Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[cracker de tatlı komutanlarından biri hocam smootie,katakuri 3 üde yüksek seviye elemanlar.x-drake veya hawkins bir alt seviyede daifuku, oven , perospero olurlar anca.]
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis71421

[cracker de tatlı komutanlarından biri hocam smootie,katakuri 3 üde yüksek seviye elemanlar.x-drake veya hawkins bir alt seviyede daifuku, oven , perospero olurlar anca.]

Doğru söylüyorsun.Dördüncü komutan açıklandı mı ?

Edit:Wikiden katakuriye baktınca üç komutandan biri diyor.Umarım dört komutan olmadığı anlamına gelmiyordur bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 14 Şubat 2019; 23:9:11 >
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt

[marcodan güçlü olduğu bariz olan akainu vardı onuda ilerde filo amirali düşünmüş mangaka ondan.diğerleri kafa kafaya dövüştü he bu amiraller güçsüz demek değil teke tek vs de amiraller alır marcoyu zaten.demek istediğim eşit güçteler falan değil adamları ezikleyenler oluyordu marineford dan dolayı.ha yonkou seviyesi tabi değiller ama bi yonkonun yancısı da amirali yenemez kim olursa olsun king,katakuri,shiryu,marco,benn beckman.]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Luffy lastik adam olduğu için mochiyi yiyebiliyor

Alıntıları Göster

Yapışkanlik olduğu için luffy için - olmaz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Yapışkanlik olduğu için luffy için - olmaz mi?

Alıntıları Göster

Valla luffy'nin savaş sırasında baya bi mochi yemişliği var

[4. komutan mı varmıs ? benim bildiğim tatlı komutanı 3 tane.kaidonunda 3 komutanı var.shanksta da 3 tane asil vardır kesin.luffy nin asillerde belli gibi(zoro,sanji,jinbe)]
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis71421

[4. komutan mı varmıs ? benim bildiğim tatlı komutanı 3 tane.kaidonunda 3 komutanı var.shanksta da 3 tane asil vardır kesin.luffy nin asillerde belli gibi(zoro,sanji,jinbe)]

Haydaa.Kaidonun 4 komutanı var sanıyordum.Kaidoyu öyle düşününce big mom'da da dört komutan vardır ama biri henüz açıklanmamıştır dedim

Dörtlü diye bir şey geçmedi. Flying six var ve X Drake bunlardan biri. Page One da bunlardan biri. Jack ise Queen ve King ile birlikte en güçlü 3 komutandan biri. Yani Kaidodan sonraki en güçlüler bu üçlü olmuş oluyor. Tabi Queen ve Kingden güçsüz olduğunu biliyoruz Jack'in.

Aynı şekilde Katakuri, Smoothie ve Cracker var. Katakuri en güçlü şeker komutan. Smoothie güçlü mü Crackerdan hiçbir fikrimiz yok. Ama Cracker da bayağı güçlü bir komutan. Jack'in karşılığı da Katakuri-Cracker kıyaslamasına bakarsak Cracker olmuş oluyor.

Inu ve Neko da güçlü ama sadece Jack ile olan dövüşlerine bakıp Jack çok güçlü ya da çok güçsüz diyemeyiz. Ya da Inu ve Neko çok güçlü ya da çok güçsüz de diyemeyiz. Wano'da göreceğiz bunların güçlerini artık diye umuyorum.

Ekleme: 4. komutan eskide kaldı o da Big Mom'ın komutanlarından. 600 milyonluktu sanırım ve adı "Snack". Crackerdan daha güçsüz.

Kaido ise bildiğimiz kadarıyla hep 3 komutana sahipti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 15 Şubat 2019; 0:0:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

En kısa zamanda güncele yetişmem lazım. Burada çok güzel muhabbetler dönüyor ama katılamıyorum
    Güncele geldikten sonra teorilere merak salmıştım ben. Hala da bakıyorum mantıklı gelen var mı diye çünkü atıyorum Oda 200. bölümde foreshadowing ile ipucu vermiş bizlere ve bu 900. bölümde ortaya çıkıyor.

