Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Şu finaller bitsin, One Piece'e başlayacağım. Spoiler vereni genjutsudan genjutsuya sokarım

Başlayacağından değil de baktın Naruto'da iş yok(özellikle son sayıda) başka serilere sarayım dedin galiba.

Hiç alakası yok Dizilerim hep sezon finali verdi, Naruto desen günceldeyiz haftadan haftaya beklemece. Bunaldım iyice. Bleach mi girsem One Piece mi dedim. Önce One Piece'e girecem.
  • quote:

quote:

quote:

Şu finaller bitsin, One Piece'e başlayacağım. Spoiler vereni genjutsudan genjutsuya sokarım

Başlayacağından değil de baktın Naruto'da iş yok(özellikle son sayıda) başka serilere sarayım dedin galiba.

Hiç alakası yok Dizilerim hep sezon finali verdi, Naruto desen günceldeyiz haftadan haftaya beklemece. Bunaldım iyice. Bleach mi girsem One Piece mi dedim. Önce One Piece'e girecem.

Neyse,dediğin gibi olsun. Bleach teknik yönden iyidir(animasyon,çizim gibi) OP ise kurguda,senaryoda. Animede güncele geldiğinde muhtemelen mangaya geçeceksin.Manga sayfalarını açıp baktığında farkı anlayacaksın hocam.OP kadar sayfaları dolu ve ayrıntılı olan başka bir manga görmedim açıkçası.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neyse,dediğin gibi olsun. Bleach teknik yönden iyidir(animasyon,çizim gibi) OP ise kurguda,senaryoda. Animede güncele geldiğinde muhtemelen mangaya geçeceksin.Manga sayfalarını açıp baktığında farkı anlayacaksın hocam.OP kadar sayfaları dolu ve ayrıntılı olan başka bir manga görmedim açıkçası.

Var hocam Vagabond.Adam öyle bir çizmiş ki,5 dakika bir sayfayı inceliyorum.

Yinede OP'un mangası,Bleach ve Naruto'dan güzel.Hele ki Bleach rezalet ötesi.1 sayıyı okumam 1 dakikamı almıyor.Çok boş manganın içi.
  • Çünkü Bleach full aksiyon full vs.

Lafı gevelemiyor adamlar direkt mevzuya giriyorlar.
  • @Fujitora
    Vagabond'un konusu güzel mi bari? Öyleyse okuyayım bir merak ettim.

@MusanınAsası
    Sürekli vurdu kırdı oldu mu da bir yerden sonra dövüşlerin bir anlamı kalmıyor ama.Fakat Luffy duruyor duruyor arc sonu coşuyor ya,işte ondan aldığımız haz tarif edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 30 Mayıs 2014; 20:38:57 >
  • Aynen öyle.
  • quote:

@Fujitora
    Vagabond'un konusu güzel mi bari? Öyleyse okuyayım bir merak ettim.

@MusanınAsası
    Sürekli vurdu kırdı oldu mu da bir yerden sonra dövüşlerin bir anlamı kalmıyor ama.Fakat Luffy duruyor duruyor arc sonu coşuyor ya,işte ondan aldığımız haz tarif edilemez.

Konusu güzel ama One Piece kadar derin değil.Tarihi bir olayı anlatıyor.Bir Samuray efsanesini.Konusunu açmıştım ama hiç ilgi olmadı.
    Manganın konusuda bu hocam.Neyse hocam dağıtmayalım konuyu.Pm'den yazarsın birşey sorarsan.

Konu : Manga, Japonya'nın namaglup kılıç ustası Miyamoto Musashi'nin hayat hikayesini anlatmaktadır. Shinmen Takezou ve en yakın arkadaşı Hon'iden Matahachi, köylerinden her şeylerini arkada bırakarak kendilerine isim yapmak ümidiyle Sekigahara Savaşı'na katılırlar. Savaşın sonunda hayatta kalmayı başaran iki arkadaşın yolları kısa bir süre sonra ayrılır. Savaşın ardından Shinmen Takezou, idealini gerçekleştirmek amacıyla ismini Miyamoto Musashi olarak değiştirir ve teker teker Japonya'nın nam salmış ustalarına meydan okumaya başlar.

Farkeden var mı bilmiyorum ama cuma günü bu haftanın bölümü çıkmadan bir daha haftanın fragmanı çıkıyor.Merak eden varsa bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 31 Mayıs 2014; 0:26:04 >

• Adam beyblade çıktı Rıza baba,ne kafa var adamda

Fabrikanın da kolezyumun altında çıkması çok enteresan resmen gökte ararken yerde buldular fabrikayı.
  • bişi araştırırken "sağlam"spoiler yedim bu arctan.tahmin etmiştir mangacılar.Kaç bölüm var acaba o elemana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 1 Haziran 2014; 13:00:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PARS BİLİŞİM

bişi araştırırken "sağlam"spoiler yedim bu arctan.tahmin etmiştir mangacılar.Kaç bölüm var acaba o elemana

Tam hatırlayamadım ama 15 civarı olması lazım.

• ilk karşılaştıkları bölüm manganın 731. bölümü ama tam olarak göstermiyorlar o bölümde.
    yüzünü manganın 744. bölümde görüyoruz. tabi arada dövüşler falan var maskeli biçimde

bugünkü bölüm 717. manga baz alınarak yapılmış. 1 anime 1 manga şeklinde giderse 14 ve 27 haftaya falan denk geliyor.
  • sub kullanıcısına yanıt
    öff yıl bitti hocam
  • Keşke 2 manga şeklinde gitse opun konusu zaten ağır 1 manga olunca dahada ağır bence artık 2 manga tarzına geçmeliler çünkü aşırı uzun geliyor bölümler bu arada bölüm güzeldi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Keşke 2 manga şeklinde gitse opun konusu zaten ağır 1 manga olunca dahada ağır bence artık 2 manga tarzına geçmeliler çünkü aşırı uzun geliyor bölümler bu arada bölüm güzeldi şimdi

2'ye bile gerek yok 1.5 yapsalar dahi yeterdi ama arada 30 bölüm var mangayla.Çok uzun bir filler ya da ara vermeleri lazım ki ancak dediğimiz gibi olsun.

Ara versinler sonradan One Piece:New World olarak tekrardan başlasın işte ne güzel.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    takam kafana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 648

Law gibi bir adamın düştüğü durumlara bak ya,adam resmen çaresiz kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

648

Hocam adam Dof.Ayrıca bir yandan da Amiral var.Napsın herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

quote:

648

Şanssızlık işte ya üzülüyorum adamın durumuna,inşallah biri gelir de kurtarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

quote:

648

O değil de bu Melike Y. ne ayak dostum?
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.