Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Luffy olur Sabo olur hiç olmazsa Garp olur ama çıkar birisi verir dersini ileride

Garp in hakili yumruğunu yesede bizde rahatlasak bence.Don chinjao ya attığı bir yumruk fena olmazdi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Garp'ı merak etmiyor değilim aslında güç konusunda.

Şu anki mevcut top tierlardan biriyle dövüşse de iyi olurdu.

Ekleme: Doflamingo orada Moria'nın kaybolduğunu söylemişti diye hatırlıyorum. Öldüğünü hiçbir zaman söylemedi Doflamingo.

Zaten spoilera girecek daha fazla anlatırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 14 Şubat 2019; 20:11:53 >
  • quote:

Garp'ı merak etmiyor değilim aslında güç konusunda.

Şu anki mevcut top tierlardan biriyle dövüşse de iyi olurdu.

Ekleme: Doflamingo orada Moria'nın kaybolduğunu söylemişti diye hatırlıyorum. Öldüğünü hiçbir zaman söylemedi Doflamingo.

Zaten spoilera girecek daha fazla anlatırsam
    Garp jack seviyesinde falan olabilir
  • Sezon 1, bölüm 1, macera başlıyor.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Savaş Alanında öldü demişti. Hatta moria ile son konuşmasında sen güçsüz demisti dof moria ise bunu lanet sengoku mu yaptırıyor dediğinde ondan bir üst kişiler demişti. Mf arcin sonunda Pasificistalar ateş ediyor diye hatırlıyorum moria ya

• Zodion Z kullanıcısına yanıt

Zamanında Rogerla kafa kafaya dövüşmüş adam Garp. En güçlü insan olan Whitebeard'dan daha güçsüzler elbette ama seviyeleri belli bu kişilerin.

Şu anki halinin Jackten daha iyi olduğuna eminim. En aşağı Rayleigh seviyesindedir ki Marineford Savaşında gördük Whitebeard amirallere karşı neler yaptı o hasta haliyle.

Defalarca amiral olmayı da reddeden birisi Garp. Ben sanmıyorum şu an Rayleigh bile aşırı güçlüyken Garp gibi biri Jack seviyesinde olamaz. Sonuçta WB gibi hasta da değil.

• Time skip başlamadan önce Doflamingo dünya hükümetinden birisi ile konuşuyordu ve Moria'nın kaybolduğunu söylüyordu o kişiye diye hatırlıyorum.
  • quote:

Time skip başlamadan önce Doflamingo dünya hükümetinden birisi ile konuşuyordu ve Moria'nın kaybolduğunu söylüyordu o kişiye diye hatırlıyorum.

Ya Savaş alanında öldü veya kayboldu dan birisini söyledi ama tam hatırlamıyorum.

• quote:

Zamanında Rogerla kafa kafaya dövüşmüş adam Garp. En güçlü insan olan Whitebeard'dan daha güçsüzler elbette ama seviyeleri belli bu kişilerin.

Şu anki halinin Jackten daha iyi olduğuna eminim. En aşağı Rayleigh seviyesindedir ki Marineford Savaşında gördük Whitebeard amirallere karşı neler yaptı o hasta haliyle.

Defalarca amiral olmayı da reddeden birisi Garp. Ben sanmıyorum şu an Rayleigh bile aşırı güçlüyken Garp gibi biri Jack seviyesinde olamaz. Sonuçta WB gibi hasta da değil.

1-Garp yaşlandı.Amirallerin her biri yonkou seviyesinde desek bile yaşlılık onu yonkou sağ kolu seviyesine düşürebilir.Yani garp jacki hasbelkader yenebilse bile yonkou seviyesine çıkamayacaktır
    2-Roger o zaman gücünün doruğunda olmayabilir.Sonuçta nesil farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 14 Şubat 2019; 21:10:50 >

• Buydu bahsettiğim kısım

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Bende bu kısımdan bahsediyorum hocam.
    https://m.youtube.com/watch?v=JtPx0Ev0pW4

Şu an için konuşursak Yonko seviyesine çıkamaz zaten. Ama eğer dedikleri gibi efsanevi biriyse yaşlılık onu ciddi anlamda etkilememiştir. WB da hasta olmasaydı yer yerinden oynardı. Nasıl BM canavar gibi dolaşıyorsa 65 yaşında bu da o misal.

Nesil farkı olsa bile WB ile kafamızda bir şeyler oluştu çoktan. Amirallere hasta haliyle kök söktüren WB'den ne kadar güçsüz olabilir ki Garp? Hiç ama hiç sanmıyorum yani en aşağı dediğim gibi Rayleigh seviyesindedir Garp. Ki Rayleigh güçsüz falan da değil şu anki yonko sağ kollarından daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Yaşlılık sebebiyle hasta olmadıkları sürece güçlerinde ciddi bir düşüş yaşadıklarını sanmıyorum bu top tier diyebileceğimiz kişilerin.

