Şimdi Ara

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2014 GİRİŞLİLER (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan ilk yıl ders seçilmez diyen bi arkadaşın gazına gelip bakmadım bile. Buraya girince gördüm, şimdi yolladım danışmana seçip bi sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

Ulan ilk yıl ders seçilmez diyen bi arkadaşın gazına gelip bakmadım bile. Buraya girince gördüm, şimdi yolladım danışmana seçip bi sorun olur mu acaba?

Sorun olmaz 19una kadar uzatıldı ders kayıtları bu hafta ders filan olmaz diye düşünüyorum o yüzden giden arkadaşlar var mı bugun :)
  • fa362 F kullanıcısına yanıt
    Anatomi işledik bugün. Bence git bazı hocalar işliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kardeşim gidicem bende ders kayıtları icin herhangi bi evrak filan imzalatıyolar mı bilgin var mı acaba
  • Yeni kazanan arkadaşları tebrik ederim ben de makina 3. sınıfım, varsa soracağınız birşey ulaşabilirsiniz.
    İnternetten ders seçimi yapıp danışmana gidiyosun 3 kağıt imzalıyosun biri danışmanda kalıyo birini fakültenin öğrenci işlerine veriyosun biri sende kalıyo

• Kardeşim çok teşekkür ederim saolasın :) yarın hallediyorum
    Rica ederim kardeşim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Kampüse yakın olan 3 yurt var beyler hepsini gezdim. Yuvam Yalı ve Kampüs yurt. Bana en sıcak geleni yalı oldu. Ama öbürlerine göre fiyat biraz yüksek sorun o. Kampüs mükemmel deniz manzarası var. Kendi bölğmümden bir doç. Ve bir prof. ile konuştum. Gerçekten çok kültürlü ve sıcak kanlı insanlar. Gerek akademik gerekse sosyal yönden insanı destekleyecek nitelikteler. İlk izlenimlerim harika. Umarım bütğn bölüm hocaları böyledirler...

Haci ne yaptin yurdu yalida misin ? Yalidaydan numarani pm at ben de burdayim tanisalim ;)
    Bu arada tip kazanan epey arkadas olmus bi whatsapp grubu kuralim faydali olur, ya da varsa oyle bi grubunuz beni de ekleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: anarchistdoomer

quote:

Kampüse yakın olan 3 yurt var beyler hepsini gezdim. Yuvam Yalı ve Kampüs yurt. Bana en sıcak geleni yalı oldu. Ama öbürlerine göre fiyat biraz yüksek sorun o. Kampüs mükemmel deniz manzarası var. Kendi bölğmümden bir doç. Ve bir prof. ile konuştum. Gerçekten çok kültürlü ve sıcak kanlı insanlar. Gerek akademik gerekse sosyal yönden insanı destekleyecek nitelikteler. İlk izlenimlerim harika. Umarım bütğn bölüm hocaları böyledirler...

Haci ne yaptin yurdu yalida misin ? Yalidaydan numarani pm at ben de burdayim tanisalim ;)
    Bu arada tip kazanan epey arkadas olmus bi whatsapp grubu kuralim faydali olur, ya da varsa oyle bi grubunuz beni de ekleyin

Hocam ben akademi diye bi yurda yazıldım sonradan tanıdıklar sayesinde. Ama yinede görüşebiliriz ben veteriner fakültesindeyim yakınız :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anarchistdoomer

quote:

Hocam ben akademi diye bi yurda yazıldım sonradan tanıdıklar sayesinde. Ama yinede görüşebiliriz ben veteriner fakültesindeyim yakınız :)

Oo veteriner hemen karsimiz ya. Zaten yemekhane icin her gun gidiyorum oraya. Akademiyi biliyorum kiz arkadasimin yurduna cok yakin. Numarami pm atiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• anarchistdoomer kullanıcısına yanıt
    Tamamdır kardeşim :)

• Arkadaşlar açdığımız forum sayfası http://omuforum.net/ geniş kapsamlı öğrencilerin not paylaşımı ve sanal ortamda etkilişimde bulunmaları için foruma takım arkadaşları arıyoruz bi ziyaret edin isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cold459 -- 14 Şubat 2016; 23:33:58 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cold459 -- 4 Mart 2016; 0:34:29 >
  • eğitim fakültesi nasıldır? hazırlık geçme ve 1. sınıf geçme notu kaçtır? ve son olarak devam zorunluluğu ne kadar?teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.