Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

şu an animede luffynin gücü abartılıyor bana göre ve bu güç ancak tek bir şekilde açıklanabilir oda D nin anlamı ! ki bana öyle geliyor ki altından çokda masum şeyler çıkmayacak baya bildiğin epik bişey çıkacak işin içinden ve luffy ancak o zaman gücünün farkına varabilecek ve en az bi whitebeard seviyesine gelecek diye düşünüyorum işte o zaman seri anlam kazanacak diyorum çünkü luffynin paramedic gücü ve buna ilave olarak haki gücü şu an onu hiçbir seviyeye çıkarmaya yetmez potansiyel gücünü ortaya çıkarırsa işte o zaman luffy gerçekten güçlüymüş eichhiro oda boşuna abartmamış diyicez umarım bana öyle geliyor ve buda denildiği gibi serinin sonuna kadar açıklanmaz ayrıca son bölüm çok epik ve sağlamdı

Şu anki Luffy'den bir cacık olmaz zaten.Yonkou karşısına çıksa bir tekmeyle East Blue'ya geri yollar Luffy'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

şu an animede luffynin gücü abartılıyor bana göre ve bu güç ancak tek bir şekilde açıklanabilir oda D nin anlamı ! ki bana öyle geliyor ki altından çokda masum şeyler çıkmayacak baya bildiğin epik bişey çıkacak işin içinden ve luffy ancak o zaman gücünün farkına varabilecek ve en az bi whitebeard seviyesine gelecek diye düşünüyorum işte o zaman seri anlam kazanacak diyorum çünkü luffynin paramedic gücü ve buna ilave olarak haki gücü şu an onu hiçbir seviyeye çıkarmaya yetmez potansiyel gücünü ortaya çıkarırsa işte o zaman luffy gerçekten güçlüymüş eichhiro oda boşuna abartmamış diyicez umarım bana öyle geliyor ve buda denildiği gibi serinin sonuna kadar açıklanmaz ayrıca son bölüm çok epik ve sağlamdı

Şu anki Luffy'den bir cacık olmaz zaten.Yonkou karşısına çıksa bir tekmeyle East Blue'ya geri yollar Luffy'yi.

+1 katılıyorum daha şimdiki seviyesi bile (diğer amiraller ve daha baba karaktere oranla ) dof u indirmeye bile yeterli dğeil
  • Konu da acayip spoiler kaynıyor.
  • Serinin sonunu görmeden ölürsem gözüm arkada kalacak yeminle

Bu arada şampiyonluk kutlaması için teşekkürler @kkratos
  • Sıfırdan 28 günde güncelle yetiştim artık haftada bir bölüm izlemek çok zor gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 7 Mayıs 2014; 12:13:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam 30 bölüm kaldı :/ bitmesin diye frenlemeye çalışıyorum ama olmuyor
  • bugün güncele geliyorum. animedeki son bölüm m<ngadaki kaçıncı sayıya denk geliyor oradan devam edeyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlunch

bugün güncele geliyorum. animedeki son bölüm m<ngadaki kaçıncı sayıya denk geliyor oradan devam edeyim :D

713'ten itibaren okumaya başla dostum.Belki 715 falan da olabilir emin değilim ama sen 713'ten bakarsın duruma.
  • luffy nin hatunların adasına ilk geldiği bölümler bomba hiç bir bölümde bu kadar gülmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

luffy nin hatunların adasına ilk geldiği bölümler bomba hiç bir bölümde bu kadar gülmedim

nami'nin robin'e dediği gibi o çocuk şortunun içindekinin ne işe yaradığını bilmiyor :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxlunch

bugün güncele geliyorum. animedeki son bölüm m<ngadaki kaçıncı sayıya denk geliyor oradan devam edeyim :D

713'ten itibaren okumaya başla dostum.Belki 715 falan da olabilir emin değilim ama sen 713'ten bakarsın duruma.

tmm teşekkürler :) ya birde bu mangayı nasıl okuyacağız soldan sağa yukarıdan aşağıya vs? bir kere bakmıştım gözlerim yorulunca bırakmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahtapotahtapot -- 8 Mayıs 2014; 13:26:27 >
  • Sağdan sola, yukarıdan aşağıya doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: judge54

quote:

luffy nin hatunların adasına ilk geldiği bölümler bomba hiç bir bölümde bu kadar gülmedim

nami'nin robin'e dediği gibi o çocuk şortunun içindekinin ne işe yaradığını bilmiyor :)

Bu lafı ne zaman demişti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

quote:

Orijinalden alıntı: judge54

quote:

Bu lafı ne zaman demişti?

ahtapotu şortunun içine atmıştı hangi bölümdü hatırlamıyorum da o aklımda kaldı

• Ahtapotu şortun içine koyduğu bölüm 206, G-8 Arc'ın son bölümü
    nami ile robin ile geçen konuşmayı bende hatırlamıyorum ama, bulan olursa haber etsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

Sağdan sola, yukarıdan aşağıya doğru

eyvallah hocam mangada da güncele geldim. bir iki çok önemli olay var ama mangada asıl önemli olaylar başlayana kadar yaz,animede başlayana kadar da kış gelir artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Fena değildiler ama en iyisi de onlar degildi.