İnsanlar şu an ileride neler olabilecek ve mevcutta gösterilmiş olup da tam olarak açıklanmamış şeylerin ne kadar güçlü vesaire olabileceğini tartışıyor. Bence keyifli bir aktivite

Bir de çok fazla görüş ayrılığı oluyor. Fanlar işi biraz sulandırsa da atıyorum "X mi daha güçlüdür Y mi" sorusuna envai çeşit cevap geliyor.

Tıpkı şu Marvel ve DC'deki kim güçlüdür, kim kimi alır misali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Güncele geldikten sonra teorilere merak salmıştım ben. Hala da bakıyorum mantıklı gelen var mı diye çünkü atıyorum Oda 200. bölümde foreshadowing ile ipucu vermiş bizlere ve bu 900. bölümde ortaya çıkıyor.

İnsanlar şu an ileride neler olabilecek ve mevcutta gösterilmiş olup da tam olarak açıklanmamış şeylerin ne kadar güçlü vesaire olabileceğini tartışıyor. Bence keyifli bir aktivite

Bir de çok fazla görüş ayrılığı oluyor. Fanlar işi biraz sulandırsa da atıyorum "X mi daha güçlüdür Y mi" sorusuna envai çeşit cevap geliyor.

Tıpkı şu Marvel ve DC'deki kim güçlüdür, kim kimi alır misali

Alıntıları Göster
  • oyaji'nin ses aktörü vefat etmiş. merak edip tayfanın ses sanatçılarının yaşlarına baktım da gidişat iyi değil. 55 - 56 gibi bir yaş ortalaması var sanatçıların. geçmişte chopper'ın ses aktristi, kısa süreliğine, değişmişti hatırlarım ve çok kötüydü. şimdi bu kadar bölüm olmuşken yaşanacak değişiklik hiç hoş olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belli belirsiz

oyaji'nin ses aktörü vefat etmiş. merak edip tayfanın ses sanatçılarının yaşlarına baktım da gidişat iyi değil. 55 - 56 gibi bir yaş ortalaması var sanatçıların. geçmişte chopper'ın ses aktristi, kısa süreliğine, değişmişti hatırlarım ve çok kötüydü. şimdi bu kadar bölüm olmuşken yaşanacak değişiklik hiç hoş olmaz.
    Gol D. Roger'ın da sesi değişmişti o da mefta o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    haklısınız aklımdan çıkmış o benim. o da vefat etmiş evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belli belirsiz

haklısınız aklımdan çıkmış o benim. o da vefat etmiş evet.
    Ben de diyorum sesi niye değişti efsane sesi filan vardı diye. Kötü olmuş.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    çok kötü hem de. bir de bu karakter (roger) öyle aman aman çok gördüğümüz bir karakter değil. tayfada kalıcı bir ses değişikliği... evlerden ırak.
  • belli belirsiz kullanıcısına yanıt
    Aynen. Mesela Chopper'ın sesi değişince çok kötü olmuştu. :/
  • Bölümü izleyen var mı
  • Bu serinin sanırım 20 bölümünü falan lzledim yıllar yılı öncesi ki hatırladığım kadrıyla macera yaşama hissini oldukça iyi veren bir yapım. Oturup izleyeyim diyorum, istiyorum ama çok uzun ayrıca nereden bulup izleyeceğim sorunsalı da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Bu serinin sanırım 20 bölümünü falan lzledim yıllar yılı öncesi ki hatırladığım kadrıyla macera yaşama hissini oldukça iyi veren bir yapım. Oturup izleyeyim diyorum, istiyorum ama çok uzun ayrıca nereden bulup izleyeceğim sorunsalı da var.
    Turkanime'den ya da Anizm'den izleyebilirsiniz.

Bir de filler bölümleri atlayarak izlerseniz daha iyi olur.

Filler bölüm listesine de şuradan bakabilirsiniz
    https://www.animefillerlist.com/shows/one-piece
  • Devrim ordusuna nasıl katılıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.