• MF savaşı sırasında bu biliyorum. Benim dediğim TS öncesi oluyor diye biliyorum. Bu dediğim buluşmayı hangi bölümde yaptı ben mi yanlış hatırlıyorum TS öncesi diye acaba
  • quote:

MF savaşı sırasında bu biliyorum. Benim dediğim TS öncesi oluyor diye biliyorum. Bu dediğim buluşmayı hangi bölümde yaptı ben mi yanlış hatırlıyorum TS öncesi diye acaba

Sonra yapıyor. Dediğiniz kayboldu diyor. Ama Pacisifictalar in moriaya saldırması ayrı bir düşündürücü olay. Mf arcta hancock o kadar önlerine geçti Schibukai diye vurmadilar. O zaman niye moria ya vurdular asıl önemli sorun bu.

• quote:

Şu an için konuşursak Yonko seviyesine çıkamaz zaten. Ama eğer dedikleri gibi efsanevi biriyse yaşlılık onu ciddi anlamda etkilememiştir. WB da hasta olmasaydı yer yerinden oynardı. Nasıl BM canavar gibi dolaşıyorsa 65 yaşında bu da o misal.

Nesil farkı olsa bile WB ile kafamızda bir şeyler oluştu çoktan. Amirallere hasta haliyle kök söktüren WB'den ne kadar güçsüz olabilir ki Garp? Hiç ama hiç sanmıyorum yani en aşağı dediğim gibi Rayleigh seviyesindedir Garp. Ki Rayleigh güçsüz falan da değil şu anki yonko sağ kollarından daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Yaşlılık sebebiyle hasta olmadıkları sürece güçlerinde ciddi bir düşüş yaşadıklarını sanmıyorum bu top tier diyebileceğimiz kişilerin.

Evet marinefordda wb akaniuyu hafif denemeyecek şekilde yaraladı.Ancak amirallerin hontou sugatası savaşta gösterilmediği için emin olamıyoruz.Luffynin g2 ile katakuriyle dövüştüğünü düşün.Sonuçta bu amiraller iklimi değiştirmiş adamlar.Rayleigh(dolayısıyla garp) konusunda hem fikir olmama rağmen bütün yonko sağ kollarının aynı sınıfta olamayabileceğini belirmek istiyorum yani yeni nesil öncekini aşmış olabilir

• Doflamingo daha da üst kademe diyerek bunu kastediyor işte. Demek ki işlerine gelmeyeni barındırmak istemiyor dünya hükümeti
    roger için gücünün dorugunda olmayabilir demişsiniz ancak roger wb,rayleigh,bm,kaido,garp,sengoku hepsinden genç birisi sadece korsanlar kralı olmadan birkaç sene evvel hasta olmus.bu saydığım isimlerden önce vefat etmiş.kaido veya bm güçlü olabilirler ancak sunuda unutmayalım onlarda yaslı garp veya rayleigh yaslı diye güçten düşecekse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis71421

roger için gücünün dorugunda olmayabilir demişsiniz ancak roger wb,rayleigh,bm,kaido,garp,sengoku hepsinden genç birisi sadece korsanlar kralı olmadan birkaç sene evvel hasta olmus.bu saydığım isimlerden önce vefat etmiş.kaido veya bm güçlü olabilirler ancak sunuda unutmayalım onlarda yaslı garp veya rayleigh yaslı diye güçten düşecekse.
    Yok roger garpla savaştığı zaman genç olduğu için gücünün doruğunda olmayabilir demek istedim.Luffynin zaman atlamasından öncekiyle sonraki gücü arasında uçurum var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 14 Şubat 2019; 21:52:35 >

• [thriller bark ta luffy tarafından patates olunca shicibukai olamaz demişlerdir yukardakiler(crocodile gibi)
    mf savası vuku bulunca yerine adam olmadıgından mecbur cagrılmıstır.hazır savas varkende icabına bakacaklardı.son anda nasıl oldugunu bilmediğimiz biçimde kacıverdi]

"Hontou sugata" nedir hocam hiç duymadım OP ile ilgili değil bu dediğiniz.

Hakiden bahsediyorsak hiçbiri gösterilmedi MF sırasında. Sadece kim, kime karşı ne kadar güçle savaştı ona göre yorum yapıyorum ve Akainu hiçbir şekilde WB'yi hafife alarak dövüşmedi.

Yonko sağ kolları elbette eşit olamaz birbirlerine. Ancak aşağı yukarı birbirlerine yakındır güçleri.

Galiba yanlış anlamadıysam siz Jack ile Katakuriyi hemen hemen eşit gibi görüyorsunuz. Böylece King ve Queen çok daha güçlü oluyor Katakuriden. Yanlış mı anladım yoksa?
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.