibi çok dövüş sahneleri hatırlıyorum. Shounen uzun oluyor tamam da bu kadar abartı gereksiz uzunluk sadece ticari amaç için oluyor ve bir yerden sonra insanı çok sinir ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One Punch mangasını okuyana kadar, ODA çok gereksiz uzatıyor ONE PIECE'i derdim. Özür diliyorum buradan, belki okur

Dragonball Z'yi güncel izledim ben
  • Oda, evren yaratma ve olay örgüsü oluşturmada Tolkien seviyesine erişti. Böyle bir kurgu yazarıyla aynı dönemde yaşadığımız için sevinmeliyiz. Bu nasıl kurgudur, ben ömrümde şu ark kadar iyi örülmüş bir kurgu eser okumadım.

Edit: Yanlış yere atmışım,manga konusu diye girmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flight Of Icarus -- 28 Eylül 2019; 2:33:55 >
  • Sanırım manga yine durmuş. Bizim kardeş iteliyodu gene Oda'ya niye çıkmıyor diye.
    Ortalama ayda 2 bölüm çıkarsa aslında ellerinde yapacak birşeyde kalmıyor.

Yinede Wano'yu seviyorum, gerek atmosferi gerek muzikleri artan animasyon kalitesi falan izletiyor
    Ancak son 2 bölüm boştu. Gerçek anlamda boştu.. En son bu kadar boş bölümü punk hazard'da falan izmeiştim heralde

Yanlız kral hakisi animasyonu olmamış, eskisi daha iyidi. Kral hakisi neticede gizli güç , küçük dalga animasyonu ve sesle vurgulamak daha iyiydi, öylede kalmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 28 Eylül 2019; 10:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

Dragonball Z'yi güncel izledim ben
    Dragon Ball Z, 89-96 seneleri arasında yayınlandı. O dönem nasıl güncel izlediniz merak ettim (:

• Doflamingo'yu da paket ettik. Zou arc 751. bölümde bıraktım devam edeceğim. İzlediğim bölümlere göre en iyi kısım Marineford Arc kısmıydı. En karizma karakter yaşı doğrumu bilmiyorum ama 72 yaşında diye okuduğum Beyazsakaldır.

Meyveler arasında en etkileyici olanı Akainu ve Beyazsakalın meyveleriydi.

Seride gördüğüm en karizmatik hareket beyazsakalın silahını bırakıp çift elle çaprazlama yaptığı hareketti.

Gear fourssssh kısmı ayrı güzeldi, arada sadece o kısma bakıyorum. her gördüğümde ufak bir tebessüm geliyor

Kizaru veya Borsalino diyelim apayrı bir klasmanda. Ses tonu, mimikleri, hareketleri, nedense bana birisini hatırlatıyor ama bir türlü anımsayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 5 Ekim 2019; 20:5:27 >
  • quote:

Doflamingo'yu da paket ettik. Zou arc 751. bölümde bıraktım devam edeceğim. İzlediğim bölümlere göre en iyi kısım Marineford Arc kısmıydı. En karizma karakter yaşı doğrumu bilmiyorum ama 72 yaşında diye okuduğum Beyazsakaldır.

Meyveler arasında en etkileyici olanı Akainu ve Beyazsakalın meyveleriydi.

Seride gördüğüm en karizmatik hareket beyazsakalın silahını bırakıp çift elle çaprazlama yaptığı hareketti.

Gear fourssssh kısmı ayrı güzeldi, arada sadece o kısma bakıyorum. her gördüğümde ufak bir tebessüm geliyor

Kizaru veya Borsalino diyelim apayrı bir klasmanda. Ses tonu, mimikleri, hareketleri, nedense bana birisini hatırlatıyor ama bir türlü anımsayamıyorum.
    Kizaru normalde japon bir aktör'den esinlenme karakter ama bence Müslüm Gürses'e daha çok benziyor
    Bu arada seiyuu su vefat etti ne yazık ki ):
    Beyazsakal gerçekten, en karizma karakter konusunda herkesin ortak kararı.
    Benim beyazsakal'a en büyük saygı duyma sebebim ise; vuruşlarına saçma sapan isimler takmayan tek adamdır seride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 5 Ekim 2019; 21:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Kizaru normalde japon bir aktör'den esinlenme karakter ama bence Müslüm Gürses'e daha çok benziyor
    Bu arada seiyuu su vefat etti ne yazık ki ):
    Beyazsakal gerçekten, en karizma karakter konusunda herkesin ortak kararı.
    Benim beyazsakal'a en büyük saygı duyma sebebim ise; vuruşlarına saçma sapan isimler takmayan tek adamdır seride

Alıntıları Göster
    Evet japon aktör kısmını one piece hakkında araştırırken görmüştüm. Müslüm gürses'i de andırıyor haklısın. Ama bana başka birşeyi anımsatıyor ama hala bulamadım içime dert oldu. Bir ara Brucu Lee'nin bir filminde oynuyan uzun boylu bir zenci vardı bonus kafa ona benzettim ama oda değil

Beyazsakal'a en yakın karakter bence Akainu olabilirdi. Ace olayı yüzünden maalesef kaybetti.

Son dediğin ayrıntıya katılıyorum, hakikaten karizması bozulurdu saçma sapan isimler koysaydı.

Gol D. Roger'a bakıyorsun deli dolu birşey, Luffy'nin büyümüş hali gibi Beyazsakal öyle mi, duruşu heybeti yaptığı saldırılar hepsi karakterin hakkını yansıtmış. Tek üzüntüm Sadece Marineford kısmında görebilmemiz oldu. Daha uzun görmek isterdim.
  • quote:

Evet japon aktör kısmını one piece hakkında araştırırken görmüştüm. Müslüm gürses'i de andırıyor haklısın. Ama bana başka birşeyi anımsatıyor ama hala bulamadım içime dert oldu. Bir ara Brucu Lee'nin bir filminde oynuyan uzun boylu bir zenci vardı bonus kafa ona benzettim ama oda değil

Beyazsakal'a en yakın karakter bence Akainu olabilirdi. Ace olayı yüzünden maalesef kaybetti.

Son dediğin ayrıntıya katılıyorum, hakikaten karizması bozulurdu saçma sapan isimler koysaydı.

Gol D. Roger'a bakıyorsun deli dolu birşey, Luffy'nin büyümüş hali gibi Beyazsakal öyle mi, duruşu heybeti yaptığı saldırılar hepsi karakterin hakkını yansıtmış. Tek üzüntüm Sadece Marineford kısmında görebilmemiz oldu. Daha uzun görmek isterdim.

Alıntıları Göster
    800. bölümde bıraktım 10 küsür senedir güncel izlediğim halde. Manga güncel sayılarnda geçmişe dönüyormuş sanırım beyazsakal, Roger, Garp alayı varmış. Bildiğin coşuyormuş manga. Beyazsakal'ı tekrar görecek bu gözler ve işte o zaman anime ye dönerim

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.