Şimdi Ara

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2014 GİRİŞLİLER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
7.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sedat_60

quote:

Orijinalden alıntı: runo55

ÇARŞAMBA LIYIM Burda oturuyorum YAŞIM 21 :D
    OMÜ ÇARŞAMBA GAZETECİLİK KAZANDIM 2 üniversitem

çarşambaya hoşgeldiniz biraz sıkıntı bir milletimiz vardır 30 dk sürmüyor 50 - 60 sürüyor otobüsler yavaş gidiyor samsuna

Çarşamba'da olduğunu biliyor muydun dicektim Çarşamba'lıymışsın zaten hayırlı olsun hocam ben de ikinci sınıf oldum :) Başka gazetecilik, halkla ilişkiler veya hukuk kazanan var mı?

İletişim fakültesi çarşambada mı dostum kurupelit kampüsünde sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

Çarşambadaymış hukuk. Bilgisi olan yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba?

Çarşamba biraz sıkıntılıdır hocam ilk dönem bitene kadar bi alışma süreci yaşarsın merkezle 40 km arası var yurtta kalacaksan yurt fakültenin tam karşısında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa362

quote:

quote:

çarşambaya hoşgeldiniz biraz sıkıntı bir milletimiz vardır 30 dk sürmüyor 50 - 60 sürüyor otobüsler yavaş gidiyor samsuna

Çarşamba'da olduğunu biliyor muydun dicektim Çarşamba'lıymışsın zaten hayırlı olsun hocam ben de ikinci sınıf oldum :) Başka gazetecilik, halkla ilişkiler veya hukuk kazanan var mı?

İletişim fakültesi çarşambada mı dostum kurupelit kampüsünde sanıyordum

Çarşamba'da geçen sene biz de kurupelit diye gittik ama resmen Çarşamba'ya attılar hâlâ kurupelit diye mi geçiyor iletişim fakültesi?

• quote:

quote:

Çarşamba biraz sıkıntılıdır hocam ilk dönem bitene kadar bi alışma süreci yaşarsın merkezle 40 km arası var yurtta kalacaksan yurt fakültenin tam karşısında.

Alıntıları Göster
    ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:34:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Merkezden gidip gelme cok sikintili mi olur? Birde carsambada ev kiralari nasildir ortalama? Tesekurler

Biz arkadaşlarla ulaşımı otostop yaparak sağladığımız için çok sıkıntı olmuyo :) Ortalama 10 15 dakikada bir konfor özürlü çarşamba belediyesi otobüsleri kalkıyo onlarla gidebilirsin. Eşyalı 2+1 evler ortalama 400 500 lira arası doğalgaz olmayan evler 350ye de bulunabiliyor ama tavsiye etmem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merkezden gidip gelme cok sikintili mi olur? Birde carsambada ev kiralari nasildir ortalama? Tesekurler

Biz arkadaşlarla ulaşımı otostop yaparak sağladığımız için çok sıkıntı olmuyo :) Ortalama 10 15 dakikada bir konfor özürlü çarşamba belediyesi otobüsleri kalkıyo onlarla gidebilirsin. Eşyalı 2+1 evler ortalama 400 500 lira arası doğalgaz olmayan evler 350ye de bulunabiliyor ama tavsiye etmem.

Alıntıları Göster
    ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:34:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sagolasin hocam merkezde kalmak istiyorum ben de ama bilmiyorum nasil olacak biraz uzak ve maliyetli gibi duruyor.

