Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş bölümdü yine... lakin jimbei 6 okka (billur) varmış hacı sende
  • Jinbeinin sahnesinden foto koymuşlar diye merak edip aylar sonra bir bölüm izleyeyim dedim resmen keyfim kaçtı. Big Mom dahil hiç bir yeni elemanın seslendirmesi yakışmamış. Mangayı okurken kafamda beliren ses tonajları ile zerre alakası yok. Bu janjanlı anime bölümleri aktif olarak izleyenlere sabır diliyorum.
  • Bence iyi bir bölümdü. Yavaş ilerliyor ama sıkmıyor.
  • Manga efsane ilerliyor. Her bölümde kafada bir çok soru işareti kalıyor. bir de sürekli ara vermese çok daha güzel olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son 6 ay önce izledim. Askerliğin belki en güzel yanı bölümler birikti. Izlemeye kıyamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara vermiş olduğum bir senenin ardından güncele yetiştim tekrar. Bölümler çok iyi olmasa da izlettirdi kendini, yine de her bölüm için bir hafta beklenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 155 ci bölüme geldim. cennette geldiler. :) şuan iyi sardı devamıda böyledir umarım. bu arada kızlara asılan eleman bomba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

155 ci bölüme geldim. cennette geldiler. :) şuan iyi sardı devamıda böyledir umarım. bu arada kızlara asılan eleman bomba.
    yerinde olmak isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

yerinde olmak isterdim

Alıntıları Göster
    Niye dostum ? bölümler çok mu iyi olacak yada iyi yerde miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Niye dostum ? bölümler çok mu iyi olacak yada iyi yerde miyim.

Alıntıları Göster
    unutup baştan başlamak isterdim. benim için doruk noktası 300 lü ve 400 lü bölümlerdi. detay vermeyeyim spo olmasın.

• @Sensuski 3 senedir günceldeyim, eziyet oluyor.

İlk başlarken günde 10 bölüm deviriyorsun nefis oluyor; ama günceli yakalayınca 10 bölüm izlemek için 3 ay ara verip biriktirmen gerekiyor.
  • Selam arkadaşlar hangi bölümde kaldığıma yardımcı olur musunuz ? 1 seneyi geçti izlemeyeli ve son izlediğim bölüm 700 ile 730 arasında bir bölümdü sanırım. Sadece şunu hatırlıyorum kendi gemileri ile bir yere geldiler yolun sonunda tırmanmaları gereken çok yüksek bir tepe vardı oraya tırmanırken kendini şişiren veya uçma özelliği olan bir hayvan yukarı çıkmalarına yardım ediyordu galiba ve bölümün en sonunda yüzünü hiç görmediğimiz bir düşmanın kolunu görüyorduk ve bir şeyler söylüyordu orada bitiyordu. Umarım doğru hatırlıyorumdur.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Dressrosa arc bitmiş miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Dressrosa arc bitmiş miydi?
    Evet izledim o bölümleri. Aradan çok zaman geçince nereye gitmeye çalıştıklarını, bazı karakterleri, düşmanları unuttum. İzlediğim son bölümle ilgili hatırladığım şey umarım tamamen hayal ürünü değildir. Yüzü gözükmeyen düşman bir grubun lideri olabilirdi, Luffy ve arkadaşlarının geldiğini öğreniyordu sanırım, pencerenin önünde sadece vücudu görünür şekilde birşeyler söylüyor ve bölüm bitiyordu.
    Hocam şu bölümde mi kaldınız acaba?

http://www.turkanime.tv/video/one-piece-752-bolum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Hocam şu bölümde mi kaldınız acaba?

http://www.turkanime.tv/video/one-piece-752-bolum
    Evet bu bölüm. Dostum süpersin ya. Gözümde büyümüştü tek tek bölümleri açıp bulmaya çalışmak. Umarım fazla yormamışımdır seni çok sağol
    Ne demek hocam rica ederim.
  • Mangayı takip eden var mı çok güzel gidiyor şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

Mangayı takip eden var mı çok güzel gidiyor şuan
    Var hocam manga konusuna gelebilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/one-piece-manga-spoiler-serbest--36786216-337
  • Başlamak istediğim ancak bölüm sayısından dolayı gözümün korktuğu bir seri. Denildiği kadar güzelse 3-4 ayda güncele yetişirim ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 7 Ağustos 2018; 9:25:27 >
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.