Beyaz Sakal genç olsa alırdı hepsini aşağıya,saçma gelen diğer seyse Karasakal'ın adayı yıkacak olmasına rağmen hepsinin Luffy'nin peşinden kosmalariydı, bir de şu isimlerdeki D harfi ne anlama geliyor?

Yalnız garp da genç sayılmaz, her ne kadar wb gibi sağlık sorunları olmasa da.Sengokuyla garp var işin içinde.Yine wb kaybederdi bence.Ama en kötü teachle akainuyu da beraberinde götürürdü.
  • quote:

quote:

Beyaz Sakal genç olsa alırdı hepsini aşağıya,saçma gelen diğer seyse Karasakal'ın adayı yıkacak olmasına rağmen hepsinin Luffy'nin peşinden kosmalariydı, bir de şu isimlerdeki D harfi ne anlama geliyor?

Üçünü alamasa da ikisini dümdüz ederdi bence de.Luffy'yi kovaladılar çünkü hem potansiyelinden dolayı hem de dünyanın en büyük suçlusunun oğlu olmasından dolayı yaşamasına izin vermek istemediler.İleride çok büyük bir düşman,BB'den bile büyük bir düşman olacağını düşündüler orada.

D. ise başlı başına bir gizem ve muhtemelen serinin sonuna kadar da gizem olarak kalacak gibi duruyor.Hatta çoğu kişiye göre(buna ben de dahilim) serinin kilit noktası,ana damarı gibi bir şey.One Piece,korsanları,korsanlar kralı olmak isteyenlerin hikeyesini anlatıyor gibi görünse de aslında asıl olayı D.'ler.Çünkü bütün olaylar bunların etrafında dönüyor.

Animeyi takip ettiğim kadarıyla bb güçsüz gözüküyor.Odanın bir şeyler yapması lazım.Animede ne bir hakisini gördüm ne de güçlü birini yendiğini.Luffy okul yaşına bile gelmeden shanks yonkou seviyesinde değilken gözünü çizdiğini biliyoruz sadece.Dof çok daha güçlü gözüküyor bence.Kral hakisi var saldırıları da epey güçlü.Son bölümde fujitoranın attığı meteoru bölmesi, punkhazardda smokerla vssi filan gayet güzeldi.Keşke yonkou dof olsaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akagami.

quote:

quote:

Üçünü alamasa da ikisini dümdüz ederdi bence de.Luffy'yi kovaladılar çünkü hem potansiyelinden dolayı hem de dünyanın en büyük suçlusunun oğlu olmasından dolayı yaşamasına izin vermek istemediler.İleride çok büyük bir düşman,BB'den bile büyük bir düşman olacağını düşündüler orada.

D. ise başlı başına bir gizem ve muhtemelen serinin sonuna kadar da gizem olarak kalacak gibi duruyor.Hatta çoğu kişiye göre(buna ben de dahilim) serinin kilit noktası,ana damarı gibi bir şey.One Piece,korsanları,korsanlar kralı olmak isteyenlerin hikeyesini anlatıyor gibi görünse de aslında asıl olayı D.'ler.Çünkü bütün olaylar bunların etrafında dönüyor.

Animeyi takip ettiğim kadarıyla bb güçsüz gözüküyor.Odanın bir şeyler yapması lazım.Animede ne bir hakisini gördüm ne de güçlü birini yendiğini.Luffy okul yaşına bile gelmeden shanks yonkou seviyesinde değilken gözünü çizdiğini biliyoruz sadece.Dof çok daha güçlü gözüküyor bence.Kral hakisi var saldırıları da epey güçlü.Son bölümde fujitoranın attığı meteoru bölmesi, punkhazardda smokerla vssi filan gayet güzeldi.Keşke yonkou dof olsaymış.

Ama o Dof'a Luffy arc sonu yerleri öptürecek. BB güçlü gözükmüyor olabilir ama Luffy'nin en büyük rakibi o olacak.Mangaka öyle bir çizer ki "bu BB neymiş arkadaş" dedirtir bize gerekirse.Ha şunu ben de merak ediyorum;BB gibi hantal birisi Kizaru karşısında ne yapardı acaba? Bir karakterin saf gücünün fazla olması onu güçlü yapmıyor hız da lazım.Bu konuda sana hak veriyorum hocam ama dediğim gibi Oda gerekirse BB'yi ilah gibi de çizebilir sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.