Çarşamba'yı duyan herkesin verdiği ilk tepkilerden biri o oluyor ama dediğiniz gibi maliyetli ve uzak kaçar. Bu sene sizin bölüme de devam zorunluluğu geldi o yönden sıkıntı yaşarsınız. Hayırlı olsun, tebrik ederim bu arada geldiğinizde yardımcı olabileceğim bir şey olursa çekinmeden ulaşabilirsiniz :)

• quote:

quote:

Gazetecilik misin kardeşim :) çarşamba da herhangi bi sorun yaşarsanız bana pm atın telefon numaramı yollayayım her şekilde yardımcı olurum . Çarşamba iletişim fakültesi veya hukuk kazanan arkadaşlar evi yurdu burda tutun şehir olarak illerden daha fazla nüfusumuz vardır 136 bin şehirimiz çok güzel adamız var bulvarlarımız var cafelerimiz avm miz var hem kiralarda çok ucuz ama dediğim gibi milletimiz sıkıntı benide kapsar bu mafya vari bir şehiriz %80 oranında silah taşıma mevvcuttur ama korkmayın iyi bir milletiz sadece çok tersiz şehir olarak kalkındık gelince gezince anlarsınız gelelim şimdi niye burda ev tutut diyorum size sizin gibi ne kadar öğrenci gelirse bizim milletimiz yobazlıktan er yada geç kurtulacak bir sorun yaşarsınız bana ulaşmanız yeterli çarşamba kampüsünü kazanan tüm kardeşlerime benden küçüksünüzdür büyük ihtimal tebrik ederim asla pişman olmayacaksınız .

Onur Şen ...

• runo55 R kullanıcısına yanıt
    her şey iyi de o avm avm sayılmaz ya onu bir geçelim
  • En son halini gördün mü yeni gelen magazaları ? Lovelet tarzında daha ne bekliyorsun buldukça bunma bence benden sana tavsiye ;)

gayet sıradan bir yer yani ufak tefek , büyütülecek bir yani yok. Lovelet bu şehrin yüz karası zaten o da ayrı mesele.
  • Sana çok basit geliyor bi avm kurmak ilçeye dominos buger simit sarayı getirmek zannediyorsun galiba çarşambalı mısın sen ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Beyler güzel yere yerleştik ses etmeyin :D

Ilk izlenimler bayagi olumlu sanirim :D

Karadenizin hırçın dalgalarının çıkardığı huşu dolu çarpma seslerinde sigara içmek büyüledi beni :D

Şaka bi yana güzel yer kanka barlar cafeler falan on numara fakülteler deniz öanzaralı özel yurtlarda odalar deniz manzaralı

• Gazetecilik okuyorum hocam evet yaş 21 ama numara olur pm bekliyorum telefonlaşırız şimdiye kadar sigara isteyen dayılar dışında bir problem yaşamadım ki o da sorun değil :) AVM konusunda size katılıyorum karadenizdeki bir ilçe için yapılması zor şeyler bunlar okul kapanmadan önce mağazalar yavaş yavaş açılıyordu burger dominos falan çok önemli değil öğrenciyiz sonuçta bi sinema olsa yeter bize :)
    Siz daha iyi bilirsiniz ama Adapark birçok şehirde benzeri olmayan sessiz sakin her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer Ayrıca Emirgan'da da az hatıram olmadı bir sene içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 24 Temmuz 2014; 21:05:04 >
    tamam çok mükemmel avm harika mağazalar var
  • Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    çarşambaya avm kazandırılması başarılı bir hareket buna itirazım yok. sadece avm denince beklentiye girer insanlar , abartılcak bir yanı yok diyorum sadece.
  • O konuda haklısınız Çarşamba standartları için olabilecek en iyisi. Gelecek arkadaşlar forum, cevahir gibi bir yer beklemesin zaten yoksa hüsrana uğrarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 24 Temmuz 2014; 21:13:43 >
  • Samsunlu bir abiniz olarak (yaş 29) hepinize hoşgeldiniz diyorum.. Atakum'un tadına doyamayacaksınız. İlk başta sıkılırsınız ama alışınca gitmek istemez aglaya aglaya terkedersiniz samsun'u. Eger problemle karsılasırsanız elımden geldigince yardımcı olmaya calısırım.
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:34:59 >
  • havacılık fakültesi galiba 19 mayıstaymış orda yurt falan varmı bilen varsa yardımcı olabilirmi ..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.