Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: quantumfluctuations

ilk önce animeyi mi izlemeliyim, mangayı mı okumalıyım? yoksa aynı anda mı gideyim

Animeyi izlemen yeterlidir hocam.Aynı anda gitmen çok gereksiz olur.

tamamdır saolasın. bu arada anime mangadan kaç bölüm geride
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

ilk önce animeyi mi izlemeliyim, mangayı mı okumalıyım? yoksa aynı anda mı gideyim

Animeyi izlemen yeterlidir hocam.Aynı anda gitmen çok gereksiz olur.

tamamdır saolasın. bu arada anime mangadan kaç bölüm geride

Aşağı yukarı 30 bölüm var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Baya iyi bölümdü.

2 H.haki çarpışması beklentimi karşıladı baya.Abartmışlar ama çok zevk aldım son sahneden.İyi gazladılar adamı.

Valla animeden hiç beklentiye girmeden izliyorum.1 manga işlesin,ana konuda fill sahneler koysunlar umrumda değil.Eninde sonunda beklediğim sahneler olacak.Ben buna bakıyorum.Bazı sitelerde mangacılar acayip beklentiye girmişler.Her anime bölümünde yerden yere vuruyorlar.

Bence haklılar da mami neden dersen bence çok filler sahne giriyor animede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur -- 28 Mayıs 2014; 13:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur

quote:

Baya iyi bölümdü.

2 H.haki çarpışması beklentimi karşıladı baya.Abartmışlar ama çok zevk aldım son sahneden.İyi gazladılar adamı.

Valla animeden hiç beklentiye girmeden izliyorum.1 manga işlesin,ana konuda fill sahneler koysunlar umrumda değil.Eninde sonunda beklediğim sahneler olacak.Ben buna bakıyorum.Bazı sitelerde mangacılar acayip beklentiye girmişler.Her anime bölümünde yerden yere vuruyorlar.

Bence haklılar da mami neden dersen bence çok filler sahne giriyor animede

Benim pek umrumda olmuyor açıkçası.Ben animeyi zevk için izliyorum.30-40 bölüm fill bölümü kitlemeleri ya da ara vermelerini hiç istemem.Evet fill sahne giriyor ama onlarda benim hoşuma gidiyor açıkçası.Anime pek umrumda olmuyor yani.İzleyip geçiyorum.
  • Arkadaşlar anime iyice yaklaştı mangaya.Bir sakatlık çıkmasın.Dressrosa Arc daha kaç bölüm sürer acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar anime iyice yaklaştı mangaya.Bir sakatlık çıkmasın.Dressrosa Arc daha kaç bölüm sürer acaba ?

Mangayı diyorsan en az 15-20 bölüm daha sürer.Belki daha fazla.En uzun Arc olacak Dressrosa.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar anime iyice yaklaştı mangaya.Bir sakatlık çıkmasın.Dressrosa Arc daha kaç bölüm sürer acaba ?

Mangayı diyorsan en az 15-20 bölüm daha sürer.Belki daha fazla.En uzun Arc olacak Dressrosa.

Hadi ya ben Dressrosa Arc bitmiştir diye düşündüm.Mangada da devam mı ediyor hala ? Durum sakat o zaman.
  • quote:

quote:

quote:

Hadi ya ben Dressrosa Arc bitmiştir diye düşündüm.Mangada da devam mı ediyor hala ? Durum sakat o zaman.

Evet devam ediyor.Animeninde en az bir 45 bölümü var.

Dressrosa biraz fazla uzadı ama yinede çok güzel ilerliyor.Anime 6-7 bölüm sonra sağlam bölümlere gelir.
  • Sağlam bi filler yemezse bu iş olmayacak
  • 2 hafta ara vermiş Oda. Adam hasta olmadan 1 ayını geçiremiyor adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

2 hafta ara vermiş Oda. Adam hasta olmadan 1 ayını geçiremiyor adam

Bademcik ameliyatı olmuş. O hastanede yatarkende çizer bişeyler iki hafta sonra sağlam bi bölümle gelir.
    Hastalığı animeyi etkilemez zaten anime mangadan baya bi geriden geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

2 hafta ara vermiş Oda. Adam hasta olmadan 1 ayını geçiremiyor adam

Bademcik ameliyatı olmuş. O hastanede yatarkende çizer bişeyler iki hafta sonra sağlam bi bölümle gelir.
    Hastalığı animeyi etkilemez zaten anime mangadan baya bi geriden geliyor.

Tamda merakta bırakacak zamanda oluyor bu ameliyatları. Geçen hafta olsa tamam eyw da tam öyle bir noktada bırakıyor ki bu kim niye öyle olmuş neden o düşman niye öldürmüş bin tane soru bırakıyor adamın aklında
  • En son Caesar Clown bölümlerdinde bırakmıştım.Smoke la kadın yer değişmişti sonra eski hallerine gelmişlerdi felan o bölümler inanılmaz yavaş ve sıkıcı gelmişti durum şimdi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

En son Caesar Clown bölümlerdinde bırakmıştım.Smoke la kadın yer değişmişti sonra eski hallerine gelmişlerdi felan o bölümler inanılmaz yavaş ve sıkıcı gelmişti durum şimdi nasıl?

Punk Hazard'da kalmışsın.Çoğu kişi o arcı çok sıkıcı buldu.Şu an dressrosa arcındayız ve zevkle izleyeceğine eminim hocam,dövüşe doyacaksın.
  • Şu finaller bitsin, One Piece'e başlayacağım. Spoiler vereni genjutsudan genjutsuya sokarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Şu finaller bitsin, One Piece'e başlayacağım. Spoiler vereni genjutsudan genjutsuya sokarım

Hocam bu konu biraz tehlike.Spoiler oluyor.Hatta üstteki 1 arkadaş spoiler içine almadan yazmış.Pek dolaşma buralarda.

Seri başlarda yavan gelebilir ama sonra arap atı gibi açılıyor.Eğer sıkıcı gelirse mangadan başlayıp hızlı bir şekilde ilerle bence.Zevk almaya başlayınca animeye geçersin.
  • quote:

quote:

Şu finaller bitsin, One Piece'e başlayacağım. Spoiler vereni genjutsudan genjutsuya sokarım

Hocam bu konu biraz tehlike.Spoiler oluyor.Hatta üstteki 1 arkadaş spoiler içine almadan yazmış.Pek dolaşma buralarda.

Seri başlarda yavan gelebilir ama sonra arap atı gibi açılıyor.Eğer sıkıcı gelirse mangadan başlayıp hızlı bir şekilde ilerle bence.Zevk almaya başlayınca animeye geçersin.

Star'da 20 küsür bölüm izlemiştim. Ama taaa ne zaman tabi. Favori karakterim şu kıçında başında kılıç olan eleman. Rorororonoronro Zorro muydu
  • quote:

quote:

quote:

Star'da 20 küsür bölüm izlemiştim. Ama taaa ne zaman tabi. Favori karakterim şu kıçında başında kılıç olan eleman. Rorororonoronro Zorro muydu

Bende zamanında izlemiştim.Hatta sırf bu yüzden başladım.Star'da izlerken bir sahne çok aklımda kalmıştı.Sırf o sahnede ne olacak diye başladım.Sonra bir baktım 600 bölümü devirmişim.
    Sen bir seriye başla.Favorin olacak çok karakterler çıkacak.

• Bak Şanji söylesene neden Şanji
  • quote:

Başlayacağından değil de baktın Naruto'da iş yok(özellikle son sayıda) başka serilere sarayım dedin galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 30 Mayıs 2014; 1:06:35 >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.