Şimdi Ara

One above all hariç en güçlü karakter sıralaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hotuda canon değil hocam ve biz bunu değerlendiriyorsak worthy sılver surferı niye değerlendirmiyelim :D
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    3 yüzün de karar vermesi lazım.

Hotu olayı tam gecerli mi belli olmadıgı icin onu biraz geriye koydum.

Canon olsa

1-Hotu

Derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Hocam lt olayında iş öyle yürümüyor. 3 yüzü var ben de biliyorum ama bunlar birbirine inat kişi değiller. Lt bir suç olduğunda gücü yetiyorsa o suçu işliyeni cezalandırır. Kısacası lt birini yenemeyince 3 yüzü karar vermedi ondan yenemedi demek saçma oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

Yalnız mikaboshi Thanos dan güçsüz demissin :D

Kafanız kıyakmıydı ? :D
    Hocam hata sadece orda da değil :D Galactusu 3. sıraya koymuş :D
    Hotu' dan bir tane var ve bir gücün temsili. Bir karakter değil.

SS'ten bir sürü var. Ana evren dışında bulunan her halini sayarsak eğer diğer karakterlerinde alternatif evrenlerdeki hallerine bakmalıyız. Ortalık çok karışır.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hocam worth ss canon olmıyabilir ama yinede saymamız gerektiğini düşünüyorum. Bu mantıkla Cas da tam süperman değil robot ama süperman versiyonu olarak sayabiliriz :D
    Cas ana evrende geçiyor ama. O ana evrendeki farklı bir versiyonu. Senin dediğin alternatif evrenlerdeki bir versiyonu.

Alternatif evrenlerde çok saçma şeyler olabiliyor. Thanos'un sincap kıza yenilmesi ve polislere tutuklanması gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 8 Ekim 2018; 19:7:36 >
  • Yani Worthy SS ile RKT yi vs attırabiliriz ama SS'in en güçlü versiyonu Thor'un en güçlü versiyonunu yener demek olmuyor

Çünkü biri ana evrende geçerliliği olan bir karakter diğeri ise alternatif evrende bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 8 Ekim 2018; 19:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Yani Worthy SS ile RKT yi vs attırabiliriz ama SS'in en güçlü versiyonu Thor'un en güçlü versiyonunu yener demek olmuyor

Çünkü biri ana evrende geçerliliği olan bir karakter diğeri ise alternatif evrende bulunuyor.
    Hocam alternatif evrenleri de tartışdığımız bir konuda ss'in en güçlü formu thor'un en güçlü formunu yenebilir derim o zaman :D

Bu arada hocam odin force thor vs ss konusunda fikriniz nedir ?
    Hayir 3 yuzunun karar vermesi gerek.

Hayir 3 yuzunun karar vermesi gerek.

Zor bir vs ama Thor alır.
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Zaten büyük bir suç olduğundan bir yüzü hayır ben istemiyorum diğer yüzü olsun olsun ne olucak gibi şey demez. Her yüzü bir yargıçı temsil ediyor yani suç işlendiğinde farklı farklı düşünecek halleri yok. İşin özeti lt 3 yüzüde karar verse vermesede beyonderden güçsüzdür.
    Ben bloodlusted ss alır diye düşünüyorum :D

Peki hocam kara delik ve yıldızlardan güç çeken sılver surfer mı yoksa odin force thor mu ?
    Odin force'un ne kadarını aldıgına baglı. Thanos SS'i yeniyor. Odin Thanos'u yeniyor. Biraz Odin force alan Thor'da SS'i yener diye düşünüyorum.

Sundip li hali için konuşursak eğer Thor, Odin force'un tümüne sahip değilse, yani King Thor gibi bir versiyonu değilse, Sundip SS alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 8 Ekim 2018; 19:39:20 >
    Hocam zaten thor babası ölmeden tüm odin force'u çekemez diye biliyorum. Yani odin-force thor derken odin-forcedan az çekmişden bahsediyorum :D

Odin-force'un tüm gücünü çekince odin kadar güçlü oluyor diye biliyorum bu durumda bence de sundipp ss'i yener ama bir kısmını çektiyse yeneceğini sanmıyorum.
  • Gerçekten harika bir liste olmuş kardeşim.Güç dengelerine göre tam yerine yerleştirmişsin karakterleri.Bence sen bu işi hiç bırakma diğer evrenler için de harika sıralamalar yap

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırsam arkadaş film ve çizgi romanı çorba yapıp bir sıralama yapmış :D
    :D Evet King Thor gibi versiyonlarında tüm odin force'u almış oluyor. Odinden dahada güçlü. Bende zaten öyle degilse SS alır dedim :D
    İyi konusunu açmaya gerek kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.