Şimdi Ara

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2014 GİRİŞLİLER (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
7.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadşlar merhaba ben 19 mayıs üni. uçak ve uzay müh. kazandım.
  • olm samsuna gelınır mı lan gelmeyin
  • tıptayım ekle beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

olm samsuna gelınır mı lan gelmeyin

Hmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle benide omü tarih
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

quote:

Beyler gidince bi buluşma ayarlayalım

Aynen çok iyi olur. Bu konuyu takipte kalalım.

Ortama alışırız gezeriz mekanlara falan bakarız :D

Sahile inin abi istemediğiniz kadar mekan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cpalaci

quote:

Orijinalden alıntı: WestSyde4Lyfe

devlet yurdu olarak ana kampüs olan kurupelit kampüsünün - üniversite sapağı olarak bahsettiğim yer- dışında yok yanılmıyorsam. kampüsün içinde var bir tane. özel yurt konusuna gelince , ben çift vasıta yaparım dersen atakumun merkezine doğru kayabilirsin. fakat ben iki arabaya binemem dersen , mümkün olduğunca üniversiteye yakın olmalısın.

Sağolasın. Ben bir araştırayım güzelce.

Devlet yurdu yeşilyurt avm nin orada, ana kampüsün içinde de 2 adet var.

Tramway a biner tek vasıta ile gidersin. Ana yerleşke içinde (kurupelit) ücretsiz otobüsler var.
  • Birkac sorum olacak benimde. Carsambanin insani nasildir? Hukuk fakultesinden merkeze ne kadar surede Atakum dediginiz yere ne kadar surede gideriz ve ne kadar ucret oderiz? Simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: busra n

Arkadşlar merhaba ben 19 mayıs üni. uçak ve uzay müh. kazandım.

Sıralaman kaç?

• Yurt arayanlara yardimci olurum uni ve Samsun ile ilgili merak ettikleriniz varsa sorun hepinizine hayırlı olsun

• Tıp
  • OMÜ Makine
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bakalım işte bi buluşalım sonrası kolay :) Samsundaysan sende gel :)

• quote:

Kardeşim bakalım işte bi buluşalım sonrası kolay :) Samsundaysan sende gel :)

Ben Samsun'da oturuyorum da ben de Sinop'u kazandım. Kayıta falan gidecez işte.

Ağustos'ta burada olursanız gelirim valla. Bir rehberlik yaparım size. Gerçi her şey ortada. Çıkın sahile abi mekan dolu.

Onun dışında Cumhuriyet Meydanı, Gazi Caddesi, Çiftlik Caddesi var.

Çiftlik caddesi ara sokaklar kafe doludur.

Kitap evi isterseniz o da çiftlik caddesinde, aralarda var. Çiftlik caddesinin sonunda Penguen Kitapevi var.

İlke kitap dağıtım var çiftlikte mustafa kemal ilköğretim okulunun arkasında.

Çağdaş kitap evi var yine çiftlikte.

Aklıma gelenleri yazıyorum. Faydalanın gari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarooAs

Birkac sorum olacak benimde. Carsambanin insani nasildir? Hukuk fakultesinden merkeze ne kadar surede Atakum dediginiz yere ne kadar surede gideriz ve ne kadar ucret oderiz? Simdiden tesekkurler.

1 saatte gidersin. Çarşamba otobüsleri var. 4-5 lira olması lazım. 2 vasıta ile gidersin. Çarşamba otobüsünden indikten sonra belediye evlerinde otobüs durağından atakuma giden otobüse binersin 3 lira olması lazım kartı olmayana.

Çarşamba da kafa dengi de var manyağı da var. Çarşamba'nın kendi insanı manyaktır ama benden söylemesi. Kavgaya girme onlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrshn34

OMÜ Makine

Hocalarından çekeceğin var benden söylemesi. Bazılarının egosu biraz yüksek.

Mezun olan tanıdıklarımdan duyduklarım bunlar. Onlar da bu sene mezun oldular makineden.
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar masrafli mi ulasim? Birde yurt ucretleri hakkinda bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: KarooAs

Hocam o kadar masrafli mi ulasim? Birde yurt ucretleri hakkinda bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

Malesef. Atakuma çok uzak orası. 2 vasıta mecbur. Arabanız varsa sorun değil ulaşım.

Hava limanı Çarşamba'da zaten.

Yurt ücretleri hakkında bilgim yok malesef.
  • bende samsunda oturuyorum, üniversite kampüsü ayrı bir ilçe gibi, biraz yüksekte kalıyor yukarı doğru çıkıyorsunuz, tavsiyem yurt veya atakumdan uzak olmayan bir evdir :D
  • O.M.Ü Çarşamba Ticaret Borsası M.Y.O
    Yalnız mıyım ben?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.