Şimdi Ara

One Piece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • one piece başlamak istiyorum da malum okulların açılmasına da az bir şey kaldı. Bir ara başlamıştım çok sarmamıştı da ilk başlarda luffy tayfasını kuruyordu. Daha çok aksiyona giriştikleri yerden başlasam kaçtan başlamamı önerirsiniz?
    zaten 800 bölüm herkes i zamanla tanırım çok bir şey kaybetmem sanırım :)

• Herkesi elbette tanırsın. İstersen 600 den başla. Mangaka bu hikayeleri yazmış, çizmiş, bir şeyler anlatmaya ve aktarmaya çalışmış. Sırf güncele yetişebilmek için veya aksiyona girişmesi uzun sürebildiği için atlanacak şeyler değil bunlar. Hiçbir seride de değildir. Aksiyon her tayfa üyesini toplarken de oluyor bolca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 19 Ağustos 2017; 23:39:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mantıkla başlama daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncele yetişmeyi dert etmeyin yoksa zevk alamazsınız. illa hızlandırmak istiyorsanız; izlemek için kendinize bi zaman dilimi ayırın başlangıç ve bitişleri aynı olan bölümlerde bu kısımları ilkinde izleyip diğerlerinde atlasanız, bölüm başına 5 dk kadar kısaltmış olursunuz.
  • ONE PIECE ACTION/FIGHTING SERİSİ DEĞİLDİR

One Piece, sarf edilen her cümlenin önemli olduğu, 10. Bölümde yenilmiş düşmanın 300. Bölümde geri gelebildigi. 2. Bölümde laf arasında adı geçen kişilerin/yerlerin sonradan çıkabildiği. İçinde gerçek dünyaya atıflar ve göndermeler bulunan ve alttan alttan mesaj vermeye çalışan. Kendi içinde karakterlerin psikolojik çozumlemelerini ve felsefelerini yapan, eşsiz bir Adventure serisidir. One Piece'de dövüşler sadece pastanın üstündeki kirazdır. Dövüş için OP izlenmez. Hele atlanarak hiç izlenmez.

Dövüş Shounneni istiyorsan otur JoJo,Naruto,Bleach,Nanatsu No Taizai falan izle ve kesinlikle One Piece,HxH ve FMA gibi Shounnenlere bulaşma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

ONE PIECE ACTION/FIGHTING SERİSİ DEĞİLDİR

One Piece, sarf edilen her cümlenin önemli olduğu, 10. Bölümde yenilmiş düşmanın 300. Bölümde geri gelebildigi. 2. Bölümde laf arasında adı geçen kişilerin/yerlerin sonradan çıkabildiği. İçinde gerçek dünyaya atıflar ve göndermeler bulunan ve alttan alttan mesaj vermeye çalışan. Kendi içinde karakterlerin psikolojik çozumlemelerini ve felsefelerini yapan, eşsiz bir Adventure serisidir. One Piece'de dövüşler sadece pastanın üstündeki kirazdır. Dövüş için OP izlenmez. Hele atlanarak hiç izlenmez.

Dövüş Shounneni istiyorsan otur JoJo,Naruto,Bleach,Nanatsu No Taizai falan izle ve kesinlikle One Piece,HxH ve FMA gibi Shounnenlere bulaşma.

Bahsettiğin bütün animeleri izledim :)

• Yorumlarınız için teşşekürler fakat cidden güncelle yetişmek için bir çabam yok sadece zamanım kısıtlı olduğundan bu tür bir konu açtım :)
    tekrardan yorumlarınız için teşekkürler
  • öncelikle başlığı çok saçma açmışsın. one piece öyle atlanacak bir anime değil ben şu an günceldeyim 20 dakikalık yeni bölüm için 1 hafta bekliyorum aynı zamanda animeyi izledikten sonra ingilizce mangasına başladım 150 chapter okudum izlediğim yerler olmasına rağmen.madem ara verdin baştan başla derim.
    zamanın kısıtlıysa hxh izle 150 bölüm falan ve one piece den daha iyi ve çok fazla dövüş var one piece pek dövüş üzerine olan bir anime değil grandline ın hikayesini anlatıyor dövüşler yan etmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 22 Ağustos 2017; 21:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

öncelikle başlığı çok saçma açmışsın. one piece öyle atlanacak bir anime değil ben şu an günceldeyim 20 dakikalık yeni bölüm için 1 hafta bekliyorum aynı zamanda animeyi izledikten sonra ingilizce mangasına başladım 150 chapter okudum izlediğim yerler olmasına rağmen.madem ara verdin baştan başla derim.
    zamanın kısıtlıysa hxh izle 150 bölüm falan ve one piece den daha iyi ve çok fazla dövüş var one piece pek dövüş üzerine olan bir anime değil grandline ın hikayesini anlatıyor dövüşler yan etmen.

hxh yi izledim başlamaktan vazgeçtim geri dönüşünün için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.