Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta önce başladım gerçekten çok başarılı bir anime olmuş, keyifle izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyond Two Souls

1 hafta önce başladım gerçekten çok başarılı bir anime olmuş, keyifle izliyorum.

bizim gibi 1 ayda güncele gelme sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

quote:

Orijinalden alıntı: Brain Burst

quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Ya şu kumanın tayfayı oraya buraya fırlattığı bölüm hangi bölümlerde? 250deyim şu an franky girmedi daha tayfaya. Luffy artık haki falan kullansın parlasın.

Bir de going merry ne zaman yakılıyor ya?

405. bölüm de tayfa dağılıyor.

İlk hakisini 389. bölüm de Motobaro adlı hayvana karşı kullandı fakat farkında değildi hakisini kullanırken.Bazı forumlarda ilk olarak Arlong'un kılıcını tutarken haki kullandığını söylüyorlar ama ben sanmıyorum öyle olduğunu.

312. bölüm Merry'e veda ediyorlar.

Sabırla izle,tadını çıkar.Bana göre gelmiş geçmiş en duygusal bölümler Enies Lobby Arc bölümleridir.İkinci olarak Kuma'nın tayfayı dağıtışı,of o bölüm de çok duygusaldı.Luffy'nin o çaresizliği çok fenaydı.

Son olarak Rayleigh'in Roger'i anlattığı bölüm tek kelimeyle muazzamdı.

gerçekten enies lobby arcı ve kumanın dağıtışı ve going merry e veda en mükemmel anlardan en iyi ikinci arc enies lobby zaten. aynı onun gibi bir arc daha görebilecek miyiz acaba.

Hocam ben sabırla bekliyorum,böyle bölümler göreceğimize adım gibi eminim.Bu arada hocam size göre birinci arc hangisi?Marineford diye tahmin ediyorum,yanılıyor muyum?

evet marineford en iyisiydi. mükemmelden de öteydi. bir anime den bekleyebileceğin herşey vardı.
  • beyler bu anime bölümü niye bukadar durgun yahu
  • bu bölümde de hiç aksiyon görmedik
  • Bu bölümü izlemedim ama harbiden bu arc çok sündürdüler ya..Ocak ayından bu yana doğru düzgün aksiyon yok..Filler gibi oldu
  • Şu an Enies lobby arcın sonlarındayım. Çok pis sardı ama ya.
  • Oralar iyidir fakat one piece deki hiçbir arc marineford kadar olamaz Marineford a gelmek için acele et hocam en sıkı bölümler o arcta
  • marıne fort falan hıkaye en saglam arc enıes lobby dır. duygu olsun sahneler olsun en ust duzeye cıktıgı arc bence yavas yavas ızle
  • Çizimler gittikçe kötüleşiyor mu bana mı öyle geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Çizimler gittikçe kötüleşiyor mu bana mı öyle geliyor ?

Punk Hazard Arcında çizimler en üst seviyede bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Ben hiç beğenmiyorum çizimleri şu an. Bir gariplik, soğukluk var çizimlerde.

@ÖncüTürk Ennies Lobby ve Marineford arcı OP'nin en iyi arclarıdır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma

quote:

quote:

Evet biraz daha farklı ama bence daha iyi olmuş.Acaba göze biraz farklı geldiği için beğenmemiş olabilir misin?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet biraz daha farklı ama bence daha iyi olmuş.Acaba göze biraz farklı geldiği için beğenmemiş olabilir misin?

Olabilir, renk paletleri biraz daha açık renklere kaymış gibi. Özellikle açık alan sahnelerinde. O yüzden garip geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 9 Temmuz 2013; 13:17:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olabilir, renk paletleri biraz daha açık renklere kaymış gibi. Özellikle açık alan sahnelerinde. O yüzden garip geliyor bana.

En iyi renk paleti buradaydı bence Hd izlersen daha da belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Temmuz 2013; 13:22:55 >
  • Thriller bark bölümlerinde animeden mangaya geçiş yaptım. Daha hızlı okuyabiliyorum. :D

Ama marinefordda animeye geçip sonra tekrar mangaya geçeceğim. Bu arada bu manga hep siyah beyaz sanırım. Kitap olarak nereden alabiliriz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 9 Temmuz 2013; 18:09:34 >
  • Bu arada benim one piecede en sevmediğim şey kimsenin ölmediğidir.

Enel o kadar yıldırım çaktırdı çaktırdı arcın sonunda bir baktık herkes çatır çatır kalktı. Arabasta arcda pell ölmedi ya oha adamın g.tünün dibinde 5 km çapa etki eden bomba patladı, herif ölmedi. Acaba diyorum gol d rogerın kafasını kestiler ama kafasını alıp kaçtı gitti bir yerlerde saklanıyor mu, adam ölmemiş olabilir sonuçta.
  • quote:

Bu arada benim one piecede en sevmediğim şey kimsenin ölmediğidir.

Enel o kadar yıldırım çaktırdı çaktırdı arcın sonunda bir baktık herkes çatır çatır kalktı. Arabasta arcda pell ölmedi ya oha adamın g.tünün dibinde 5 km çapa etki eden bomba patladı, herif ölmedi. Acaba diyorum gol d rogerın kafasını kestiler ama kafasını alıp kaçtı gitti bir yerlerde saklanıyor mu, adam ölmemiş olabilir sonuçta.

adamlar öldüre öldüre ace i öldürdü

marineford arc i izlemediysen açma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdqwertyveyaalxyvance -- 9 Temmuz 2013; 19:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

quote:

Bu arada benim one piecede en sevmediğim şey kimsenin ölmediğidir.

adamlar öldüre öldüre ace i öldürdü

marineford arc i izlemediysen açma

O spoilerları önceden görmüştüm malesef.
  • quote:

Thriller bark bölümlerinde animeden mangaya geçiş yaptım. Daha hızlı okuyabiliyorum. :D

Ama marinefordda animeye geçip sonra tekrar mangaya geçeceğim. Bu arada bu manga hep siyah beyaz sanırım. Kitap olarak nereden alabiliriz ki?

gereklişeyler 10 cilt çıkardı 11.si yolda.13gezegenden ingilizce olarak alabilirsin 70 cilde dayandı galiba
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.